ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1556

Останні новини

20 Вересня14:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумській області. На варті безпеки життєдіяльності
20 вересня 2019 року по запрошенню «Сумського центру професійно-технічної освіти харчових технологій, торгівлі та ресторанного сервісу» співробітники обласного методичного кабінету безпеки життєдіяльності населення надавали методичну допомогу в проведення занять з цивільного захисту та проведення тренування з безпечної та швидкої евакуації.
18 Вересня15:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочато період спеціальних об’єктових тренувань із питань цивільного захисту у вищих навчальних закладах міста Кам’янця-Подільського
Студенти-першокурсники та їх старші товариші, які проходять навчання у вищих навчальних закладах міста, впродовж вересня-жовтня поточного року повинні навчитись впевнено діяти в умовах загрози або виникнення надзвичайної ситуації. Це основна мета всіх працівників, які відповідають за безпеку життєдіяльності.
16 Вересня16:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Професійна проща до Дня рятівника
Працівники Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області взяли участь у професійній прощі до Дня рятівника у Марійському духовному центрі села Зарваниця. Цьогоріч до Прощі долучилися і фахівці ДСНС з Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської областей, а також делегація рятувальників з Грузії.
16 Вересня16:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Вивчення досвіду роботи евакуаційних органів
Перспективне планування розміщення евакуйованого населення є надзвичайно важливим. Адже у випадку радіаційної аварії на Хмельницькій атомній електростанції евакуйоване населення розміщується у ряді населених пунктів Рівненської області, в тому числі, і в Корецькому районі 13 616 осіб з Гощанського та Здолбунівського районів. Корецька районна комісія з питань евакуації розгортає два приймальних пункти евакуації: у м. Корці, де приймається 8 482 особи, та в селі Великі Межиричі – приймається 5 134 особи зі Здолбунівського району. Евакуаційні органи Великомежиріцької сільської ради розгортають приймальний пункт евакуації на території опорного закладу „Великомежиріцький ліцей Корецької районної ради Рівненської області”.
16 Вересня16:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Рятувальник – професія мужніх
У список героїчних професій можна сміливо включити професію рятувальника, яка вважається однією з найбільш відповідальних та небезпечних.
12 Вересня09:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Функціональне навчання з командирами об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення
У період з 09 по 10 вересня 2019 року відповідно до поданих заявок, яким затверджено План комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області на 2019 навчальний рік проводились заняття з категорією слухачів «Командири об’єктових ланок (груп) зв’язку та оповіщення».
11 Вересня10:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Педагогічна рада Центру обговорила головні завдання на найближчий період
10 вересня 2019 року педагогічна рада Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області провела розширене засідання, присвячене визначенню пріоритетних завдань на найближчий час.
10 Вересня17:14 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра
9 вересня 2019 року у приміщенні Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки відбувся методичний семінар з керівниками закладів культури міста Дніпра стосовно організації та виконання заходів цивільного захисту суб’єктами господарювання.
10 Вересня10:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Навчання працівників – запорука безпеки життєдіяльності освітнього закладу
06 вересня 2019 року в Приватному вищому навчальному закладі „Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука” відбулось навчально-консультативне заняття для керівників структурних підрозділів університету, які відповідають за стан охорони праці в своїх підрозділах, з теми „Організаційні та правові основи охорони праці в вищому закладі освіти”.
9 Вересня15:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Місто професій у Хмельницькому
Педагогічні працівники Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області прийняли активну участь у проведенні інтерактивної гри.
5 Вересня14:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання в КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання»
4 вересня 2019 року, відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на суб’єктах господарювання, на території КУ Бердянської міської ради «Бердянське територіальне медичне об’єднання» проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту комунальної установи у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».
4 Вересня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування на ПАТ «Запоріжсталь»
29 серпня 2019 року на ПАТ «Запоріжсталь» проведено протипожежне тренування за темою «Дії формування ЦЗ з виконання спеціальних робіт при пошкодженні внутрішнього газопроводу змішаного газу з сильним задимленням приміщень обжимного цеху».
4 Вересня09:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Розпочався новий навчальний рік
На виконання вимог розпорядження голови облдержадміністрації від 19 листопада 2018 року № 804/2018-р, яким затверджено „План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2019 рік” на територіальних курсах Хмельницького з 2 вересня розпочато новий навчальний період.
12 Серпня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. У Бердянську на березі Азовського моря працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
9 серпня 2019 року на Приморській площі, на майданчику служби порятунку «Містечка рятувальників» в рамках мандрівного культурно-просвітницького фестивалю «З країни в Україну» працівниками Бердянських територіальних курсів ЦЗ та БЖД ІІІ категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області був розгорнутий для практичної роботи мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
9 Серпня11:09 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. У Великобілозерському районі проведені командно-штабні навчання органів управління і сил цивільного захисту
На території Великобілозерського району з 06 по 07 серпня 2019 року проведено командно-штабні навчання цивільного захисту з органами управління та силами цивільного захисту Великобілозерської районної ланки Запорізької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.
6 Серпня08:46 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту
30 липня по 3 серпня 2019 року в Тернополі, на міському центральному стадіоні відбулись змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту, в яких прийняли участь 144 спортсмени - переможці командного Чемпіонату України.
5 Серпня12:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Рятувальники провели акцію «Безпечні канікули» в дитячому таборі «Чайка»
Працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області спільно з рятувальниками та поліцейськими області провели акцію «Безпечні канікули» у літньому дитячому таборі «Чайка», що у селі Головчинці Летичівського району.
25 Липня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека громади – відповідальність місцевої влади
Ризик виникнення надзвичайних ситуацій на території України залишається бути високим. Зростає масштабність наслідків стихійного лиха та аварій і катастроф, що ставить проблему запобігання виникненню надзвичайних ситуацій і ліквідації або мінімізації їх наслідків, як одну із основних завдань та функцій органів місцевого самоврядування, яким, відповідно до Кодексу цивільного захисту України, визначені повноваження, завдання та обов’язки у сфері цивільного захисту. Саме від їхніх рішень значною мірою залежить ефективність вирішення питань щодо забезпечення безпеки населення об’єднаних територіальних громад в умовах надзвичайних ситуацій. Адже, успішними стають ті громади, які вдало розвивають власну спроможність та поліпшують внутрішні умови, що впливають на безпеку життєдіяльності населення.
24 Липня09:03 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. День викладача – форма удосконалення професійного рівня педагогічних працівників сфери цивільного захисту
Відповідно до Плану основних заходів ДСНС України на 2019 рік 18-19 липня 2019 року відбувся День викладача в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.
24 Липня08:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека на воді в санаторії «Дружба»
Без води життя на землі неможливе, адже вона покриває 2/3 поверхні нашої планети. Вода животворною силою наповнює численні водойми. Купання, плавання, різноманітні ігри і розваги на воді – один із корисніших фізичних вправ. Крім того вода загартовує організм, зміцнює нервову систему. Хто дружить з водою, той суттєво зменшує шанси захворіти на простудне захворювання.
15 Липня15:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка керівників навчальних груп
Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік» на базі Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії з 08 по 10 липня пройшли підготовку керівники навчальних груп з питань цивільного захисту.

    Твіт