ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1532

Останні новини

15 Липня15:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Підготовка керівників навчальних груп
Відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік» на базі Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії з 08 по 10 липня пройшли підготовку керівники навчальних груп з питань цивільного захисту.
15 Липня09:36 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Безпека народу – багатство країни
12 липня 2019 року місто Костопіль, що знаходиться на теренах Рівненщини, святкує свій 236-тий День народження.
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області з 19.06.2019 по 21.06.2019 у актовій залі Пологівської РДА були проведені виїзні заняття з функціонального навчання зі слухачами Пологівського району за категоріями «Керівники суб’єктів господарювання (підприємств, установ та організацій) незалежно від форми власності та їх заступники, функціональні обов’язки яких пов’язані із забезпеченням цивільного захисту» та «Посадові особи, на яких покладені обов’язки з питань ЦЗ на суб’єктах господарювання незалежно від форми власності».
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
У період з 18 по 21 червня 2019 року представниками Нетішинських курсів ІІІ категорії навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області проведено заняття в тих освітніх закладах міста Нетішина, де організовано роботу літніх пришкільних таборів. Крім того для вихованців даних закладів проведено пізнавальні екскурсії на базі Нетішинських курсів ІІІ категорії. У ході занять з дітьми повторили правила поведінки на вулиці, на воді, в лісі, з’ясували, як необхідно діяти при небезпечній знахідці, як поводитися, щоб не сталося пожежі. Також в ігровій формі та за допомогою повчальних відеороликів повторили правила поведінки, коли сам удома, або коли розпочалася гроза.
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
22 червня 2019 року у с. Городище Рівненського району відбулося урочисте закриття міжнародних навчань „Rescue days Ukraine 2019” .
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
19 червня на Хмельниччині на базі однієї з військових частин відбулись масштабні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на арсеналах, базах зберігання озброєння Збройних сил України, що охопили два райони – Деражнянський та Летичівський.
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Мобільний консультаційний пункт навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області працював у місті Кропивницький за заявкою загальноосвітніх навчальних закладів міста.
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
Настало довгоочікуване літо. Час відпочинку, розваг, подорожей, оздоровлення, нових вражень.... Літо особливо сприятливе для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного відпочинку, можливості загартування, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. За даними департаменту інформації Одеської міської ради по закінченню навчального року при Одеських закладах освіти відкрилось 120 таборів з денним перебуванням дітей. В пришкільних таборах відпочинку міста планують оздоровити більше 30-тис. дітей від 7 до 16 років.
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
09.06.2019 року в Навчально – виховному комплексі Запорізької міської ради «Запорізька Січ» відбулося свято «Корисні та безпечні канікули». Цей захід був підготовлений та проведений за програмою Всеукраїнський громадський дитячий рух «Школа безпеки» і присвячений закінченню навчального року і початку літніх канікул школярів.
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті - життя у безпеці» в Чернігівській області, який проводиться з метою формування у дітей та учнівської молоді культури безпечної життєдіяльності, патріотичного виховання та привернення уваги громадськості до проблем безпеки дітей в умовах сьогодення.

    Твіт