ГоловнаНовини Інституту17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

В Інституті проведено ІІ науково-практичну конференцію (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту»

Опубліковано: 17.05.2019, 11:41

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту 16 травня 2019 року відбулася ІІ науково-практична конференція (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту». Участь у заході взяли представник Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної республіки Німеччина Франк Ель, перший заступник Голови Національного агентства України з державної служби Купрій В. О., заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, начальник Управління захисту населення і територій Лещенко О. Я., начальник відділу освіти та науки департаменту персоналу ДСНС України Рись Ю.Б., завідувач лабораторії Інституту професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, кандидат хімічних наук, доцент Кулалаєва Н.В., ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, доктор наук з державного управління, професор Войтович Р.В., заступники директора Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» Близнюк М.Д., доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Гур’єв С.О. та інші високоповажні гості. Загалом на науково-практичну конференцію прибуло більше 40 учасників, які представляли 15 освітніх та наукових установ, організацій та центральні органи виконавчої влади України.

 

Науково-практичну конференцію відкрив начальник Інституту, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений лікар України Волянський П. Б., який привітав учасників та гостей заходу й побажав плідної, конструктивної співпраці під девізом: “Наука − це не погляд в минуле. Наука – це погляд за обрій майбуття”.

Конференцію проведено під егідою Європейської асоціації наук з безпеки. Досвідом організації кризового управління в Федеративній республіці Німеччина на пленарному засіданні поділився Франк Ель (представник Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної республіки Німеччина). Змістовні доповіді з питань безпеки громадян, забезпечення цивільного захисту із врахуванням нових наукових результатів в освітньому процесі на пленарному засіданні зробили Купрій В. О. (перший заступник Голови Національного агентства України з державної служби), Лещенко О. Я. (заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України − начальник Управління захисту населення і територій), Кулалаєва Н.В. (кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторії Інституту професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України), Михайлов В.М. (кандидат наук з державного управління, доцент, заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи).

 

Після пленарного засідання роботу науково-практичної конференції було продовжено в межах експертних панельних дискусій за напрямками: «Розвиток освітньої діяльності у сфері цивільного захисту», «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з урахуванням специфіки у сфері цивільного захисту», «Формування культури безпеки життєдіяльності», «Пожежна та техногенна безпека: стан та перспективи розвитку освітньої діяльності» та круглими столами на теми: «Інноваційні методи навчання організації взаємодії між органами управління цивільного захисту» й «Удосконалення технологій підвищення кваліфікації персоналу пошуково-рятувальних сил суб’єктів державної авіації України».

 

Під час перерви між пленарним засіданням та роботою експертних панельних дискусій учасники конференції ознайомилися з сучасною технікою, яку продемонстрували представники Управління з питань цивільного захисту Київської міської державної адміністрації, та професійними навичками рятувальників.

 

За результатами роботи сформовано рекомендації учасників ІІ науково-практичної конференції. Мети конференції досягнуто, усі поставлені завдання виконано.

Альбом

DSCN9135.JPGDSCN9090 — копия.JPGDSCN9038 — копия.JPGDSCN9174.JPGDSCN9129 — копия.JPGDSCN9154.JPGDSCN0174.JPGDSCN0209.JPGDSCN9348.JPGDSCN9422.JPG

DSCN9545.JPG


   
Новини Інституту
20 Вересня13:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 23 по 27 вересня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
18 Вересня16:10 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Управління ДСНС України у Кіровоградській області
18 Вересня09:45 В Інституті відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника
17 Вересня11:07 Наші вітання ювілярові
16 Вересня14:31 Вітання Голови ДСНС України з нагоди Дня рятівника
16 Вересня14:22 Вітання начальника Інституту з нагоди Дня Рятівника
13 Вересня15:12 Відбувся черговий випуск слухачів
13 Вересня14:25 Завершено підготовку з домедичної допомоги
12 Вересня16:04 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
10 Вересня11:36 Засідання Ради трудового колективу Інституту
2 Вересня12:29 Вітання Голови ДСНС з нагоди Дня знань
2 Вересня12:20 Вітання Колегії Міністерства внутрішніх справ України з нагоди Дня Знань
2 Вересня09:07 Вітання начальника Інституту з нагоди Дня знань
30 Серпня16:19 Проведено навчально-методичні збори з науково-педагогічними працівниками
30 Серпня16:08 Засідання Вченої Ради Інституту напередодні нового 2019-2020 навчального року
Новини Інституту