ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1443

Останні новини

19 Березня09:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Допомога об’єднаним територіальним громадам – одне з головних завдань навчально-методичного центру
Реформу децентралізації називають однієї з успішних реформ в Україні. Кількість об’єднаних територіальних громад у Кіровоградській області постійно зростає. Тому робота з об’єднаними територіальними громадами щодо організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях є одним з головних завдань навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області.
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Комплексна перевірка Костопільського району
На виконання розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 січня 2019 року № 44 „Про план основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2019 рік” з 13 по 15 березня 2019 року проведена комплексна перевірка з організації та здійснення відповідно до Закону України „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності” державного нагляду (контролю) щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальної служби Костопільського району.
15 Березня14:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Надання допомоги консультаційним пунктам
12 березня 2019 року методистом обласних та м. Рівне курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Наталією Кособуцькою спільно з майстрами виробничого навчання Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області здійснено інформаційно-методичну підтримку діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту Копитківської сільської ради Здобунівського району.
14 Березня16:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за навчальними програмами постійно діючих семінарів
На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 12 по 14 березня поточного року на Бердянських курсах ІІІ категорії за навчальною програмою постійно діючого семінару пройшли функціональне навчання особи, які очолюють об’єктові формування цивільного захисту – пожежні.
14 Березня16:35 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Мобільний навчально-консультаційний пункт на острові Хортиця
9 березня 2019 року відбулася вистава Запорізького кінного театру на острові Хортиця. Вистава зібрала багато туристів з Дніпропетровської, Запорізької та Черкаської областей. Більшість туристів були з дітьми. Відповідно до плану роботи, на території кінного театру був розгорнутий мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
13 Березня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання у сфері цивільного захисту керівного складу
У період соціально-економічної, воєнно-політичної нестабільності у нашій державі, при зростанні кількості та масштабів надзвичайних ситуацій природного характеру, а також шкоди від них, що є загальносвітовою тенденцією, а також значною зношеністю основних виробничих фондів,- навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування є вкрай необхідним.
11 Березня08:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Проведений тематичний семінар з педагогічними працівниками навчальних закладів області, які викладають предмет «Основи здоров’я» за тематикою з цивільного захисту
В Кіровоградській області здійснюється багаторічна співпраця навчально-методичного центру та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. В. Сухомлинського. Час показав доцільність та ефективність такої взаємодії.
11 Березня08:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Майстер-клас з вивчення засобів індивідуального захисту
06 березня в місті Чернігові, на базі дитячо-підліткового клубу за місцем проживання «Юність», працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено майстер-класс з навчання дітей діям у надзвичайних ситуаціях. Основна увага була сконцентрована на ознайомленні з засобами індивідуального захисту.
7 Березня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Опорний заклад освіти – центр надання консультаційної допомоги
6 березня 2019 року на базі опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності – Привільненської ЗОШ І-ІІІ ст. Привільненської сільської ради Дубенського району відбувся семінар-практикум для відповідальних з питань цивільного захисту опорних закладів загальної середньої та дошкільної освіти об’єднаних територіальних громад. Станом на 1 березня 2019 року відділами (управліннями) освіти при сільських (селищних) радах Рівненської області визначено 23 опорні заклади загальної середньої та 15 закладів дошкільної освіти.
4 Березня17:11 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Засідання педагогічної ради
28 лютого в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Харківської області відбулося чергове засідання педагогічної ради, основним лейтмотивом якої було обговорення підсумків навчально-методичної діяльності Центру за 2018 рік та завдань на 2019 рік. В заході взяли участь усі педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД.
4 Березня17:08 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради
Відкрив засідання головуючий педагогічної ради, т.в.о. начальника Центру, підполковник служби цивільного захисту Арнаутов О.Г. з аналітичним матеріалом «Визначення основних завдань роботи Центр на 2019 рік». Доповідь ґрунтувалася на аналізі результатів роботи за попередній рік та висвітленні основних напрямків роботи Центру у 2019 році. Він наголосив, що почесне 3 місце за результатами роботи в 2018 році, що посів Центр у рейтингу серед НМЦ ЦЗ та БЖД України, не є підставою для спочивання, це – додаткова мотивація для плідної роботи у поточному році.
1 Березня15:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Продовження строку експлуатації першого енергоблоку
27 лютого 2019 року в навчально-тренувальному центрі ВП „Хмельницька АЕС” в обговоренні питань продовження строку експлуатації першого енергоблоку взяли участь представники Дерманської, Миротинської, Бущанської, Копитківської громад Здолбунівського району, які входять до складу зони спостереження атомної станції та педагогічні працівники Здолбунівських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області. Обговорення проходили за участі керівництва та провідних фахівців Хмельницької атомної електростанції.
1 Березня11:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Постійно діючий семінар з керівниками медичних формувань цивільного захисту
На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 25 до 27 лютого поточного року на циклі практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя курсів УКК І категорії пройшли функціональне навчання за навчальною програмою постійно діючого семінару керівники медичних формувань цивільного захисту суб’єктів господарювання міста Запоріжжя.
1 Березня10:57 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності майстрів виробничого навчання
25 лютого, згідно з Графіком проведення інструктивно-методичних занять Центру на 2019 рік, на базі Циклу практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя УКК І категорії, методистом обласного методичного кабінету Центру Шуміленко Л. Є. було проведено інструктивно-методичне заняття.
28 Лютого09:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання керівників цивільного захисту органів місцевого самоврядування (об’єднаних територіальних громад)
На обласних та міста Хмельницький курсах Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, у відповідності з планом комплектування, з 4 лютого по 6 березня тривають заняття з керівництвом цивільного захисту органів місцевого самоврядування.
27 Лютого16:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Система роботи закладів освіти об’єктивного рівня в контексті вимог функціональної підсистеми
За такою темою 26 лютого 2019 року у Харкові відбувся навчально-методичний семінар для керівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти районів Харківської області, де у 2019 році відбудуться показові «Дні цивільного захисту» та «Тижні безпеки дитини». Захід пройшов на базі комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти».
27 Лютого16:06 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка до проведення показового Дня цивільного захисту в закладі загальної середньої освіти
Метою підготовки та проведення показового Дня цивільного захисту є встановлення єдності поглядів керівників закладів загальної середньої освіти та закладів професійно-технічної освіти на методику організації і проведення даного заходу.
27 Лютого11:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Пильна увага безпеці життєдіяльності населення
26 лютого 2019 року відбувся семінар з теми „Актуальні питання безпеки населення в ОТГ та шляхи їх вирішення”. Організаторами заходу були Рівненський відокремлений підрозділ Установи „Центр розвитку місцевого самоврядування” та Головне управління ДСНС України у Рівненській області.
22 Лютого16:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Участь у нараді директорів закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування
20 лютого 2019 року о 10.30 у приміщенні Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбулася нарада директорів закладів освіти інтернатного типу обласного підпорядкування.
22 Лютого15:55 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з керівниками суб’єктів господарювання Михайлівського району
Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 20.02.2019 по 22.02.2019 організовані виїзні заняття з керівниками суб’єктів господарювання Михайлівського району.
22 Лютого15:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підвищення свідомості громадян з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності
З огляду на події останнього часу пропаганда здорового та безпечного способу життя, надання консультацій з питань цивільного захисту всім верствам населення є проблемою державної і суспільної значущості, адже невміння громадян діяти в екстремальних ситуаціях є причиною значних людських втрат та матеріальних збитків. Для втілення цих завдань 21 лютого 2019 року фахівці Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області розгорнули мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях на базі Вельбівненської сільської ради.
22 Лютого15:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Підготовка до проведення спеціального об’єктового тренування на ПрАТ „Консюмерс-Скло-Зоря”
Відповідно до План-графіка проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, в установах, організаціях Рівненського району на 2019 рік на ПрАТ „Консюмерс-Скло-Зоря” заплановано проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту формувань ЦЗ.
21 Лютого12:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Постійно діючий семінар з керівниками рятувальних формувань цивільного захисту
З 18 по 20 лютого поточного року на циклі практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії пройшли функціональне навчання за навчальною програмою постійно діючого семінару керівники рятувальних формувань цивільного захисту суб’єктів господарювання м. Запоріжжя.
20 Лютого12:20 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Науково-методична рада з питань ЦЗ та БЖД на Волині
19 лютого на базі Центру науково - технічної творчості учнівської молоді відбулось чергове засідання науково-методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, яке проходило під керівництвом голови ради – доктора економічних наук, професора Луцького національного технічного університету Людмили Матвійчук .
19 Лютого16:45 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Інструктивно-методичні заняття – ефективна форма вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників навчально-методичного центру
Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників навчально-методичного центру потребує постійної уваги керівництва Центру, всього педагогічного колективу. Якість проведення занять з функціонального навчання та практичної підготовки є однієї з складових авторитету навчально-методичного центру.

    Твіт