ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1228

Новини Інституту

22 Січня13:27 Проведено нараду із заступниками, помічниками начальника Інституту, керівниками кафедр, навчально-методичного та наукового відділів за участю начальника Інституту
21 січня в Інституті проведено розширену нараду із заступниками, помічниками начальника Інституту, керівниками кафедр, навчально-методичного та наукового відділів за участю начальника Інституту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України Волянського Петра Борисовича.
20 Січня12:15 З особовим складом Головного управління ДСНС України у Вінницькій області проведено навчання з питань охорони праці
З 15 по 17 січня 2020 року викладачами Інституту державного управління у сфері цивільного захисту в ГУ ДСНС України у Вінницькій області проводилося навчання з питань охорони праці.
17 Січня13:09 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 20 по 24 січня 2020 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Група № ОП-4/20 «Навчання осіб начальницького складу та працівників ДСНС з питань охорони праці» – з 20.01.2020 по 24.01.2020. 2. Група № 7 з домедичної допомоги – з 13.01.2020 по 24.01.2020. 3. Група № 35-НШ «Посадові особи з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання» – з 13.01.2020 по 24.01.2020.
16 Січня14:51 В рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ” рятувальники отримали портативні хімічні детектори
У рамках проєкту міжнародної технічної допомоги “Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту ІІ”, донором якого виступає Федеральне міністерство закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина, виконавцем — Федеральне відомство у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (далі ― ВВК) триває візит представників делегації ВВК на чолі із Координатором проекту паном Геро Стеупом.
16 Січня13:11 Можливості використання QR-кодів в освітньому процесі
У сучасній системі української освіти значна увага приділяється питанням оптимізації та технологізації освітнього процесу. Динамічний розвиток інформаційних технологій і масове поширення мобільних пристроїв створює можливості для використання такого універсального носія інформації як QR-код.
15 Січня15:13 Підписання Угоди про науково-технічне співробітництво Інституту з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником
15 січня 2020 року відбулося підписання Угоди про науково-технічне співробітництво Інституту державного управління у сфері цивільного захисту в особі начальника Волянського Петра Борисовича з Чорнобильським радіаційно-екологічним біосферним заповідником в особі директора Галущенка Олександра Миколайовича. Детально обговорено напрямки, форми та умови співпраці у науковій і освітянській діяльності, у якій зацікавлені обидві сторони.
28 Грудня14:34 Святкові заходи з нагоди зустрічі Нового року та Різдва Христового!
27 грудня в Інституті відбулися святкові заходи та концерт для персоналу Інституту за участю оркестру Управління забезпечення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України.
27 Грудня10:58 Завершено навчання групи №24
В період з 16 по 27 грудня 2019 року в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту для потреб центральних і місцевих органів виконавчої влади.
27 Грудня10:49 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 16 грудня по 27 грудня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” працівники органів та підрозділів ДСНС України.
26 Грудня09:56 Привітання начальника Інституту з Новим роком та Різдвом Христовим!
Шановні колеги! Від себе особисто і від імені Вченої ради Інституту щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2020 роком і Різдвом Христовим.
24 Грудня15:44 В Інституті проведено розширену нараду
24 грудня в Інституті проведено розширену нараду із заступниками, помічниками начальника Інституту, керівниками кафедр, навчально-методичного та наукового відділів за участю начальника Інституту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України Волянського Петра Борисовича.
24 Грудня15:40 Завершилося навчання роботі з системою електронного документообігу
Адміністративним Департаментом та спільно з Департаментом організації заходів цивільного захисту завершено навчання роботі з системою електронного документообігу.
24 Грудня15:27 Проведено засідання Ради зборів осіб начальницького складу Інституту
24 грудня проведено засідання Ради зборів осіб начальницького складу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту на якому Голова Ради зборів полковник служби цивільного захисту Павлов С.С. підвів підсумки роботи Ради зборів у 2019 році, поінформував про досягнення і подальші перспективи діяльності осіб начальницького складу, а також окреслив основні напрямки роботи на наступний рік.
24 Грудня11:04 Проведені підведення підсумків за результатами роботи у 2019 році
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту, відповідно до затвердженого графіку, впродовж грудня проведені підведення підсумків роботи кафедр, навчально-методичного відділу та сектору дистанційного навчання за результатами роботи у 2019 році.
23 Грудня11:06 Проведено Загальні збори трудового колективу Інституту
21 грудня 2019 року проведено Загальні збори трудового колективу Інституту державного управління у сфері цивільного захисту на яких було обговорено проект Колективного договору між трудовим колективом та адміністрацією Інституту на 2020-2024 роки.
20 Грудня16:20 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбулося заключне в 2019 році засідання Вченої ради
20 грудня на засіданні Вченої ради під головуванням начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України Волянського П.Б. розглянуто наукові та науково-методичні питання діяльності Інституту.
20 Грудня12:00 Проведено випуск слухачів навчальної групи № 23
З 9 по 20 грудня 2019 року було проведено навчання слухачів навчальної групи № 23 за категорією «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту».
19 Грудня17:11 Результати наукової діяльності за 2019 рік
19 грудня 2019 року в Інституті під керівництвом заступника начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Віктора Михайлова розглянуто результати наукової діяльності за 2019 рік в колективі працівників наукового та навчального відділу організації підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників у сфері цивільного захисту. Зроблено критичний аналіз виконання планів роботи, дана оцінка результатів науково-дослідної роботи, визначено основні напрями діяльності в 2020 році, перспективи розвитку наукової і науково-технічної діяльності в Інституті, шляхи вдосконалення роботи з підвищення кваліфікації та атестації педагогічних працівників у сфері цивільного захисту.
19 Грудня16:17 Проведено чергове засідання Методичної ради Інституту
19 грудня 2019 року в Інституті під головуванням заступника начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи) полковника служби цивільного захисту Єременка Сергія Анатолійовича проведено чергове засідання Методичної ради Інституту.
18 Грудня17:11 Відбулося чергове засідання Наукового семінару
18 грудня 2019 року відбулося чергове засідання Наукового семінару. Засідання вів Голова Наукового семінару - заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) кандидат наук з державного управління, доцент Михайлов Віктор Миколайович. У роботі семінару взяли участь заступники та помічники начальника Інституту, керівники структурних підрозділів, наукові та науково-педагогічні працівники.
18 Грудня08:27 Залік на присвоєння класної кваліфікації «Майстер»
17 грудня 2019 року на базі Інституту кандидати на присвоєння класної кваліфікації «Майстер» склали заліки зі службової підготовки. Заліки з теоретичної та практичної частини приймали члени Центральної кваліфікаційної комісії з питань присвоєння, підтвердження, зниження класної кваліфікації особам рядового і начальницького складу служби цивільного захисту 2019 році.
18 Грудня08:27 В Інституті проведено розширену нараду
17 грудня в Інституті проведено розширену нараду із заступниками, помічниками начальника Інституту, керівниками кафедр, навчально-методичного та наукового відділів за участю начальника Інституту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України Волянського Петра Борисовича.
13 Грудня13:16 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
13 грудня відбувся випуск слухачів навчальної групи № 12-АПР «Фахівці, які залучаються до проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні».
13 Грудня13:07 Проведено практичне відпрацювання дій персоналу при евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації
13.12.2019 року в Інституті проведено практичне відпрацювання дій персоналу при евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації (пожежі), а також проведено практичне заняття щодо використання первинних засобів пожежогасіння (вогнегасники).
13 Грудня13:06 Завершено навчання групи №22
В період з 25 листопада по 6 грудня в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 22 «Посадові особи, які виконують обов’язки секретарів комісій з питань евакуації, комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій».

    Твіт