ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1030

Новини Інституту

18 Березня15:13 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
18 березня відповідно до доручення ДСНС України в  Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу ДСНС України, яких запрошено на засідання Вищої атестаційної комісії.
15 Березня15:05 Проведено навчання з питань охорони праці
В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС.
15 Березня11:48 В Інституті з 18 по 22 березня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Група № 5 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади» – з 11.03.2019 по 22.03.2019. 2. Група № 6 «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» – з 18.03.2019 по 29.03.2019. 3. Група № 13 з домедичної допомоги – з 11.03.2019 по 22.03.2019.
15 Березня09:06 Завершено п'ятий етап циклу тренінгів з питань кризового управління
14 березня в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено проведення п’ятого етапу циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).
14 Березня17:01 На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування проведено відкрите заняття
В період з 11 по 22 березня в Інституті проводиться підвищення кваліфікації слухачів групи № 5-АПР «Фахівці, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні».
14 Березня08:31 Наші вітання
Вітаємо заступника начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Михайлова Віктора Миколайовича з присвоєнням вченого звання доцента кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами.
11 Березня15:42 Розпочато п'ятий етап тренінгів з питань кризового управління
В Інституті розпочато п’ятий етап тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру за участі німецьких фахівців у сфері цивільного захисту.
7 Березня12:00 Вітання Голови ДСНС України із Міжнародним жіночим днем – 8 Березня
Дорогі жінки! Вітаю вас із святом весни, краси та любові.
7 Березня10:37 Відбулось святкове зібрання з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня
7 березня в Інституті відбулось святкове зібрання персоналу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 березня.
7 Березня08:54 Вітання з 8 березня!
Вітання начальника Інституту з міжнародним жіночим днем
6 Березня12:23 Засідання Вченої ради
6 березня відбулося засідання Вченої ради, на якій розглядались питання про стан і перспективи підготовки слухачів на кафедрах організації заходів цивільного захисту і профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення.
1 Березня15:20 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
1 березня відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.
1 Березня13:45 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті у період з 18 лютого по 1 березня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 11 рятувальників органів та підрозділів ДСНС .
1 Березня11:04 Проведено випуск слухачів групи керівників державних органів та їх заступників
1 березня проведено випуск слухачів навчальної групи № 4 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники» які представляли: Міністерство екології та природних ресурсів; Міністерство інформаційної політики; Міністерство освіти і науки; Державна казначейська служба; Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками; Державна служба фінансового моніторингу; Державне агентство резерву ;Верховний Суд України та Донецька обласна державна адміністрація.
1 Березня09:00 Відбулося чергове засідання Наукового семінару
28 лютого відбулося чергове засідання Наукового семінару, яке вів Голова семінару − заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Михайлов В.М.
1 Березня08:36 В Інституті започатковано проведення тренінгів з української мови
27 лютого в Інституті проведено черговий тренінг з української мови. Мовленнєві тренінги були запропоновані кафедрою мовної підготовки як відповідь на виклики сучасності.
27 Лютого16:02 Відбулось установче засідання Робочої групи з питань подальшого впровадження внутрішнього контролю в Інституті
27 лютого за участю начальника Інституту Волянського П.Б., керівників структурних підрозділів проведено розширене установче засідання утвореної наказом ІДУЦЗ від 20.02.2019 № 38 Робочої групи з питань подальшого впровадження внутрішнього контролю в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту.
27 Лютого11:32 Завершено підвищення кваліфікації викладачів
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення проведено навчання слухачів групи 55-БЖД за робочою навчальною програмою підвищення кваліфікації викладачів навчальної дисципліни «Безпека життєдіяльності».
26 Лютого17:22 Участь у заняттях фахівців Департаменту організації заходів цивільного захисту
26 лютого в рамках короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту завідувачів обласних методичних кабінетів, методистів навчально-методичних центрів цивільного захисту у проведенні занять взяли участь представники Департаменту організації заходів цивільного захисту апарату ДСНС.
21 Лютого10:45 Завершено командно-штабні навчання за підтримки Агенства зменшення загрози Міністерства оборони США
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено командно-штабні навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, хімічними, біологічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.
20 Лютого17:13 Проведено практичний семінар з питань внутрішнього контролю
20 лютого в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту проведено практичний семінар з питань подальшого впровадження внутрішнього контролю.
19 Лютого16:24 Розпочато командно-штабне навчання
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту розпочато командно-штабне навчання з готовності до реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані із радіаційними, хімічними, біологічними, ядерними загрозами з великою кількістю постраждалих за участі представників Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.
18 Лютого16:55 Функціональне навчання керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади
В період з 18 лютого по 1 березня в Інституті проводиться функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 4 «Керівники державних органів та їх заступники» (кафедри організації заходів цивільного захисту).
15 Лютого13:42 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 лютого року в Інституті відбувся випуск слухачів навчальної групи № 4-АПР «Фахівці, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні»
15 Лютого13:29 Підготовка з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті у період з 4 по 15 лютого пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) рятувальники органів та підрозділів ДСНС .

    Твіт