ГоловнаНовини Інституту1 Березня, 2019р.
 Версія для друку

Відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту

Опубліковано: 01.03.2019, 15:20

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736, в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 лютого по 1 березня підвищували кваліфікацію слухачі навчальної групи «Завідувачі обласних методичних кабінетів, методисти навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту». Слухачі представляли навчально-методичні центри Волинської, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей та м. Києва.

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проведено теоретичні та практичні заняття, спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

З метою системного поєднання теоретичної та практичної складової підготовки слухачів зазначеної категорії Інститутом було організовано участь представників Департаменту організації заходів цивільного захисту у проведенні навчальних занять. Слухачі зокрема були поінформовані про питання сучасного нормативно-правового забезпечення питань цивільного захисту.

28 лютого відбулось виїзне заняття на базі центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва за участю заступника начальника управління - начальника відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Осипенко С. І. Під час заняття до слухачів доведено основні завдання та функції навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, акцентовано увагу слухачів на аспектах роботи обласних та міських методичних кабінетів. Учасники обговорили актуальні питання методичної роботи, визначили шляхи її покращення.

На завершальному етапі відбувся захист випускних робіт та проведено Круглий стіл за темою: “Використання інноваційних освітніх технологій в навчальному процесі”. Учасники круглого столу обговорили питання застосування інноваційних педагогічних технологій у навчальному процесі та обмінялись досвідом професійної майстерності. Слухачів ознайомили з досвідом використання QR кодів та хмарних технологій в навчальному процесі

Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

1 березня відбувся випуск групи педагогічних працівників навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту. Всі слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка. За активну участь в роботі Круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

АЛЕКСАНДРОВІЙ Тетяні Федорівні – методисту обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області;

БОГДАНОВИЧ Лілії Миколаївні – завідувачу обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області;

ВДОВИЧЕНКУ Геннадію Володимировичу – завідувачу обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області;

ГАВРИЛЮКУ Івану Михайловичу – методисту центрального методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Києва;

ШИНКАРЕНКО Людмилі Іванівні – методистуф обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області.

DSCN11.JPGDSCN6550.JPGDSCN6575.JPGDSCN6799.JPGDSCN6807.JPGDSCN6901.JPGDSCN7056.JPGDSCN7099.JPG


   
Новини Інституту
16 Жовтня09:37 Проведено чергове засідання Методичної ради Інституту
11 Жовтня12:38 Наші співчуття родині Герасіменка Андрія Васильовича
11 Жовтня12:07 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
11 Жовтня12:02 Закінчилося навчання групи №17
11 Жовтня11:45 Проведено навчання з питань охорони праці
11 Жовтня11:34 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 14 по 18 жовтня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
11 Жовтня08:19 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
10 Жовтня15:01 Завершується робота ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019»
10 Жовтня14:57 Участь у конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі Міністерства внутрішніх справ
9 Жовтня11:09 Продовжує роботу ХVІІI Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2019»
8 Жовтня16:30 Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах»
8 Жовтня16:03 Стартувала XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2019»
4 Жовтня16:22 В адміністративній будівлі ДСНС розпочато заняття з англійської мови
4 Жовтня16:02 Проведено навчання з питань пожежної безпеки
4 Жовтня15:47 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
Новини Інституту