ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1586

Останні новини

8 Листопада08:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. У Черкасах пройшов семінар «Організація цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях» для спеціалістів з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, міськвиконкомів, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад
Значну роль у забезпеченні реалізації державної політики у сфері цивільного захисту на території районів, міст, об’єднаних територіальних громад відіграють утворені у складі органів місцевого самоврядування структурні підрозділи з питань цивільного захисту. З метою їх якісного функціонування, на базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій з 5 по 7 листопада був організований семінар «Організація цивільного захисту на підприємствах, в установах і організаціях».
8 Листопада08:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Проведення заняття з функціонального навчання
На базі навчально-консультаційного пункту у місті Чорноморськ проведено заняття з функціонального навчання зі слухачами - начальниками пунктів видачі засобів індивідуального захисту органів дихання, шкіри та видачі засобів радіаційного та хімічного контролю об’єктів, що мають категорійність з цивільного захисту.
6 Листопада14:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Обласна студентська олімпіада з питань безпеки життєдіяльності
Обласна олімпіада з питань безпеки життєдіяльності серед студентів закладів фахової передвищої освіти 4 листопада пройшла в Чернігові. Олімпіада проводиться з метою виховання у студентської молоді культури безпеки життєдіяльності, закріплення теоретичних знань і практичних навичок поводження в різних надзвичайних ситуаціях.
5 Листопада16:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Практичні заняття на закріплених навчальних об’єктах
Відповідно до Розпорядження голови обласної державної адміністрації, яким затверджено План комплектування слухачами Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області на 2019 рік, з 28 жовтня по 1 листопада 2019 року на Хмельницьких територіальних курсах проходили навчання заступники керівників закладів загальної, середньої освіти (голови комісій з питань евакуації).
1 Листопада13:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Освіта у галузі здоров’я, безпеки та соціальної інтеграції визначається у світі як один із пріоритетних напрямів
Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) визначила ключові галузі для набуття компетентностей XXI століття, з яких три галузі безпосередньо стосуються здоров’я, безпеки та соціальної інтеграції.
1 Листопада13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Інструктивно–методичне заняття з керівниками закладів освіти щодо виконання рішення Колегії ДСНС від 11.10.2019 № 11-14 та спільного наказу про проведення Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та тижня безпеки дитини
31 жовтня 2019 року на виконання рішення Колегії ДСНС від 11.10.2019р. № 11-14 та спільного наказу Департаменту освіти і науки, ГУ ДСНС, НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області, на базі Бердянських територіальних курсів проведене інструктивно – методичне заняття з керівниками закладів освіти міста.
31 Жовтня07:51 НМЦ ЦЗ ТА БЖД Рівненської області. Дбаємо про безпеку опалювального сезону
Проведення пожежно-профілактичних відпрацювань та інформаційно-просвітницької роботи фахівцями Головного управління ДСНС України у Рівненській області та Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області - є одним із методів боротьби з пожежами у житловому секторі. Зважаючи на невтішну статистику, яка спостерігається напередодні опалювального сезону щодо кількості загиблих на пожежах у побуті громадян, потрібно в черговий раз нагадати власникам приватних осель про безпеку опалювального сезону.
28 Жовтня13:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Майбутнє починається сьогодні. Почнемо його з безпеки!!!!
17 жовтня поточного року на базі Головного управління ДСНС України у Запорізькій області було організовано майстер – клас у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності. Учасниками були більше 200 учнів з навчально–виховних закладів Запоріжжя. Метою заходу було ознайомлення дітей з правилами безпечної поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій.
25 Жовтня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖ в Сумській області. Семінар-тренінг для вчителів предмету «Основи здоров’я»
24 жовтня 2019 року Сумського району був проведений з питань безпеки життєдіяльності. Захід проходив в рамках роботи методичного майданчика «Педагогіка безпеки», який більше десяти років існує при Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.
24 Жовтня13:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. В місті Сєвєродонецьку відбувся обласний етап збору-змагань Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки»
19 жовтня 2019 року Сєвєродонецькі територіальні курси цивільного захисту та безпеки життєдіяльності взяли участь у проведенні обласного етапу збору-змагань «Школа безпеки», що відбувся за підтримки Департаменту освіти та науки Луганської обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Луганській області, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області та Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
23 Жовтня15:53 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Планування заходів практичної підготовки з питань цивільного захисту
В Україні продовжується клопітка робота щодо планування заходів у сфері цивільного захисту на 2020 рік. Зокрема, навчально-методичні центри цивільного захисту та безпеки життєдіяльності залучаються спільно з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади до планування проведення практичної підготовки під час спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, в установах та організаціях.
23 Жовтня09:50 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з функціонального навчання тривають
Згідно розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», викладачами Запорізьких територіальних курсів ЦЗ та БЖД 1 категорії з 21 по 23 жовтня були проведені чергові заняття з функціонального навчання. Слухачами групи № 74 були посадові особи, на яких покладені обов’язки керівників робіт та начальників штабів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій суб’єктів господарювання (підприємств, установ та організацій).
22 Жовтня10:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту на КП «Запоріжелектротранс»
Відповідно до План-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях у 2019 році в Запорізькій області, 18 жовтня 2019 року на території Запорізького комунального підприємства міського електротранспорту «Запоріжелектротранс» пройшло спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою: «Дії органів управління та формувань цивільного захисту у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у відповідності з Планом локалізації та ліквідації наслідків аварій».
21 Жовтня15:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Безпека дитини – добробут країни
З метою залучення дітей до масової роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь і навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров’я та життя в умовах загрози виникнення надзвичайних ситуацій, створення максимально безпечних умов перебування у навколишньому середовищі, 17 жовтня, на базі Бердянських територіальних курсів, з учнями Бердянської багатопрофільної Гімназії №2, проведено День знань з основ безпеки життєдіяльності.
18 Жовтня14:27 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показове спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту
17 жовтня відбулась практична частина об'єктових навчань. За легендою внаслідок розгерметизації ресивера в аміачно-холодильній станції стався витік небезпечної речовини у приміщенні холодильно-компресорної дільниці, в результаті чого постраждав працівник підприємства. За рішенням об’єктової комісії з питань надзвичайної ситуації був створений штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. За сигналом диспетчера організовано і проведено екстрену евакуацію персоналу за межі зони хімічного забруднення. Працівники спеціалізованої аварійної газорятувальної групи об`єкту провели обстеження дільниці, вжили заходів щодо ліквідації витоку аміаку та здійснили евакуацію умовно постраждалого.
18 Жовтня11:28 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Навчання ПСМНЗ «Нетішинська міська художня школа»
Щорічно в нашій країні виникають надзвичайні ситуації техногенного, природного, соціального, воєнного характеру, що призводять до загибелі багатьох людей і завдають значних матеріальних збитків. Масштаби, характер руйнувань і кількість постраждалих людей залежить від типу, масштабу і місця аварії, катастрофи або стихійного лиха, від швидкості розвитку надзвичайної ситуації або особливостей регіону, об’єктів господарювання і населених пунктів, що опинилися в районі надзвичайної ситуації. Для проведення рятувальних робіт потрібне залучення великої кількості людей і матеріальних ресурсів, а несподіваний розвиток подій скорочує час на підготовку і проведення таких заходів.
15 Жовтня10:39 НМЦ ЦЗ та БЖД Харківської області. Консультування базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як крок до вироблення компетенцій з безпеки
2 жовтня в базовій (опорній) з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту по м. Харкову Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №122 Харківської міської ради Харківської області обласний методичний кабінет (безпеки життєдіяльності населення) Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Харківської області провів тематичну консультацію з директорами базових (опорних) з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту закладів загальної середньої та дошкільної освіти за темою «Взаємодія з керівництвом базових (опорних) з питань БЖД та ЦЗ закладів освіти як головна складова підвищення компетенцій з питань цивільного захисту».Базові (опорні) з питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту заклади освіти, здійснюючи інформаційно-методичний супровід педагогічних кадрів з питань цивільного захисту, потребують посилення власного потенціалу та підвищення відповідних компетенцій працівників.
15 Жовтня08:38 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всеукраїнський практичний семінар пройшов на Рівненщині
На базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з 9 по 10 жовтня пройшов Всеукраїнський практичний семінар з питань організації діяльності базових (опорних) з питань цивільного захисту і безпеки життєдіяльності закладів загальної середньої та дошкільної освіти області.
2 Жовтня16:41 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Протипожежне тренування у Комунальній установі «Запорізька обласна станція переливання крові»
26 вересня 2019 року, згідно план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях у 2019 році, було проведено протипожежне тренування з працівниками Комунальної установи «Запорізька обласна станція переливання крові» за темою: «Використання первинних засобів пожежогасіння та евакуація працівників при виникненні пожежі» під керівництвом тимчасово виконуючого обов’язки головного лікаря установи - Богомаз Світлани Володимирівни.
1 Жовтня17:05 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відзначили 588 річницю міста Хмельницький
Педагогічні працівники Навчально – методичного центру взяли участь у заходах щодо відзначення 588 річниці від дня першої писемної згадки про місто Хмельницький. У центрі міста було розгорнуто мобільний навчально – консультаційний пункт щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
30 Вересня16:31 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Проведено функціональне навчання фахівців з питань цивільного захисту в режимі відео онлайн конференції
Впродовж 26 та 27 вересня поточного року на базі Черкаської філії ПАТ «Укртелекому» педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області було проведено функціональне навчання керівного складу та фахівців з питань цивільного захисту структурних підрозділів підприємства в районах.
30 Вересня11:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання керівників структурних підрозділів місцевих органів виконавчої влади
З 23 по 27 вересня поточного року, на виконання Розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», Запорізькими територіальними курсами ЦЗ та БЖД І категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області організовані та проведені заняття з керівниками та фахівцями структурних підрозділів обласного центру зайнятості.
27 Вересня15:59 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Обласні навчально-методичні збори на базі Центру
26 вересня в лекційній залі Навчально-методичного центру ЦЗ ат БЖД Луганської області відбулись збори з начальниками відділів (секторів) і фахівцями з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій міських рад міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.
27 Вересня14:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Взаємодія Центру із вищими навчальними закладами – запорука в безпечного та здорового способу життя студентської молоді Волині
26 вересня 2019 року на базі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки розпочала свою роботу Міжнародна науково-практична конференція «Практична психологія сучасності: ресурси та перспективи», присвячена 30-річчю започаткування спеціальності «практична психологія» у Західному регіоні, на яку у якостей запрошених гостей завітали методисти обласного методичного кабінету (БЖД населення) Лілія Богданович та Світлана Сарай. Запрошення на урочистий захід не було випадковим, адже колектив Навчально – методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області уже не один рік тісно співпрацює з кафедрою «практичної та клінічної психології», яка об’єднала в собі і кафедру безпеки життєдіяльності.
27 Вересня09:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Функціональне навчання слухачів за робочими навчальними програмами
На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 10.12.2018 № 654 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік», з 24 по 26 вересня поточного року на Бердянських територіальних курсах цивільного захисту та безпеки життєдіяльності ІІІ категорії пройшли навчальні заняття з функціонального навчання осіб, які очолюють об’єктові формування цивільного захисту – охорони громадського порядку.

    Твіт