ГоловнаНовини Інституту24 Травня, 2019р.
 Версія для друку

Завершено функціональне навчання у сфері цивільного захисту

Опубліковано: 24.05.2019, 14:07

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 р. № 819 «Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту»  та  розпорядження  Кабінету  Міністрів  України від 12 грудня 2018 р. № 988-р «Про затвердження плану комплектування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту слухачами з числа керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, на 2019 рік» у період з 13 по 24  травня в Інституті проведено функціональне навчання у сфері цивільного захисту з групою № 10 «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту ЦОВВ» (кафедра організації захисту цивільного захисту, керівник групи – старший викладач Соколовський І.П.).
У навчальній групі навчались головні спеціалісти  структурних підрозділів Міністерств екології та природних ресурсів, інфраструктури, культури,   енергетики та вугільної промисловості, освіти і науки,  аграрної політики та продовольства, економічного розвитку і торгівлі України;  Національної академії наук України, Державного агентства інфраструктурних проектів України, Державної архівної служби України, Державної інспекції ядерного регулювання України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державної архітектурно-будівельної інспекції України, Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Національного агентства України з питань державної служби,           Національного банку України, Національної академії наук України.
Відповідно до навчальної програми слухачі отримали поглиблені знання з питань повноважень керівного складу функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту України, організації заходів ЦЗ у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації, надання домедичної допомоги тощо.
24 травня посвідчення державного зразка вручали заступник начальника  Інституту державного управління у сфері цивільного захисту з навчальної та методичної роботи полковник служби цивільного захисту Єременко С.А. та заступник начальника навчально-методичного відділу майор служби цивільного захисту Біляєва О.В.
Слухачам надано методичні матеріали з курсу навчання, які в подальшому можуть бути використані  під час виконання ними  обов’язків керівного складу функціональних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту України.
Після завершення навчання проведено круглий стіл, під час якого слухачі висловили слова вдячності науково-педагогічному колективу Інституту за  знання та надані методичні матеріали, які знадобляться їм для роботи.

DSCN9706.JPG DSCN9742.JPGDSCN9758.JPG DSCN9767.JPG


   
Новини Інституту
20 Червня15:22 Засідання Вченої Ради Інституту – як атрибут закінчення 2018-2019 навчального року
18 Червня11:15 Проведено навчання персоналу Інституту з охорони праці та пожежної безпеки.
14 Червня15:01 Відбулося засідання Наукового семінару
14 Червня11:51 Завершено підготовку з домедичної допомоги
14 Червня11:45 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 18 по 21 червня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
14 Червня11:00 Відбувся випуск слухачів з категорії “Керівники структурних підрозділів центральних і місцевих органів виконавчої влади.”
14 Червня10:52 Привітання начальника Інституту
14 Червня10:25 Черговий випуск слухачів
13 Червня16:44 Проведено навчання з підвищення кваліфікації викладачів БЖД
13 Червня16:36 Проведено оцінювання рівня професійної підготовки
13 Червня15:30 «Перший раз до Web of Science» - організовано перегляд вебінару
12 Червня10:41 Зустріч викладачів кафедри мовної підготовки, слухачів курсів англійської мови та аспірантів Інституту з представником міжнародної освітньої групи “Pearson”
11 Червня16:46 Підбиття підсумків роботи
7 Червня13:51 Ознайомлення з новою редакцією «Українського правопису»
7 Червня13:33 Проведено випуск слухачів з категорії «Фахівці, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, центральних та місцевих органів виконавчої влади»
Новини Інституту