ГоловнаНовини Інституту8 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах»

Опубліковано: 08.10.2019, 16:30

8 жовтня 2019 року в рамках XVIII Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех–2019» у Міжнародному виставковому центрі розпочала роботу 21 Всеукраїнська науково-практична конференція (за міжнародною участю) на тему «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» (далі − Конференція).      Підготовка  Конференції здійснювалась під керівництвом голови Організаційного комітету, заступника Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Руслана Білошицького та заступника голови Організаційного комітету, начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, доктора наук з державного управління, професора Петра Волянського.

Мета Конференції -  виконати функцію платформи для пошуку відповідей на виклики, пов’язані з небезпеками природного та техногенного походження за сучасних умов формування управлінських рішень та розвитку ризик-стійких стратегій у сфері цивільного захисту.

Пленарне засідання відкрив заступник голови секретаріату  Організаційного комітету, заступник начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (з науково-дослідної роботи), кандидат наук з державного управління, доцент Віктор Михайлов.  

Директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян виступив на тему “Цивільний захист в сучасних умовах. Напрями подальшого розвитку».

Під час пленарного засідання також доповіли завідувач відділу енергетичної та техногенної безпеки Національного інституту стратегічних досліджень, доктор наук з державного управління, професор Олександр Суходоля, заступник директора Департаменту формування політики щодо підконтрольних Міністрові органів влади та моніторингу − начальник управління моніторингу МВС України Богдан Лизогуб, спеціаліст Програми ООН з питань суспільної безпеки та соціальної згуртованості Рустам Пулатов, начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, генерал-майор служби цивільного захисту, кандидат технічних наук Віталій Кропивницький.

По завершенню пленарного засідання, розпочали роботу панельні дискусії за темами:

«Удосконалення виконання завдань з протидії загрозам національної безпеки у сфері цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» (модератор: Олександр Лещенко, заступник директора Департаменту –начальник управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України);

«Перехід від системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки до системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та профілактики пожеж» (модератор: Євген Лінчевський, заступник начальника управління–начальник відділу по роботі з органами влади та стратегічними об’єктами управління пожежної безпеки Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України, полковник служби цивільного захисту, кандидат технічних наук);

«Втілення досягнень науки і техніки для підвищення спроможностей сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації. Проблеми та шляхи вирішення» (модератор: Василь Сніцар, заступник директора Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України, полковник служби цивільного захисту). В рамках даної панельної дискусії за акцентом щодо спроможності органів та підрозділів цивільного захисту щодо використання безпілотних літальних апаратів під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, організовано обговорення, де модератором виступив завідувач кафедри авіації та авіаційного пошуку і рятування Інституту державного управління у сфері цивільного захисту, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Володимир Хижняк.

Слід відзначити, що в роботі Конференції беруть участь 28 докторів наук, з них 23 професори, 64 кандидати наук, які представляють зокрема Національну академію державного управління при Президентові України, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Інститут законодавства Верховної Ради України, Національний інститут стратегічних досліджень. Всього на Конференції представлені 14 закладів вищої освіти, 7 наукових установ та 40 організацій.

Виставкові заходи в рамках ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019» тривають.

 

АЛЬБОМ

 

20191008_133223.jpg 20191008_133505.jpg

20191008_133303_1.jpg

 

 


   
Новини Інституту
11 Жовтня12:38 Наші співчуття родині Герасіменка Андрія Васильовича
11 Жовтня12:07 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
11 Жовтня12:02 Закінчилося навчання групи №17
11 Жовтня11:45 Проведено навчання з питань охорони праці
11 Жовтня11:34 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 14 по 18 жовтня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
11 Жовтня08:19 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
10 Жовтня15:01 Завершується робота ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019»
10 Жовтня14:57 Участь у конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі Міністерства внутрішніх справ
9 Жовтня11:09 Продовжує роботу ХVІІI Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2019»
8 Жовтня16:30 Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах»
8 Жовтня16:03 Стартувала XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2019»
4 Жовтня16:22 В адміністративній будівлі ДСНС розпочато заняття з англійської мови
4 Жовтня16:02 Проведено навчання з питань пожежної безпеки
4 Жовтня15:47 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
4 Жовтня15:17 Вітання начальника Інституту з нагоди Дня працівника освіти
Новини Інституту