ГоловнаНовини Інституту9 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

Продовжує роботу ХVІІI Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2019»

Опубліковано: 09.10.2019, 11:09

8 жовтня 2019 року по завершенню Пленарного засідання 21 Всеукраїнської науково-практичної конференції (за міжнародною участю) на тему «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» (далі − Конференція) учасники Конференції обговорили важливі проблемні питання сфери цивільного захисту в межах панельних дискусій.

Основними акцентами для обговорення панельної дискусії на тему «Удосконалення виконання завдань з протидії загрозам національної безпеки у сфері цивільного захисту в сучасних безпекових умовах» були огляд громадської безпеки та цивільного захисту; сучасні виклики і загрози у сфері цивільного захисту; стан реалізації завдань реформування  системи ДСНС; шляхи удосконалення взаємодії між складовими сектору безпеки і оборони під час реалізації завдань цивільного захисту в сучасних безпекових умовах; перспективи розмежування повноважень суб’єктів забезпечення цивільного захисту в умовах реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади в Україні.

Учасники панельної дискусії «Перехід від системи державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки до системи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та профілактики пожеж» обговорили стан та перспективи розвитку системи запобігання надзвичайним ситуаціям; управління пожежною та техногенною безпекою на основі ризик-орієнтованого підходу; оцінювання й аналіз ризиків пожежної та техногенної безпеки об’єктів суб’єктів господарювання; перспективи використання механізму страхування для підвищення протипожежного стану об’єктів; шляхи вдосконалення профілактичної роботи в умовах адміністративної реформи та утворення громад; розширення використання ІТ-технологій у роботі щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і пожеж; створення партнерського середовища у відносинах органів нагляду та суб’єктів господарювання.

Під час проведення панельної дискусії «Втілення досягнень науки і техніки для підвищення спроможностей сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації. Проблеми та шляхи вирішення» підняті актуальні питання щодо механізмів реалізації науково-дослідних розробок, виготовлення кінцевої продукції та постановки на оснащення підрозділів ДСНС; модернізації пожежно-рятувальної техніки (пожежних насосних станцій, автодрабин, колінчатих підіймачів); перспектив використання геоінформаційних систем як складової частини комплексної підсистеми прийняття рішень з питань надзвичайних ситуацій. Крім того, окремою групою спеціалістів у сфері цивільного захисту обговорено спроможності органів та підрозділів цивільного захисту щодо використання безпілотних літальних апаратів під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Загалом участь в роботі науково-практичної конференції взяли 258 учасників, які представляли навчальні заклади, наукові установи та інші організації.

Виставкові заходи в рамках ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019» тривають. Біля експозиції Інституту державного управління у сфері цивільного захисту гості та учасники форуму мають можливість взяти участь у майстер-класах з надання домедичної допомоги від фахівців ІДУЦЗ.

DSCN1587.JPGDSCN0454.JPGDSCN0424.JPGDSCN0487.JPGDSCN0229.JPG


   
Новини Інституту
11 Жовтня12:38 Наші співчуття родині Герасіменка Андрія Васильовича
11 Жовтня12:07 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
11 Жовтня12:02 Закінчилося навчання групи №17
11 Жовтня11:45 Проведено навчання з питань охорони праці
11 Жовтня11:34 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 14 по 18 жовтня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
11 Жовтня08:19 Привітання начальника Інституту з нагоди Дня захисника України
10 Жовтня15:01 Завершується робота ХVІІI Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту/ПожТех-2019»
10 Жовтня14:57 Участь у конкурсі на кращу наукову, науково-технічну та профорієнтаційну продукцію в системі Міністерства внутрішніх справ
9 Жовтня11:09 Продовжує роботу ХVІІI Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех-2019»
8 Жовтня16:30 Розпочала роботу Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток цивільного захисту в сучасних безпекових умовах»
8 Жовтня16:03 Стартувала XVIII Міжнародна спеціалізована виставка «Технології захисту/ПожТех–2019»
4 Жовтня16:22 В адміністративній будівлі ДСНС розпочато заняття з англійської мови
4 Жовтня16:02 Проведено навчання з питань пожежної безпеки
4 Жовтня15:47 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
4 Жовтня15:17 Вітання начальника Інституту з нагоди Дня працівника освіти
Новини Інституту