ГоловнаМережа НМЦ ЦЗ та БЖДКороткострокове підвищення кваліфікаціїВипускні роботигрупа 8
 Версія для друку

СПИСОК

випускних робіт слухачів групи № 8-КПК/НМЦ «Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту для завідувачів (заступників завідувачів) міських курсів, завідувачів навчально-консультаційних пунктів, начальники циклів практичної підготовки, майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту» у період 20.11.2017 до 01.12.2017

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

НМЦ ЦЗ та БЖД області

Посада

Назва випускної роботи

1

АДЯН Семен Гарегинович

НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Організація та проведення навчально – методичних зборів з керівним складом місцевих органів виконавчої влади та суб’єктів господарювання Київської області з питань планування та проведення заходів цивільного захисту на 2017 рік

2

БОВА Владислав Юрійович

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Старший майстер виробничого навчання Новомосковських курсів 3 категорії

Функціонування єдиної державної системи цивільного захисту. Порядок діяльності функціональних і територіальних підсистем та їх ланок

3

БОРДЮЖА Костянтин Іванович

НМЦ ЦЗ та БЖД Київської області

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних курсів удосконалення керівних кадрів

Довідник керівника об’єктового формування зв’язку з організації дій особового складу у надзвичайних ситуаціях та при повсякденній діяльності

4

БОРИСОВ Олександр Іванович

НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області

Майстер виробничого навчання Уманських курсів 3 категорії

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

5

ВАРОВЕЙ Віктор Васильович

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Майстер виробничого навчання Криворізьких курсів І категорії

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту

6

ВОЙЦЬО Марія Володимирівна

НМЦ ЦЗ та БЖД Закарпатської області

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання

7

ДОРОЛ Олександр Олександрович

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

8

ДУШКА Владислав Миколайович

НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області

Старший майстер виробничого навчання Кам'янських курсів 2 категорії

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання

9

КАЛУШИН Валерій Миколайович

НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області

Майстер виробничого навчання

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

10

КОЛОМІЄЦЬ Анатолій Федорович

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Майстер виробничого навчання Світловодських курсів 3 категорії

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту

11

МЕРЕЖКО Олександр Федорович

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Одеса курсів удосконалення керівних кадрів І категорії

Інноваційні педагогічні технології у навчальному процесі з підвищення кваліфікації у сфері цивільного захисту

12

НЕБЕСНЮК Сергій Павлович

НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області

Майстер виробничого навчання навчально-консультаційного пункту у м. Камянець-Подільському

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

13

ОГАР Ігор Владиславович

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області

Майстер виробничного навчання обласних та м. Чернігова курсів удосконалення керівних кадрів

Організація та проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання

14

ПАЛАЖЧЕНКО Володимир Іванович

НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Реагування на надзвичайні ситуації місцевими державними адміністраціями та органами місцевого самоврядування

15

СИТНИК Анатолій Іванович

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Майстер виробничого навчання Енергодарських курсів 3 категорії

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

16

ТІМОФЄЄВ Альберт Михайлович

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області

Майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії

Процес створення, навчання та виконання дій за призначенням формувань цивільного захисту на суб’єкті господарювання

17

ШЕВЧУК Наталія Олегівна

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

Начальник лабораторії (наочних засобів навчання)

Проведення заходів з евакуації на регіональному, місцевому, об’єктовому рівні

18

ШКІЛЬНЮК Анатолій Олександрович

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області

Старший майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Вінниці курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Методичний супровід практичної підготовки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту

 

 

    Твіт