ГоловнаПро ІнститутСтруктураНауковий відділ
 Версія для друку
poteriayko.jpg

Начальник відділу

 

ПОТЕРЯЙКО

Сергій Петрович

кандидат військових наук, доцент

 

 Телефон: +38(044) 430-06-15

 

Основні напрями діяльності:

 Організація наукової та науково-технічної діяльності Інституту, координація наукових досліджень в Інституті та моніторинг результатів наукової, науково-технічної та науково-педагогічної діяльності. 

Участь у виконанні державних, галузевих та регіональних цільових наукових програм і проведенні фундаментальних, прикладних та пошукових досліджень у пріоритетних напрямках розвитку цивільного захисту.

Розроблення річних Тематичних планів науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (далі – НД та ДКР), щорічне перспективне планування НД та ДКР в Інституті.

Здійснення контролю за своєчасністю та якістю виконання планів НД та ДКР та впровадження їх результатів.

Підготовка звітів про результати науково-технічної діяльності Інституту.

Організація та координація спільних НД та ДКР з іншими науково-дослідними закладами, організаціями та установами.

Проведення фундаментальних, пошукових та прикладних наукових досліджень з проблем розвитку галузі безпеки у надзвичайних ситуаціях.

Організація впровадження результатів наукових досліджень у навчально-методичну роботу Інституту.

Організація, проведення наукових конференцій, семінарів, нарад, зборів, виставок тощо.

Вивчення та узагальнення передового досвіду провідних країн світу у сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Забезпечення взаємодії Інституту з вищими навчальними закладами, науковими установами, підприємствами, творчими спілками, асоціаціями, товариствами, іншими громадськими науковими організаціями у науковій та науково-технічній діяльності.

Підготовка пропозицій до проектів Державних програм, перспективних та довгострокових планів науково-технічної діяльності у сфері пожежної безпеки, аварійно-рятувальних (пожежно-рятувальних) робіт та пожежогасіння.

ПОЛОЖЕННЯ

    Твіт