ГоловнаНовини Інституту9 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Продовжує роботу ХVІІI Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2019»

Опубліковано: 09.10.2019, 11:09

8 жовтня 2019 року по завершенню Пленарного засідання 21 Всеукраїнської науково-практичної конференції (за міжнародною участю) на тему «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» (далі − Конференція) учасники Конференції обговорили важливі проблемні питання сфери цивільного захисту в межах панельних дискусій.

Основними акцентами для обговорення панельної дискусії на тему «Удосконалення виконання завдань з протидії загрозам національної безпеки у сфері цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» були огляд громадської безпеки та цивільного захисту; сучасні виклики і загрози у сфері цивільного захисту; стан реалізації завдань реформування  системи ДСНС; шляхи удосконалення взаємодії між складовими сектору безпеки і оборони під час реалізації завдань цивільного захисту в сучасних безпекових умовах; перспективи розмежування повноважень суб’єктів забезпечення цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні.

Учасники панельної дискусії «Перехід від системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки до системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та профілактики пожеж» обговорили стан та перспективи розвитку системи запобігання надзвичайним ситуаціям; управління пожежною та техногенною безпекою на основі ризик-орієнтованого підходу; оцінювання й аналіз ризиків пожежної та техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарювання; перспективи використання механізму страхування для підвищення протипожежного стану об’єктів; шляхи вдосконалення профілактичної роботи в умовах адміністративної реформи та утворення громад; розширення використання ІТ-технологій у роботі щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і пожеж; створення партнерського середовища у відносинах органів нагляду та суб’єктів господарювання.

Під час проведення панельної дискусії «Втілення досягнень науки і техніки для підвищення спроможностей сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації. Проблеми та шляхи вирішення» підняті актуальні питання щодо механізмів реалізації науково-дослідних розробок, виготовлення кінцевої продукції та постановки на оснащення підрозділів ДСНС; модернізації пожежно-рятувальної техніки (пожежних насосних станцій, автодрабин, колінчатих підіймачів); перспектив використання геоінформаційних систем як складової частини комплексної підсистеми прийняття рішень з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, окремою групою спеціалістів у сфері цивільного захисту обговорено спроможності органів та підрозділів цивільного захисту щодо використання безпілотних літальних апаратів під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Загалом участь в роботі науково-практичної конференції взяли 258 учасників, які представляли навчальні заклади, наукові установи та інші організації.

Виставкові заходи в рамках ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019» тривають. Біля експозиції Інституту державного управління у сфері цивільного захисту гості та учасники форуму мають можливість взяти участь у майстер-класах з надання домедичної допомоги від фахівців ІДУЦЗ.

DSCN1587.JPGDSCN0454.JPGDSCN0424.JPGDSCN0487.JPGDSCN0229.JPG


   
Новини Інституту
13 Грудня15:50 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 20 грудня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
13 Грудня13:16 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
13 Грудня13:07 Проведено практичне відпрацювання дій персоналу при евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації
13 Грудня13:06 Завершено навчання групи №22
13 Грудня12:07 Проведено радіаційний контроль усіх приміщень та території Інституту
13 Грудня11:40 Завершено підготовку з домедичної допомоги
13 Грудня08:49 Звернення начальника Інституту
13 Грудня08:45 Звернення Голови
12 Грудня15:31 Завершено навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу органів (підрозділів) ДСНС України у м. Києві
12 Грудня10:59 Проведено навчальні заняття в рамках підвищення кваліфікації військовослужбовців УДО за спеціальністю «Державна безпека»
11 Грудня16:23 Проведено семінар «Авторське право:принципи і застосування»
11 Грудня11:20 Проводяться навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу органів (підрозділів) ДСНС України у м. Києві
11 Грудня10:47 Проведено розширену нараду
10 Грудня17:02 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області
6 Грудня13:41 Завершено функціональне навчання групи №21
Новини Інституту