ГоловнаНовини Інституту1 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.03.2019, 15:20

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 лютого по 1 березня підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «Завідувачі обласних методичних кабінетів, методисти навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Слухачі представляли навчально-методичні центри Волинської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва.

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

З метою системного поєднання теоретичної та практичної складової підготовки слухачів зазначеної категорії Інститутом було організовано участь представників Департаменту організації заходів цивільного захисту у проведенні навчальних занять. Слухачі зокрема були поінформовані про питання сучасного нормативно-правового забезпечення питань цивільного захисту.

28 лютого відбулось виїзне заняття на базі центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва за участю заступника начальника управління - начальника відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Осипенко С. І. Під час заняття до слухачів доведено основні завдання та функції навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, акцентовано увагу слухачів на аспектах роботи обласних та міських методичних кабінетів. Учасники обговорили актуальні питання методичної роботи, визначили шляхи її покращення.

На завершальному етапі відбувся захист випускних робіт та проведено Круглий стіл за темою: “Використання інноваційних освітніх технологій в навчальному процесі”. Учасники круглого столу обговорили питання застосування інноваційних педагогічних технологій у навчальному процесі та обмінялись досвідом професійної майстерності. Слухачів ознайомили з досвідом використання QR кодів та хмарних технологій в навчальному процесі

Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

1 березня відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка. За активну участь в роботі Круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

АЛЕКСАНДРОВІЙ Тетяні Федорівні – методисту обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області;

БОГДАНОВИЧ Лілії Миколаївні – завідувачу обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області;

ВДОВИЧЕНКУ Геннадію Володимировичу – завідувачу обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області;

ГАВРИЛЮКУ Івану Михайловичу – методисту центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва;

ШИНКАРЕНКО Людмилі Іванівні – методистуф обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

DSCN11.JPGDSCN6550.JPGDSCN6575.JPGDSCN6799.JPGDSCN6807.JPGDSCN6901.JPGDSCN7056.JPGDSCN7099.JPG


   
Новини Інституту
25 Червня14:26 Проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту
25 Червня11:18 Навчання на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України
20 Червня15:22 Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року
18 Червня11:15 Проведено навчання персоналу Інституту з охорони праці та пожежної безпеки.
14 Червня15:01 Відбулося засідання Наукового семінару
14 Червня11:51 Завершено підготовку з домедичної допомоги
14 Червня11:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 по 21 червня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
14 Червня11:00 Відбувся випуск слухачів з категорії “Керівники структурних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади.”
14 Червня10:52 Привітання начальника Інституту
14 Червня10:25 Черговий випуск слухачів
13 Червня16:44 Проведено навчання з підвищення кваліфікації викладачів БЖД
13 Червня16:36 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Червня15:30 «Перший раз до Web of Science» - організовано перегляд вебінару
12 Червня10:41 Зустріч викладачів кафедри мовної підготовки, слухачів курсів англійської мови та аспірантів Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson”
11 Червня16:46 Підбиття підсумків роботи
Новини Інституту