ГоловнаНовини Інституту15 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Завершено навчання з підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання

Опубліковано: 15.11.2019, 14:28

Відповідно до Плану-графіка проходження педагогічними працівниками навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту, затвердженого наказом ДСНС України від 14.12.2018 № 736, в Інституті державного управління завершено навчання з підвищення кваліфікації слухачів навчальної групи «Завідувачі (заступники завідувачів) міських курсів, начальники циклів практичної підготовки, старші майстри виробничого навчання навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту».

Відповідно до навчальної програми зі слухачами проводились теоретичні та практичні заняття, спрямовані на розвиток професійно-фахової компетентності у сфері цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

В рамках навчання зі слухачами проведено практичне заняття за методом кейс-стаді на тему: «Координація діяльності, пов’язаної з техногенно-екологічною безпекою, захистом населення і територій, запобіганням і реагуванням на надзвичайні ситуації». Проведення таких занять надає можливість розкрити здатність слухачів до аналізу і діагностики проблем, вміння чітко формулювати і висловлювати свою позицію та приймати обґрунтовані управлінські рішення.

14 листопада , спільно з представниками Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС, проведено виїзне заняття на базі Київських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності м. Київ.

В якості завершального етапу навчання, за участю слухачів, проведено круглий стіл на тему: «Особливості проведення навчань і тренувань з питань цивільного захисту на об’єктах господарювання». Учасники круглого столу поділилися досвідом підготовки та проведення даних навчань і тренувань у своїх областях.

Підготовка та захист випускних робіт дали змогу кожному слухачеві розкрити власний науковий потенціал та виявити творчі здібності.

За результатами навчання слухачі отримали сертифікати про проходження короткострокового підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту встановленого зразка.

За активну участь в роботі круглого столу, ініціативність на практичних заняттях, а також за проявлену високу компетентність у сфері цивільного захисту керівництвом Інституту висловлено подяку слухачам:

БОНДАРЧУКУ Юрію Вікторовичу - майстру виробничого навчання Славутських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області;

ЖИЛКУ Сергію Григоровичу - майстру виробничого навчання Київських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Київ;

КУЧАЛЬСЬКОМУ Володимира Олексійовича - майстру виробничого навчання Вінницьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області;

Я ЩЕНКУ Василю Васильовичу - майстру виробничого навчання Київських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (вищої категорії) НМЦ ЦЗ та БЖД м. Київ.

         

DSCN1296.JPG DSCN0657.JPG

 DSCN1264.JPG DSCN1282.JPG

DSCN0745.JPG IMG_20191113_144500.jpg

IMG_20191113_143236.jpg

    


   
Новини Інституту
13 Грудня15:50 В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту з 16 по 20 грудня 2019 р. заплановано навчання наступних категорій:
13 Грудня13:16 Завершено навчання на кафедрі авіації та авіаційного пошуку і рятування
13 Грудня13:07 Проведено практичне відпрацювання дій персоналу при евакуації в разі виникнення надзвичайної ситуації
13 Грудня13:06 Завершено навчання групи №22
13 Грудня12:07 Проведено радіаційний контроль усіх приміщень та території Інституту
13 Грудня11:40 Завершено підготовку з домедичної допомоги
13 Грудня08:49 Звернення начальника Інституту
13 Грудня08:45 Звернення Голови
12 Грудня15:31 Завершено навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу органів (підрозділів) ДСНС України у м. Києві
12 Грудня10:59 Проведено навчальні заняття в рамках підвищення кваліфікації військовослужбовців УДО за спеціальністю «Державна безпека»
11 Грудня16:23 Проведено семінар «Авторське право:принципи і застосування»
11 Грудня11:20 Проводяться навчально-методичні збори з фахівцями підрозділів персоналу органів (підрозділів) ДСНС України у м. Києві
11 Грудня10:47 Проведено розширену нараду
10 Грудня17:02 Виїзні заняття з питань охорони праці для співробітників Головного управління ДСНС України у Миколаївській області
6 Грудня13:41 Завершено функціональне навчання групи №21
Новини Інституту