ГоловнаОсвітаНавчання персоналу ДСНС України з англійської мови
 Версія для друку

З 2001 року за підтримки Офісу зв’язку НАТО в Україні на базі Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (далі – Інститут) проводяться заняття з вивчення англійської мови за мовним стандартом НАТО STANAG 6001.

Навчання здійснюється за 5 рівнями:

з/п

Рівні мовних курсів

ALTE Scale

(ALTE: Association of Language Testers in Europe)

СМР (стандартизовані мовні рівні) за мовним стандартом

STANAG 6001

(Standardized agreement 6001)

 

1

Початковий (Beginner)

СМР-0+ (Завчений мінімум)

2

Елементарний (Elementary)

СМР-1 (Виживання)

3

Нижче середнього (Pre-Intermediate)

СМР-1+ (Виживання +)

4

Середній (Intermediate)

СМР-2 (Функціональний)

5

Вище середнього (Upper-Intermediate)

СМР-2+ (Функціональний+)

З 2001 року курс вивчення англійської мови пройшли близько 1800 осіб – працівників системи ДСНС. Провідним методом навчання є комунікативний метод, що дозволяє зосередити увагу на розвитку саме мовленнєвих навичок у слухачів.

Відповідно до наказу ДСНС України від 20.05.2013 № 255 «Про  затвердження переліку посад, пов’язаних із необхідністю знання та використання в роботі іноземної мови, та умов встановлення особам начальницького складу та працівникам надбавки за її знання та використання», наказу ДСНС України від 20.04.2011 № 430 «Про  внесення змін до наказу МНС від 01.12.2008 № 808» та наказу Інституту від 13.01.2014 № 9 «Про  затвердження Положення про мовне тестування» кандидати на службу на посади «диспетчер пожежного зв’язку» та «радіотелефоніст аварійно-рятувального підрозділу (частини, загону)» проводиться усне та письмове тестування на встановлення рівня володіння англійською мовою.

За сприяння ДСНС та Відділу оборонного співробітництва Посольства США в Україні, лінгафонний клас було оснащено сучасним комплектом обладнання.

Щорічно згідно з наказами ДСНС Інститут здійснює підготовку з вивчення англійської мови персоналу ДСНС.

На сьогоднішній день на виконання наказу ДСНС від 17.09.2018 № 536 «Про організацію курсів англійської мови для персоналу ДСНС у 2018/2019 навчальному році» здійснюється проведення занять з вивчення англійської мови для державних службовців, осіб середнього та старшого начальницького складу і працівників ДСНС.

Інститут державного управління у сфері цивільного захисту постійно звітує перед ДСНС про хід та результати навчання з вивчення англійської мови співробітниками ДСНС.

Викладачі кафедри мовної підготовки беруть участь у всіх міжнародних заходах, що проводяться в Інституті, зокрема в тренувальних заходах з практичного використання системи спеціальної методології для навчань експертів з реагування у разі виникнення масштабних надзвичайних ситуацій «МакСім» у рамках міжнародного проекту Україна-Швеція «Стандартизація українського кризового управління у сфері реагування на надзвичайні ситуації» та семінарах з кризової комунікації під час надзвичайних ситуацій групою тренерів Агентства Зменшення Загрози Посольства США.

Також викладачі кафедри підвищили кваліфікацію за програмами тематичних семінарів в Дипломатичній академії при МЗС України та Регіональному офісі англійської мови при Посольстві США в Україні, підвищили кваліфікацію за програмою «Інноватика у викладанні романо-германських мов» в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова.

Науково-педагогічні працівники кафедри мовної підготовки Інституту взяли участь у тренінгу для фахівців ДСНС на тему: «Курс з підготовки перекладачів щодо застосування англійської технічної термінології в контексті гуманітарного розмінування», який проводився під егідою Женевського міжнародного центру з гуманітарного розмінування за сприяння Данської групи з розмінування

У листопаді 2018 року завідувач кафедри мовної підготовки Інституту Шихненко К.І. взяла участь у міжнародному семінарі з питань професійного розвитку викладачів англійської мови вищих військових навчальних закладів за підтримки Бюро з Міжнародного співробітництва з мовних питань (NATO BILK) на базі Школи Іноземних Мов Мовного Навчального Центру Партнерства Заради Миру, м. Польче, Словенія.

 

 

DSCN4383.jpg     efewcc.pngfascc.png     qwf.pngsac.png     20181024_170035.jpg

fawFF.png     DSCN4386.jpg

IMG-1551563e18e14b19a166b988493111f8-V.jpg

 

 Телефон для довідок : (044) 463-82-25

    Твіт