ГоловнаНовини Інституту
Знайдено: 1071

Новини Інституту

17 Травня12:52 Привітання начальника институту
Шановні колеги, дорогі науковці! Щиросердно вітаю Вас з Днем науки - святом людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи та розвитку особистості.
17 Травня12:29 Проведено навчання з питань охорони праці
В Інституті проведено навчання з питань охорони праці посадових осіб органів та підрозділів ДСНС.
17 Травня12:06 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 06 по 17 травня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” рятувальники з різних органів та підрозділів ДСНС .
17 Травня11:41 В Інституті проведено ІІ науково-практичну конференцію (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту»
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту 16 травня 2019 року відбулася ІІ науково-практична конференція (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту». Науково-практичну конференцію відкрив начальник Інституту, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений лікар України Волянський П. Б., який привітав учасників та гостей й побажав плідної, конструктивної співпраці під девізом: “Наука − це не погляд в минуле. Наука – це погляд за обрій майбуття”. Конференцію проведено під егідою Європейської асоціації наук з безпеки.
17 Травня08:41 В Інституті з 20 по 24 травня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
1. Група № 10 «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» – з 13.05.2019 по 24.05.2019. 2. Група № 11 «Керівники державних органів та їх заступники» – з 20.05.2019 по 31.05.2019. 3. Група № 17 з домедичної допомоги – з 20.05.2019 по 31.05.2019.
16 Травня17:24 Завершено проведення другого етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління
16 травня 2019 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено проведення другого етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління у разі надзвичайних ситуацій радіаційного, хімічного, біологічного та ядерного характеру під егідою Федерального відомства цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).
13 Травня17:27 Продовжується цикл тренінгів з питань кризового управління
В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту розпочато другий етап другого циклу тренінгів з питань кризового управління за участі представників Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту (AKNZ) Федерального відомства у справах захисту населення та допомоги при катастрофах Федеративної Республіки Німеччина (ВВК).
8 Травня10:07 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення
Шановні колеги, дорогі ветерани! У ці травневі дні ми, разом з мільйонами людей усього світу, вшановуємо мужність та героїзм воїнів, які пройшли вогняними шляхами Другої світової війни та вибороли для нас мир і свободу. Згадуємо тих, хто самовіддано працював на підприємствах у тилу, відбудовував зруйновані нацистами міста і села у повоєнні роки.
8 Травня10:00 Звернення начальника Інституту з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
Шановні колеги! День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні - це символи героїчного минулого, гордості за тих, хто відстояв свободу нашої Батьківщини.
26 Квітня14:28 У бібліотеці відбулась творча зустріч з поетесою Наталією Ненюк
25 квітня у бібліотеці Інституту відбулась творча зустріч слухачів групи «Підвищення кваліфікації державних службовців V – VІІ категорій посад у сфері цивільного захисту» з членом Української асоціації письменників художньо-соціальної літератури поетесою Наталією Ненюк.
26 Квітня14:12 Звернення начальника Інституту
Привітання начальника Інституту зі святом Воскресіння Христового
26 Квітня14:09 Звернення Голови
Привітання Голови зі святом Воскресіння Христового
26 Квітня13:51 Завершено навчання за програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорій посад у сфері цивільного захисту
Інститутом державного управління у сфері цивільного захисту (далі - Інститут) на виконання окремого доручення Першого заступника Голови ДСНС Мельчуцького О.Г. та відповідно до наказу ДСНС від 14.12.2018 № 736 «Про організацію навчання у системі післядипломної освіти у 2019 році» у період з 15 по 26 квітня 2019 року було проведено навчання державних службовців ДСНС за програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VІІ категорій посад у сфері цивільного захисту у галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
26 Квітня10:29 Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 988-р «Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік» в період з 15 по 26 квітня в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 9.
25 Квітня17:25 Звернення начальника Інституту
Звернення начальника Інституту до ліквідаторів ЧАЕС
25 Квітня17:23 Звернення Голови
Звернення Голови до ліквідаторів ЧАЕС
24 Квітня10:54 Засідання Вченої ради
23 квітня 2019 року відбулося чергове засідання Вченої ради Інституту. У ході засідання розглянуто питання про організацію підвищення кваліфікації педагогічних працівників навчальних пунктів АРЗСП ГУ (У) ДСНС України.
19 Квітня15:11 Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту
В Інституті з 8 по 19 квітня підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «Завідувачі навчально-консультаційних пунктів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Слухачі представляли навчально-методичні центри Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Київської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, та Чернігівської областей.
19 Квітня12:16 Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту
Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноважень керівників спеціалізованих служб цивільного захисту, організації заходів ЦЗ у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, надання домедичної допомоги тощо.
18 Квітня15:45 Завершено підготовку з домедичної допомоги
Відповідно до затвердженого графіка навчання в Інституті з 08 по 18 квітня пройшли підготовку з домедичної допомоги за програмою “Перший на місці події” (64 години) 9 кризових психологів з різних органів та підрозділів ДСНС .
18 Квітня15:44 Проведено інформаційну годину
В Україні успішно опановується сучасна методологія та інноваційний інструментарій проведення наукових досліджень, спостерігається динаміка кількості дослідників і публікацій з проблематики бібліометрії та наукометрії. Створюються та впроваджуються у практику нові, засновані на використанні бібліометричних індикаторів методи оцінювання результативності діяльності наукових працівників, наукових установ і вищих навчальних закладів.
16 Квітня15:39 Відбулося чергове засідання Наукового семінару
16 квітня 2019 року відбулося чергове засідання Наукового семінару. Засідання вів Голова семінару - заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи) Михайлов В.М. У роботі семінару взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники Інституту, які розглянули інформацію про виконання науково-дослідних робіт ІДУЦЗ за І квартал 2019 року.
16 Квітня15:28 Зустріч з шеф-редактором журналу «Надзвичайна ситуація+»
16 квітня 2019 року з групою слухачів короткострокового підвищення кваліфікації педагогічних працівників у сфері цивільного захисту навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності відбулась зустріч з шеф-редактором щомісячного виробничо-практичного журналу «Надзвичайна ситуація+» Оленою Перевозник.
12 Квітня14:53 Випуск слухачів категорії «Фахівці, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні»
В період з 1 квітня по 12 квітня поточного року проведено навчання зі слухачами навчальної групи 6-АПР категорії «Фахівці, які залучаються до організації та проведення авіаційного пошуку і рятування в Україні».
12 Квітня12:20 Відбувся черговий випуск слухачів
12 квітня 2019 року відбувся випуск слухачів навчальної групи № 7 з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту центральних та місцевих органів виконавчої влади» .

    Твіт