ГоловнаНовини Інституту5 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

5 жовтня 2018 року відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 05.10.2018, 15:28

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 19.12.2017 № 683, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 1 по 5 жовтня  2018 року проходили підвищення кваліфікації слухачі навчальної групи № 12-КПК/НМЦ “Короткострокове підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту завідувачів обласних методичних кабінетів, методистів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту”. Слухачі прибули з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Львівської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської, Чернівецької  областей.

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на вдосконалення, розширення й оновлення знань, умінь і методичних навичок з питань навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи метод кейс-стаді, з групою проведено практичне заняття з відпрацювання конкретної ситуації щодо координації дій, пов’язаної із техногенною та екологічною безпекою. Проведення заняття за методом кейсів дало можливість розкрити здатність слухачів до аналізу і діагностики проблем, вміння чітко формулювати і висловлювати свою позицію та приймати обґрунтовані управлінські рішення.

На завершальному етапі відбувся захист випускних робіт та  проведено Круглий стіл за темою: “Реалізація нового підходу до навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях”. Слухачі обмінялись досвідом методичної роботи. Впродовж дискусії розглядались актуальні проблеми навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях та позитивні відгуки про методику проведення занять науково-педагогічним складом Інституту. Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в роботі Круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

ОЛІЙНИК Ользі Вікторівні - методисту обласних та міста Одеса курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії  Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області;

ЗОЗУЛІ Володимиру Андрійовичу - методисту Кам'янських курсів 2 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області;

СОПРОНЮК Марії Тодорівні - методисту обласних курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Київської області;

КІНАШУ Леоніду Івановичу - завідувачу навчального кабінету інформаційних технологій обласних та міста Львів курсів удосконалення керівних кадрів І категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області;

АНДРУСЯКУ Василю Васильовичу - методисту обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернівецької області;

ГЛОВАЦЬКІЙ Ользі Володимирівні - методисту обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області.

z btys073.jpgvfewt219.jpgns grt 257.jpget5j056.jpg;l.fgb 068.jpg;jgn 191.jpghd  019.jpgw45h 001.jpg

 

 


   
Новини Інституту
25 Червня14:26 Проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту
25 Червня11:18 Навчання на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України
20 Червня15:22 Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року
18 Червня11:15 Проведено навчання персоналу Інституту з охорони праці та пожежної безпеки.
14 Червня15:01 Відбулося засідання Наукового семінару
14 Червня11:51 Завершено підготовку з домедичної допомоги
14 Червня11:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 по 21 червня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
14 Червня11:00 Відбувся випуск слухачів з категорії “Керівники структурних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади.”
14 Червня10:52 Привітання начальника Інституту
14 Червня10:25 Черговий випуск слухачів
13 Червня16:44 Проведено навчання з підвищення кваліфікації викладачів БЖД
13 Червня16:36 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Червня15:30 «Перший раз до Web of Science» - організовано перегляд вебінару
12 Червня10:41 Зустріч викладачів кафедри мовної підготовки, слухачів курсів англійської мови та аспірантів Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson”
11 Червня16:46 Підбиття підсумків роботи
Новини Інституту