ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1105

Новини Інституту

10 Липня16:54 Відвідування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту американською делегацією
10 липня 2019 року Інститут державного управління у сфері цивільного захисту відвідали представники Лісової Служби США Кріс Нобель та Ларрі Сьютон.
4 Липня15:03 Завершено проведення третього етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління
4 липня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено проведення третього етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК)
4 Липня12:22 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Відповідно до доручення ДСНС 2 липня 2019 р. № 28-278/01 в Інституті було проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу ДСНС
1 Липня16:50 В Інституті розпочато третій етап тренінгів з питань кризового управління
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту розпочато третій етап другого циклу тренінгів з питань кризового управління за участі представників Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту (AKNZ) Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК)
27 Червня14:40 В Інституті відбулися збори трудового колективу
27 червня 2019 року в Інституті державного управління в сфері цивільного захисту пройшли Загальні збори трудового колективу присвячені святкуванню Дня Конституції України та підведенню підсумків роботи за І півріччя 2019 року.
27 Червня12:35 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня Конституції
Шановні колеги! Щиро вітаю вас з державним святом - Днем Конституції України
27 Червня12:34 Вітання Голови ДСНС з нагоди Дня Конституції
Шановні колеги! Вітаю вас з Днем Конституції України.
27 Червня12:16 «Scopus» - вивчаємо, шукаємо, працюємо.
Для наукових та науково-педагогічних працівників з метою поглибленого вивчення можливостей, які надає користувачу наукометрична база, 26 червня у бібліотеці Інституту проведено інформаційну годину «Інструкція користувача Scopus».
25 Червня14:26 Проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту
24 червня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту під головуванням заступника начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи) полковника служби цивільного захисту Єременка Сергія Анатолійовича проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту.
25 Червня11:18 Навчання на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України
У період з 10 по 21 червня 2019 року на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України фахівцями Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проведено курс підвищення кваліфікації фахівців аварійно-рятувальних служб аеродрому «Ніжин».
20 Червня15:22 Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року
20 червня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут). На засіданні розглянуто питання діяльності аспірантури в 2018-2019 навчальному році як структурного підрозділу Інституту (доповідач: т.в.о. завідувача аспірантури, кандидат наук з державного управління Мірко Н.В.).
18 Червня11:15 Проведено навчання персоналу Інституту з охорони праці та пожежної безпеки.
На виконання вимог Правил безпеки праці в органах і підрозділах МНС України 14 червня 2019 року на території Пожежно-випробувального полігону Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту (далі – УкрНДІЦЗ) було проведено навчання персоналу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) з охорони праці та пожежної безпеки.
14 Червня15:01 Відбулося засідання Наукового семінару
Захід провів заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи), кандидат наук з державного управління, доцент Михайлов В.М. На засіданні науковці заслухали доповідь заступника начальника наукового відділу, кандидата технічних наук, доцента Юрченка В.О. про виконання першого етапу науково-дослідної роботи на тему „Дослідження методів організації взаємодії між силами цивільного захисту у надзвичайних ситуаціях”.
14 Червня11:51 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 03 по 14 червня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 10 рятувальників з різних органів та підрозділів ДСНС .
14 Червня11:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 по 21 червня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Відповідно до наказу ДСНС від 17.09.2018 № 536 «Про організацію курсів англійської мови для персоналу ДСНС у 2018/2019 навчальному році» проведення занять з вивчення англійської мови з державними службовцями, особами середнього та старшого начальницького складу і працівниками ДСНС: Заняття з вивчення англійської мови – 5 груп (кафедра МП: керівники груп Шихненко К.І. та Віннікова Л.Ф., куратор: Шестакова Н.О.). 2. Група № 8-АПР «Фахівці, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні» – з 10.06.2019 по 21.06.2019 (кафедра ААПР: керівник групи Хижняк В.В., куратор: ШевченкоІ.О.).
14 Червня11:00 Відбувся випуск слухачів з категорії “Керівники структурних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади.”
14 червня 2019 року в Інституті проведено випуск слухачів навчальної групи № 13-ФН з категорії “Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних і місцевих органів виконавчої влади.”Навчання організовано відповідно до розпорядження КМУ від 12 грудня 2018р №988-р «Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік» на базі кафедри організації заходів цивільного захисту Інституту державного управління у сфері цивільного захисту. Керівник навчальної групи - викладач кафедри Гаваза А.О.
14 Червня10:52 Привітання начальника Інституту
Прийміть мої щирі вітання зі Святою Трійцею!
14 Червня10:25 Черговий випуск слухачів
З 03 по 14 червня 2019 року було проведено навчання слухачів навчальної групи № 32-НШ (керівник групи к.т.н., доцент Положешний В.В.) за категорією «Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання».
13 Червня16:44 Проведено навчання з підвищення кваліфікації викладачів БЖД
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 05 по 14 червня 2019 року було проведено навчання слухачів групи 56-БЖД за робочою навчальною програмою підвищення кваліфікації викладачів навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».
13 Червня16:36 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Відповідно до доручення ДСНС 24 травня 2019 р. в Інституті було проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу ДСНС, яких запрошено на засідання ВАК.
13 Червня15:30 «Перший раз до Web of Science» - організовано перегляд вебінару
13 червня 2019 у бібліотеці Інституту було організовано перегляд вебінару «Перший раз до Web of Science», доповідача Тихонковоїа Ірини, кандидата біологічних наук, фахівця з навчання Clarivate Analytics (інформаційно-аналітичні ресурси та навчання).
12 Червня10:41 Зустріч викладачів кафедри мовної підготовки, слухачів курсів англійської мови та аспірантів Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson”
11 червня 2019 року в Інституті відбулася зустріч слухачів курсів англійської мови, слухачів аспірантури Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson” Оленою Зарахович. Мета зустрічі - обговорити можливість співпраці між кафедрою мовної підготовки Інституту та компанією “Pearson”.
11 Червня16:46 Підбиття підсумків роботи
11 червня начальником Інституту Волянським П.Б. проведено підбиття підсумків роботи за перше півріччя 2019 року із заступниками начальника Інституту, помічниками та керівниками структурних підрозділів безпосереднього підпорядкування.
7 Червня13:51 Ознайомлення з новою редакцією «Українського правопису»
В ІДУЦЗ 7 червня відбулися збори трудового колективу з метою ознайомлення з новою редакцією «Українського правопису» (2019).
7 Червня13:33 Проведено випуск слухачів з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних та місцевих органів виконавчої влади»
07 червня 2019 року проведено випуск слухачів навчальної групи № 12 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних та місцевих органів виконавчої влади» .

    Твіт