ГоловнаНовини Інституту27 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Проведено розширене засідання кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування

Опубліковано: 27.12.2018, 15:19

 

Сучасна доба ставить нові вимоги до педагога. Суспільству потрібен педагог-професіонал з високою науково-теоретичною, методичною, психолого-педагогічною, теоретичною і практичною підготовкою, здатний до безперервного навчання, творчості і постійного самовдосконалення. Тому, в сучасних умовах модернізаційних змін в освітньому просторі всіх рівнів важливого значення набуває підвищення ефективності методичної роботи, яка має ґрунтуватися на досягненнях психолого-педагогічної науки, перспективного педагогічного досвіду і бути спрямованою на підвищення фахової майстерності педагогічних працівників, на розвиток творчого потенціалу кожного педагога.

Одним з пріоритетних напрямів методичної роботи в ІДУЦЗ з педагогічними кадрами – становлення молодого викладача.

27 грудня 2018 року на розширеному засіданні кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування Інституту проведено заслуховування лекційного заняття викладача кафедри лейтенанта служби цивільного захисту Литовченко Анастасії Олександрівни за темою «Сили цивільного захисту. Авіаційний пошук і рятування в системі цивільного захисту України».

В ході проведення заняття Литовченко А.О. ознайомила присутніх з авіаційною компонентою сил цивільного захисту, як найбільш оперативною, організацією, еволюцією та функціонуванням авіаційного пошуку і рятування в Україні, реалізацією вимог міжнародних і національних документів з авіаційного пошуку і рятування.

На засіданні були присутні заступник начальника Інституту з навчальної та методичної роботи полковник служби цивільного захисту кандидат технічних наук, доцент Єременко С.А., помічник начальника Інституту генерал-лейтенант служби цивільного захисту Шевченко І.О, представники навчально-методичного відділу та науково-педагогічні працівники інших кафедр Інституту.

Присутні позитивно оцінили якість проведеного заняття, надали поради щодо його подальшого вдосконалення та дали позитивну оцінку рівню підготовки викладача.

Даний захід вкотре підтверджує, що завдяки продуманій, цілеспрямованій методичній роботі в ІДУЦЗ склалася ефективна система роботи з молодими викладачами, яка має глибокий зміст, творчий характер, сприяє професійному становленню початківців, допомагає особистісному зростанню молодого педагога, розвитку його творчості та викликає інтерес у викладача до пошуку шляхів самовдосконалення й самореалізації.

P81227-114328.jpgP81227-114402.jpg


   
Новини Інституту
24 Травня14:27 В ІДУЦЗ проведено оцінювання рівня професійної підготовки
24 Травня14:07 Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту
24 Травня08:41 В Інституті з 27 по 31 травня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
17 Травня12:52 Привітання начальника институту
17 Травня12:29 Проведено навчання з питань охорони праці
17 Травня12:06 Завершено підготовку з домедичної допомоги
17 Травня11:41 В Інституті проведено ІІ науково-практичну конференцію (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту»
16 Травня17:24 Завершено проведення другого етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління
13 Травня17:27 Продовжується цикл тренінгів з питань кризового управління
8 Травня10:07 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення
8 Травня10:00 Звернення начальника Інституту з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
26 Квітня14:28 У бібліотеці відбулась творча зустріч з поетесою Наталією Ненюк
26 Квітня14:12 Звернення начальника Інституту
26 Квітня14:09 Звернення Голови
26 Квітня13:51 Завершено навчання за програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорій посад у сфері цивільного захисту
Новини Інституту