ГоловнаПро ІнститутМіжнародна співпраця
 Версія для друку

2019


    7. 10 липня 2019 року проведено робочу зустріч з представниками американської делегації (Лісова Служба США). В рамках даної зустрічі обговорено існуючу систему управління надзвичайними ситуаціями, включаючи координацію на національному рівні та управління ліквідацією у випадку надзвичайних ситуацій.

DSCN9953.JPGDSCN9961.JPG

DSCN9965.JPGIMG_3229.JPG

    6. З 1 по 4 липня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено третій етап другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

У заході взяли участь представники закладів вищої освіти ДСНС, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, фахівці з питань цивільного захисту обласних державних адміністрацій.

У рамках даного етапу тренінгу учасниками опрацьовано методи прийняття управлінських рішень в умовах надзвичайних ситуацій, технології візуалізації завдань під час навчально-тренувальних вправ та проведення занять з використанням методології кризового менеджменту.

3130.pngIMG-3107.JPG

IMG-3120.JPGIMG-3135.JPG

    5. З 13 по 16 травня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено другий етап другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

У рамках даного етапу тренінгу учасниками відпрацьовано деякі положення міжнародного стандарту ISO 22398 щодо забезпечення безпеки населення від надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру та наказу ДСНС України від 29.01.2014 № 44 (у редакції наказу ДСНС України від 18.05.2017 № 273), проведено презентацію вправи із значними людськими втратами, а також взято участь у науково-практичній конференції, що проводилася на базі Інституту за темою: «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту».

IMG-2508.JPGIMG-2530.JPG

IMG-2591.JPGIMG-2642.JPG

 

     4. З 8 по 11 квітня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено перший етап другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

У заході взяли участь представники центрального апарату ДСНС, Адміністрації Держприкордонслужби, закладів вищої освіти ДСНС, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, фахівці з питань цивільного захисту обласних державних адміністрацій.

В рамках даного етапу тренінгу проведено відпрацювання сценаріїв (за етапами) командно-штабного навчання з питань кризового управління у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також практична перевірка двох сценаріїв.

eggeaw.jpgftgyhuj.jpg

qwfc.jpgqwfwf.jpgrev.jpgqwfqf.jpg

    3. З 11 по 14 березня в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено п’ятий етап циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

У заході взяли участь представники апарату ДСНС, галузевих закладів вищої освіти, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, фахівці з питань цивільного захисту обласних державних адміністрацій.

В рамках даного етапу тренінгів проведено штабне навчання з питань кризового управління у разі виникнення надзвичайних ситуацій із залученням слухачів Інституту, які навчаються на другому магістерському рівні вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Завдяки  плідній співпраці учасників тренінгу та слухачів Інституту досягнуто максимальної ефективності тренінгових навчань, отримано корисні знання з актуальних питань у сфері цивільного захисту.

DSCN7290.JPGDSCN7351.JPG

DSCN7353.JPGDSCN7356.JPG

DSCN7406.JPGIMG-1814.JPG

IMG-1823.JPGDSCN7415.JPG

    2. З 19 по 20 лютого в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено командно-штабне навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, хімічними, біологічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

У заході взяли участь представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США, а також представники Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства оборони України, Міністерства з питань інформаційної політики України, Національної поліції України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Мобільного рятувального центру ДСНС України, Київської міської державної адміністрації, Київської обласної державної адміністрації, Головного управління ДСНС України у м. Києві, Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, Національного університету цивільного захисту України, Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України.

Учасники заходу працювали по групах відповідно до розподілу обов’язків та прийняття рішень під час інцидентів з великою кількістю постраждалих.

Наприкінці навчання підведено підсумки, де були присутні Заступник Голови ДСНС України генерал-лейтенант служби цивільного захисту Руслан Білошицький, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян, начальник Інституту державного управління у сфері цивільного захисту Петро Волянський та представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

На завершення навчання представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США вручили всім учасникам відповідні сертифікати.

 9I7K0811.JPGDSCN6256.JPGDSCN6273.JPGDSCN6276.JPGDSCN6366.JPGDSCN6400.JPG

DSCN6426.JPGDSCN6457.JPG

    1. 24 січня в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено четвертий цикл тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).

У заході взяли участь представники апарату ДСНС, галузевих закладів вищої освіти , навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, фахівці з питань цивільного захисту обласних державних адміністрацій.

Заняття проведені на високому рівні з використанням інноваційних методів навчання, слухачі отримали корисні знання з актуальних питань у сфері цивільного захисту.

Наприкінці навчання було підбито підсумки, де були присутні заступник начальника управління захисту населення і територій – начальник відділу радіаційного, хімічного захисту та організації евакозаходів ДСНС України Геннадій Долбіков, представник Управління міжнародного співробітництва ДСНС України Валерій Єфремов, заступник начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (з навчальної та методичної роботи) полковник служби цивільного захисту Сергій Єременко та представники Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина Франк Ель, Соня Кляйнмайєр, Кристофер Майер.

Після підбиття підсумків навчання Франк Ель вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати та висловив слова вдячності керівництву Інституту за ефективну організацію навчання.

 IMG_1403.jpegIMG_1415.jpeg

IMG_1418.jpegIMG_1461.jpg

IMG_1473.jpgIMG_1482.jpg

IMG_1484.jpgIMG_1485.jpg

 


АРХІВ 2017 рік

АРХІВ 2016 рік

АРХІВ 2018 рік

 

    Твіт