ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1623

Останні новини

24 Січня15:34 Рівненська область: бережіть не тільки свій улов, але і своє здоров’я
Зимова риболовля - це не просто здобування додаткового раціону до харчування. А також і неабияке зняття стресу та відновлення нервової системи від прискорених і напружених темпів сучасного життя. Але, щоб цей вид відпочинку не перетворився на нещасний випадок, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе і оточуючих.
21 Січня16:16 Вінницька область: участь у проведенні семінар-наради
20 січня 2020 року методист Обласного методичного кабінету (безпеки життєдіяльності населення) НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області Рустам Гатауллін взяв участь у проведенні семінар-наради з питань дотримання вимог законодавства з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту з працівниками Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації та орендарями приміщень адмінбудівлі.
20 Січня11:32 Чернігівська область: співпраця з навчальними закладами з питань безпеки життєдіяльності
16 січня в спеціалізованій школі №2 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Чернігова співробітники Управління ДСНС України у Чернігівській області та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області провели практичне заняття на тему «Пожежна безпека в закладах освіти».
17 Січня13:10 Луганська область: навчальний рік-2020 розпочато
В Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області в січні традиційно розпочинається новий навчальний рік. Перші заняття з функціональної підготовки відбулись в період з 16 по 17 січня 2020 року на Сєвєродонецьких територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії). Навчання проводилось з особами, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, та їх заступниками.
16 Січня15:04 Хмельницька область: занурюймося без шкоди для здоров’я
Напередодні релігійного свята Водохреща представниками Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Хмельницької міської ради, ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, Навчально – методичного центру цивільного захисту те безпеки життєдіяльності Хмельницької області проведено просвітницьку акцію для учнів 10 – 11 –х класів Хмельницької спеціалізованої школи №1.
28 Грудня16:01 Рівненська область: підсумки навчально-методичної роботи Центру за 2019 рік
27 грудня 2019 року працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області провели підсумкове засідання педагогічної ради за напрямками роботи у 2019 році.
28 Грудня11:04 Одеська область: практичне та інструкторсько-методичне заняття з батьківським комітетом закладу освіти
Формування у дітей та підлітків знань з правил пожежної безпеки, залежить від нас дорослих, педагогів, вихователів, але насамперед від самих близьких людей - батьків. Часто їхня безпечність, нехтування елементарними правилами пожежної безпеки, призводить до біди. Адже, наші діти часто копіюють нашу ж поведінку в побуті, а потім педагогу важко переконати вихованця в протилежному.
28 Грудня11:00 Луганська область: підсумкове засідання педагогічної ради
27 грудня в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області відбулось розширене засідання педагогічної ради, присвячене підбиттю підсумків діяльності педагогічного колективу в 2019 році та головним завдання на 2020 рік.
28 Грудня09:04 Чернігівська область: професійна майстерність педагогів
26 грудня 2019 року – дата, на яку працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області чекали вже доволі давно. Цей день виявився дуже насиченим на різні заходи. І один із основних заходів - це проведення Дня професійної майстерності, під час якого, як і завжди, були висвітлені важливі питання навчальної діяльності педагогічних працівників Центру. Згідно з планом роботи підводилися підсумки діяльності Центру за рік.
24 Грудня09:42 Волинська область: сформована культура безпечної поведінки молоді – завдання професіоналів
Найкращий спосіб захиститися від пожежі – не допустити її виникнення, а якщо небезпечна подія сталась, ужити заходів щодо мінімізації її наслідків - саме під таким гаслом проходять профілактичні заходи серед учасників навчально-виховного процесу у закладах освіти Волинської області.
23 Грудня08:48 Рівненська область: розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт
Сьогодні перед державою стоїть вкрай необхідне завдання – навчити населення діям у надзвичайних ситуаціях. Виконання цього завдання потребує значних зусиль, аби кожен зрозумів, що від рівня його обізнаності з питань безпеки життєдіяльності, від його свідомого бажання опанувати ці знання - сьогодні може залежати життя і здоров’я.
21 Грудня13:22 Сумська область: на святі Дня Святого Миколая в Сумському дитячому будинку
19 грудня, в День Святого Миколая, працівники Навчально методичного центру безпеки життєдіяльності Сумської області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, волонтери Сумського медичного інституту відвідали обласний дитячий будинок імені С. Супруна.
20 Грудня14:51 Чернігівська область: обласний конкурс навчальних презентацій «Збережи себе»
Управління освіти і науки Чернігівської ОДА, Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА, навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області в листопаді 2019 року оголосили проведення обласного конкурсу навчальних презентацій з питань безпеки життєдіяльності серед школярів та студентів області «Збережи себе», основною метою якого було виховання культури безпеки життєдіяльності, розповсюдження знань і практичних умінь з даного питання серед учнівської та студентської молоді.
19 Грудня09:52 Сумська область: день педагога
18 грудня в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області був проведений День педагога, в програмі якого - засідання педагогічної ради та День професійної майстерності.
19 Грудня09:47 Одеська область: заняття з командирами формувань
Протокольним рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації затверджено 936 потенційно небезпечних об’єктів та 442 об’єкти підвищеної небезпеки, з яких 29 – хімічно-небезпечні об’єкти, пов’язані з виробництвом, переробкою та зберіганням хімічно-небезпечних речовин, вибухонебезпечних і пожежонебезпечних речовин.
16 Грудня11:48 Хмельницька область: проведено навчальну екскурсію для студентів Хмельницького політехнічного коледжу
13 грудня на базі Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області проведено навчальну екскурсію та заняття для студентів Хмельницького політехнічного коледжу. Окрім знайомства з установою з відвідувачами проведено ряд заходів: бесіду щодо різновидів надзвичайних ситуацій, негативних чинників їх впливу на людей, способів сповіщення про небезпеку, тренінг із проведення серцево – легеневої реанімації, майстер – класи із виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання та визначення вмісту нітратів у фруктах та овочах.
13 Грудня14:31 Одеська область: робоча нарада за участі педагогічних працівників
На базі навчально-консультаційного пункту (у м. Чорноморську) пройшла робоча нарада за участі педагогічних працівників НКП та Центру з питання надання організаційно-методичної допомоги закладам дошкільної освіти в проведенні заходів цивільного захисту та пожежної безпеки.
13 Грудня08:46 Чернігівська область: небезпечна піротехніка
Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, під час яких біля ялинок і просто на вулицях запалюються бенгальські вогні та влаштовуються феєрверки. Яскравий вид розваг, такий як запалювання петард, ракет та феєрверків є разом з тим небезпечною та ризикованою справою. І це не дивно. Адже з використанням піротехнічних засобів у небо злітають і вибухають тисячі вогнів. Але, іноді, буває, ці самі вогні, не погаснувши, падають на дахи будинків і підпалюють їх, іноді вибухають під ногами перехожих, чи в руках самих підпалювачів.
11 Грудня15:08 Хмельницька область: працює атестаційна комісія Центру
11 грудня поточного року відбулося чергове засідання атестаційної комісії Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. Порядком денним було передбачено розгляд та обговорення результатів роботи майстра виробничого навчання Хмельницьких територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (ІІІ категорії) Гусарського О.Б.
6 Грудня16:10 Одеська область: тренувальний збір-змагання
Традиційно, до Дня Збройних сил України, НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області, дитячою організацією юних рятівників Одеської області «Школа безпеки», департаментом освіти та науки Одеської міської ради організовано та проведено тренувальний збір-змагання.
6 Грудня14:18 Хмельницька область: нагороджено переможців міської олімпіади з основ безпеки життєдіяльності
Церемонія нагородження переможців та призерів четвертої міської олімпіади з основ безпеки життєдіяльності відбулася 4 грудня у залі Хмельницької міської ради. Цьогоріч перевірити свої знання з даного предмету виявили бажання 32 учні закладів загальної середньої освіти міста. Дев’ятеро з них вибороли призові місця.
6 Грудня14:13 Луганська область: на шляху до зростання професійної майстерності
5 грудня 2019 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання (День професійної майстерності) за участі всіх педагогічних працівників і керівництва Центру.
5 Грудня11:41 Волинська область: навчання з цивільного захисту в закладі позашкілля - дбаємо про безпеку разом
Якісна підготовка учасників навчально-виховного процесу до виживання в умовах дії небезпечних факторів є головним завданням системи освіти. З метою забезпечення своєчасних дій щодо запобігання надзвичайних ситуацій та набуття практичних навичок поведінки під час їх виникнення, в закладах області систематично проводяться навчання з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, до яких залучаються педпрацівники структурних підрозділів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
2 Грудня16:04 Одеська область: семінар-практикум з завідувачами та директорами закладів дошкільної освіти та науки Суворівського району м. Одеса
На базі опорного з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності закладу дошкільної освіти № 45 департаменту освіти та науки Одеської міської ради проведено семінар-практикум з завідувачами та директорами ЗДО Суворівського району м. Одеса, слухачами Школи резерву керівних кадрів.
28 Листопада16:39 Хмельницька область: вдосконалення професійної майстерності
27 листопада цього року на базі Хмельницьких територіальних курсів ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області проведено День професійної майстерності. Педагогічні працівники мали можливість ознайомитися із роботою потенційно-небезпечного об’єкту – котельні МКП "Хмельницьктеплокомуненерго" та спостерігати проведення заходів практичної підготовки. Посадова особа з питань цивільного захисту комунального підприємства Малюта О.П. поінформував про діяльність аварійно-рятувальних підрозділів на території міста. Крім того, учасники заходу відвідали Аварійно - рятувальний загін спеціального призначення, де ознайомилися із роботою аварійно - рятувальної частини, її оснащенням та видами робіт, що виконують фахівці частини. На базі Центру було проведено ряд занять із використанням інтерактивної дошки, продемонстровано інноваційні види організації навчання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Вкотре присутні переконалися, що індивідуальний творчий стиль викладання педагогічного працівника, вміння довести навчальний матеріал до слухача доступно та цікаво в поєднанні з професійно підготовленою презентацією і тематичними фото та відеоматеріалами, схемами, таблицями дають можливість урізноманітнити заняття і провести їх на високому рівні.

    Твіт