ГоловнаПро ІнститутМіжнародна співпрацяАрхів 2016 рік
 Версія для друку

2016

З 29 серпня по 2 вересня 2016 р. на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проводився Тренувальний курс з обізнаності щодо біологічної зброї фахівцями Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США та Державного університету Луїзіани.

Навчання проходило в 2 етапи: в Києві протягом 29 серпня - 2 вересня та в Харкові — з 5 до 9 вересня на базі Академії Національної гвардії України.

У Тренувальному курсі, організованому за підтримки ДСНС України,  взяли участь представники українських силових структур та фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Програмою зазначеного вище Тренувального курсу передбачено заняття на теми: «Введення в курс про біологічні інциденти», «Ефекти біологічних агентів, лікування та використання», «Основні принципи використання біологічних агентів в якості зброї», «Розпізнавання прихованих речовин», «Особисті захисні заходи», «Виявлення біологічного агента», «Дії при терористичних атаках», «Запобігання терактам», «Навчання дорослих», «Ефективність інструкторів» тощо.


З 2 по 9 червня 2016 р. у рамках реалізації спільного проекту «Стандартизація українського кризового управління у сфері реагування на надзвичайні ситуації» між Центром домедичної допомоги та  медицини катастроф Королівства Швеції, Державною службою України з  надзвичайних ситуацій та кафедрою медицини катастроф Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено тренувальні заходи з практичного використання системи спеціальної методології для навчань експертів з реагування у разі виникнення масштабних надзвичайних ситуацій «МакСім» та курсу з медичного реагування під час масштабних надзвичайних ситуацій «МRMI» із залученням українських та іноземних фахівців.

 

 

    Твіт