ГоловнаНовини Інституту17 Травня, 2019р.
 Версія для друку

В Інституті проведено ІІ науково-практичну конференцію (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту»

Опубліковано: 17.05.2019, 11:41

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту 16 травня 2019 року відбулася ІІ науково-практична конференція (за міжнародною участю) «Наукове забезпечення освітньої діяльності у сфері цивільного захисту». Участь у заході взяли представник Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної республіки Німеччина Франк Ель, перший заступник Голови Національного агентства України з державної служби Купрій В. О., заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України, начальник Управління захисту населення і територій Лещенко О. Я., начальник відділу освіти та науки департаменту персоналу ДСНС України Рись Ю.Б., завідувач лабораторії Інституту професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України, кандидат хімічних наук, доцент Кулалаєва Н.В., ректор Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, доктор наук з державного управління, професор Войтович Р.В., заступники директора Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України» Близнюк М.Д., доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України Гур’єв С.О. та інші високоповажні гості. Загалом на науково-практичну конференцію прибуло більше 40 учасників, які представляли 15 освітніх та наукових установ, організацій та центральні органи виконавчої влади України.

 

Науково-практичну конференцію відкрив начальник Інституту, доктор наук з державного управління, професор, Заслужений лікар України Волянський П. Б., який привітав учасників та гостей заходу й побажав плідної, конструктивної співпраці під девізом: “Наука − це не погляд в минуле. Наука – це погляд за обрій майбуття”.

Конференцію проведено під егідою Європейської асоціації наук з безпеки. Досвідом організації кризового управління в Федеративній республіці Німеччина на пленарному засіданні поділився Франк Ель (представник Академії кризового управління, планування на випадок надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Федеральної служби цивільного захисту та допомоги при катастрофах Федеративної республіки Німеччина). Змістовні доповіді з питань безпеки громадян, забезпечення цивільного захисту із врахуванням нових наукових результатів в освітньому процесі на пленарному засіданні зробили Купрій В. О. (перший заступник Голови Національного агентства України з державної служби), Лещенко О. Я. (заступник директора Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України − начальник Управління захисту населення і територій), Кулалаєва Н.В. (кандидат хімічних наук, доцент, завідувач лабораторії Інституту професійно-технічної освіти Академії педагогічних наук України), Михайлов В.М. (кандидат наук з державного управління, доцент, заступник начальника Інституту (з науково-дослідної роботи).

 

Після пленарного засідання роботу науково-практичної конференції було продовжено в межах експертних панельних дискусій за напрямками: «Розвиток освітньої діяльності у сфері цивільного захисту», «Підготовка магістрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» з урахуванням специфіки у сфері цивільного захисту», «Формування культури безпеки життєдіяльності», «Пожежна та техногенна безпека: стан та перспективи розвитку освітньої діяльності» та круглими столами на теми: «Інноваційні методи навчання організації взаємодії між органами управління цивільного захисту» й «Удосконалення технологій підвищення кваліфікації персоналу пошуково-рятувальних сил суб’єктів державної авіації України».

 

Під час перерви між пленарним засіданням та роботою експертних панельних дискусій учасники конференції ознайомилися з сучасною технікою, яку продемонстрували представники Управління з питань цивільного захисту Київської міської державної адміністрації, та професійними навичками рятувальників.

 

За результатами роботи сформовано рекомендації учасників ІІ науково-практичної конференції. Мети конференції досягнуто, усі поставлені завдання виконано.

Альбом

DSCN9135.JPGDSCN9090 — копия.JPGDSCN9038 — копия.JPGDSCN9174.JPGDSCN9129 — копия.JPGDSCN9154.JPGDSCN0174.JPGDSCN0209.JPGDSCN9348.JPGDSCN9422.JPG

DSCN9545.JPG


   
Новини Інституту
20 Червня15:22 Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року
18 Червня11:15 Проведено навчання персоналу Інституту з охорони праці та пожежної безпеки.
14 Червня15:01 Відбулося засідання Наукового семінару
14 Червня11:51 Завершено підготовку з домедичної допомоги
14 Червня11:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 по 21 червня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
14 Червня11:00 Відбувся випуск слухачів з категорії “Керівники структурних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади.”
14 Червня10:52 Привітання начальника Інституту
14 Червня10:25 Черговий випуск слухачів
13 Червня16:44 Проведено навчання з підвищення кваліфікації викладачів БЖД
13 Червня16:36 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Червня15:30 «Перший раз до Web of Science» - організовано перегляд вебінару
12 Червня10:41 Зустріч викладачів кафедри мовної підготовки, слухачів курсів англійської мови та аспірантів Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson”
11 Червня16:46 Підбиття підсумків роботи
7 Червня13:51 Ознайомлення з новою редакцією «Українського правопису»
7 Червня13:33 Проведено випуск слухачів з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Новини Інституту