ГоловнаНовини Інституту1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.02.2019, 15:48

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 21 січня по 1 лютого підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «завідувачі (заступники завідувачів), викладачі обласних та міст курсів удосконалення керівних кадрів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Слухачі представляли навчально-методичні центри Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Закарпатської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької областей та м. Києва.

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Використовуючи метод кейс-стаді, з групою проведено практичне заняття з відпрацювання конкретної ситуації щодо координації дій, пов’язаної із техногенною та екологічною безпекою. Проведення заняття за методом кейсів дало можливість розкрити здатність слухачів до аналізу і діагностики проблем, вміння чітко формулювати і висловлювати свою позицію та приймати обґрунтовані управлінські рішення.

На завершальному етапі відбувся захист випускних робіт та проведено Круглий стіл за темою: “Використання інноваційних освітніх технологій в навчальному процесі”. Слухачі обговорили питання застосування інноваційних педагогічних технологій у начальному процесі та обмінялись досвідом професійної майстерності. Також слухачів зацікавили можливості проведення навчання з використанням платформи Moodle, яка вже використовується в Інституті, та призначена для об'єднання педагогів, адміністраторів і слухачів в одну надійну інтегровану систему персоналізованого навчального середовища.

Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в роботі Круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

Крицькому Валерію Івановичу - викладачу обласних та м. Дніпро курсів удосконалення керівних кадрів 1 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області;

Семінович Аллі Михайлівні - викладачу обласних та міста Луцька курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області;

Кучмі Василю Зіновійовичу - заступнику завідувача обласних та міста Тернопіль курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Тернопільської області;

Сімонову Юрію Геннадійовичу - завідувачу курсів удосконалення керівних кадрів Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва.

DSCN4961.JPGDSCN5199.JPG

DSCN5261.JPGDSCN5290.JPGDSCN5313.JPGDSCN5366.JPG


   
Новини Інституту
17 Травня12:52 Привітання начальника институту
17 Травня12:29 Проведено навчання з питань охорони праці
17 Травня12:06 Завершено підготовку з домедичної допомоги
17 Травня11:41 В Інституті проведено ІІ науково-практичну конференцію (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту»
17 Травня08:41 В Інституті з 20 по 24 травня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
16 Травня17:24 Завершено проведення другого етапу другого циклу тренінгів з питань кризового управління
13 Травня17:27 Продовжується цикл тренінгів з питань кризового управління
8 Травня10:07 Звернення Голови ДСНС України з нагоди Дня пам’яті та примирення
8 Травня10:00 Звернення начальника Інституту з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
26 Квітня14:28 У бібліотеці відбулась творча зустріч з поетесою Наталією Ненюк
26 Квітня14:12 Звернення начальника Інституту
26 Квітня14:09 Звернення Голови
26 Квітня13:51 Завершено навчання за програмою підвищення кваліфікації державних службовців V-VII категорій посад у сфері цивільного захисту
26 Квітня10:29 Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту
25 Квітня17:25 Звернення начальника Інституту
Новини Інституту