ГоловнаПро ІнститутСтруктураКафедра організації заходів цивільного захисту
 Версія для друку
IMG_7124-1.jpg

Завідувач кафедри

 

БОНДАРЕНКО

Олег Олександрович

кандидат військових наук, доцентТелефон: +38 (044) 428-23-06.

 

Основні напрями діяльності:

1. Підвищення кваліфікації цільового призначення керівного складу і фахівців центральних і місцевих органів виконавчої влади, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, для наступних категорій слухачів:
керівники центральних і місцевих (обласні державні адміністрації (ОДА)) органів виконавчої влади, а також їх заступники;
керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих (ОДА) органів виконавчої влади;
фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних і місцевих (ОДА) органів виконавчої влади.
Навчання здійснюється відповідно до розпорядження КМУ України, який затверджує план комплектування Інституту на календарний рік.
2.  Підвищення кваліфікації  керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, начальницького складу органів і підрозділів служби цивільного захисту  та керівного складу і фахівців сил цивільного захисту у галузі знань «Цивільна безпека».
3.  Підвищення кваліфікації викладачів дисципліни «Цивільний захист» для вищих навчальних закладів України.
Навчання здійснюється відповідно до ліцензії МОН України (Серія АЕ № 636109) на контрактній основі.
4. Проведення наукової роботи на основі державного замовлення та госпдоговорів, виконання науково-методичних, теоретичних та інших досліджень, участь у розробці та виконанні державних наукових програм, комплексних міжвузівських наукових досліджень, проведення експертних та експертно-аналітичних робіт, здійснення та впровадження результатів досліджень у сферу  цивільного захисту, а також у навчальний процес відповідно до статутних завдань. Участь у розробленні проектів нормативно-правових актів.
Кафедра розробила та видала навчальні посібники "Основи цивільного захисту", "Завдання та діяльність центральних органів виконавчої влади у сфері цивільного захисту", "Інженерний захист населення і територій при надзвичайних ситуацій", "Запобігання виникнення надзвичайних ситуацій".

 

ПОЛОЖЕННЯ

    Твіт