ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1183

Новини Інституту

22 Листопада14:48 Завершено навчання з підвищення кваліфікації держслужбовців
Інститутом у період з 11 по 22 листопада 2019 року було проведено навчання державних службовців ДСНС за програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VІІ категорій посад у сфері цивільного захисту у галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
22 Листопада12:15 Випуск слухачів групи «Керівники державних органів та їх заступники»
22 листопада проведено випуск слухачів навчальної групи № 20 з категорії «Керівники державних органів та їх заступники» які представляли Верховний суд України, Державне космічне агентство України та Миколаївську державну адміністрацію.
22 Листопада12:04 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 11 листопада по 22 листопада пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” працівники органів та підрозділів ДСНС України.
22 Листопада12:02 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 25 по 29 листопада 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Група № 21 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади» – з 25.11.2019 по 06.12.2019. 2. Навчально-екзаменаційна сесія слухачів заочної форми навчання 2018 року вступу – з 25.11.2019 по 30.11.2019. 3. Група № 57-БЖД «Підвищення кваліфікації викладачів навчальної дисципліни "Безпека життєдіяльності"» – з 20.11.2019 по 29.11.2019 (кафедра ППБЖДН).
21 Листопада16:14 Візит народного депутата
21 листопада Інститут відвідав народний депутат України VIII скликання Мамчур Юлій Валерійович. На кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування було заслухано та обговорено результати його дисертаційного дослідження з проблем проектування спеціалізованих тренажерних комплексів підготовки пілотів-операторів дистанційно пілотованих літальних апаратів екологічного моніторингу.
21 Листопада16:06 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Відповідно до доручення ДСНС 21 листопада 2019 р. в Інституті було проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу ДСНС, яких запрошено на засідання ВАК.
20 Листопада16:08 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбулося засідання Вченої ради Інституту
Під час чергового засідання Вченої ради Інституту 20 листопада на підставі доповіді завідувача кафедри державної служби, управління та навчання за міжнародними проектами, доктора наук з державного управління, професора Анни Терент’євої затверджено теми дисертацій та індивідуальні плани роботи аспірантів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».
19 Листопада16:02 Наші вітання ювілярові
19 листопада 2019 року колектив Інституту привітав завідувача кафедри організації заходів цивільного захисту, кандидата військових наук, доцента Бондаренка Олега Олександровича з ювілейним Днем народження.
15 Листопада14:28 Завершено навчання з підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання
Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736
15 Листопада12:12 Проведено випуск слухачів навчальної групи 34-НШ
15 листопада 2019 року проведено випуск слухачів навчальної групи № 34-НШ з категорії «Посадові особи з питань цивільного захисту суб'єктів господарювання».
15 Листопада11:49 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
15 листопада відбувся випуск слухачів навчальної групи № 11-АПР «Персонал органів управління системи авіаційного пошуку і рятування державного та регіонального рівня» (керівник навчальної групи – завідувач кафедри Хижняк В.В.).
14 Листопада14:38 Інститут отримав чергову відзнаку
За результатами проведення конкурсу на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в апараті МВС, територіальних органах, закладах, установах і підприємствах, що належать до сфери управління Міністерства внутрішніх справ України у 2018 році «Збірка кращих практик місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту та безпеки громад (2016-2017 роки)» отримала Відзнаку Міністерства внутрішніх справ України у номінації «Виробничо-практичні посібники, практичні порадники, методичні посібники, пам’ятки, програми».
12 Листопада15:45 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Головного управління ДСНС України в Одеській області
У період з 12 по 14 листопада працівники Інституту державного управління у сфері цивільного захисту проводять виїзні заняття з охорони праці зі співробітниками ГУ ДСНС України в Одеській області.
12 Листопада12:26 Робоча зустріч з представниками Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина
11 листопада 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту у межах проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення потенціалу у сфері цивільного захисту ІІ», донором якого виступає Уряд Федеративної Республіки Німеччина, а виконавцем Федеральне відомство у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК), проведено робочу зустріч з представниками Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина паном Гером Стеупом та пані Йоханой Ремус.
8 Листопада14:46 Проведено Випуск слухачів групи № 19 з категорії «Фахівці діяльність яких, пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту»
8 листопада проведено випуск слухачів навчальної групи № 19 з категорії «Фахівці діяльність яких, пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту», група складалася з представників: Державної податкової служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної міграційної служби України, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби зовнішньої розвідки України.
8 Листопада14:40 Завершено навчання з питань охорони праці
В Інституті на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 4 по 8 листопада проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України. Програмою передбачено вивчення законодавчих актів з охорони праці, питань вибухобезпеки, пожежної безпеки, електробезпеки, гігієни праці та виробничої санітарії, надання першої (домедичної) допомоги потерпілим, профілактики та ліквідації наслідків аварій.
8 Листопада14:35 Навчання з охорони праці у Головному навчально-методичному центрі Держпраці
Відповідно до наказу Державного комітету України з нагляду за охороною праці від 26.01.2005 року № 15 “Про затвердження Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою ” в Головному навчально-методичному центрі Держпраці у період з 4 по 8 листопада 2019 року було організовано та проведено навчання з викладацьким складом Інституту державного управління у сфері цивільного захисту. За підсумками навчання персонал Інституту склав іспити та отримав посвідчення встановленого зразка, що дає змогу викладати навчальні дисципліни з питань охорони праці протягом трьох років.
8 Листопада09:55 Відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів
Під головуванням начальника Інституту, доктора наук з державного управління, професора, Заслуженого лікаря України Петра Волянського 7 листопада відбулась нарада із заступниками, помічниками начальника Інституту та керівниками структурних підрозділів.
4 Листопада17:19 Проведення навчання з питань охорони праці
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту на базі кафедри профілактики пожеж та безпеки життєдіяльності населення з 4 по 8 листопада на виконання наказу ДСНС України від 14.12.2018 № 736 "Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2019 році" відповідно до затвердженого розкладу занять проходять навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС України.
1 Листопада14:09 Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту
В період з 21 жовтня по 1 листопада в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 18 «Керівники структурних підрозділів (департаментів, управлінь, відділів, секторів) центральних та місцевих органів виконавчої влади» (кафедра організації захисту цивільного захисту)
1 Листопада11:05 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 21 жовтня по 1 листопада пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” психологи з різних органів та підрозділів ДСНС.
31 Жовтня17:18 Засідання Вченої ради Інституту
Засідання Вченої ради Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) 31 жовтня 2019 року традиційно розпочалося із звітування ученого секретаря Інституту, кандидата економічних наук Юлії Кравченко про виконання попередніх рішень Вченої ради.
31 Жовтня17:09 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
Відповідно до доручення ДСНС, 31 жовтня 2019 р. в Інституті було проведено оцінювання рівня професійної підготовки осіб начальницького складу ДСНС, яких запрошено на засідання ВАК.
30 Жовтня16:46 Відбулося чергове засідання Наукового семінару
30 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання Наукового семінару. Засідання вів Голова семінару - заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Михайлов В.М. У роботі семінару взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники Інституту.
29 Жовтня15:58 Завершився базовий тренінг з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту
29 жовтня 2019 року завершується базовий тренінг з внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту. Тренінг проведено з метою розгляду як теоретичних, так і практичних основ діяльності, зокрема: - міжнародної практики внутрішнього контролю (модель COSO) та сучасного розвитку державного внутрішнього фінансового контролю в Україні; - базових засад та правових рамок проведення внутрішнього аудиту; - планування діяльності підрозділів внутрішнього аудиту; - базових засад та практики здійснення внутрішньої та зовнішньої оцінок якості функції внутрішнього аудиту тощо.

    Твіт