ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 1496

Останні новини

15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
З метою попередження дитячого травматизму, навчання правилам безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій на Хмельниччині в закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти з 22 по 26 квітня поточного року відбулись заходи Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
12 травня 2019 року з гаслами „Здорова родина – щаслива Україна”, „2019 рік – рік святості подружжя та сім’ї” рівняни цілими родинами вийшли на вулиці свого міста та, як на День Незалежності, урочисто й святково пройшлися центральною вулицею.
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
У квітні 2019 року у Рівненській обласній клінічній лікарні пройшло спеціальне об’єктове тренування формувань цивільного захисту. За легендою, умовне загоряння відбулося в районі кисневої станції, що розташовано на території лікарні. Місцева пожежна дружина „не зуміла локалізувати вогонь” і на допомогу було викликано рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №3 ГУ ДСНС України у Рівненській області.
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
«В умовах виникнення надзвичайної ситуації (внаслідок терористичного акту стався викид аміаку на хімічно-небезпечному об'єкті міста) хмара аміаку з концентрацією, що представляє загрозу для життя і здоров'я учасників освітнього процесу, рухається в напрямку ЗОШ №3. Відстань від школи до ЧРП - 5 км, напрямок просування хмари: північний - північно-східний. Швидкість просування хмари - 5 м/с.» - задум відпрацювання швидкої та безпечної евакуації під час проведення Дня ЦЗ та об’єктового тренування У Чорноморській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3.
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
«Актуальні питання забезпечення цивільного захисту та безпеки життєдіяльності учасників навчального процесу» - такій темі був присвячений семінар-практикум, що відбувся 24 квітня 2019 року на базі Сєвєродонецької середньої загальноосвітньої школи № 20, базової з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
25 травня 2019 року педагогічні працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області Ткаченко Ю.М. та Сипко В.Г. взяли участь у роботі IX Міжнародної науково-технічної конференції «Хімія та сучасні технології», яка проходила на базі Державного вищого навчального закладу «Український державний хіміко-технологічний університет» м. Дніпро.
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
Одним із пріоритетних завдань навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області являється навчання способам захисту в разі виникнення надзвичайних, несприятливих побутових або нестандартних ситуацій. При вирішенні питань цивільного захисту основні зусилля спрямовуються на проведення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій.
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
24 квітня 2019 року в місті Чернігові на базі Чернігівського ліцею № 22 було проведено показовий День цивільного захисту. До проведення заходу були залучені представники Управління ДСНС України у Чернігівській області, аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Чернігівській області, кінологічного центру та вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області, а також навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
23 квітня 2019 року в закладах загальної середньої освіти м. Суми пройшов День цивільного захисту. До Сумських закладів загальної середньої освіти № 6, 9,10, 12, 23 та класичної гімназії був запрошений мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
В період з 15 по 19 квітня поточного року педагогічними працівниками Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було проведено ряд просвітницьких заходів в закладах освіти міста Чернігова.
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
Поняття «Домедична допомога» включає як вміння надавати самодопомогу так і володіння основами реанімації, навичками зупинки кровотеч та іммобілізації переломів різних типів, надання допомоги потерпілим в різних надзвичайних ситуаціях. Знання про те як надавати домедичну допомогу в надзвичайних ситуаціях, необхідні всім, адже нещасні випадки можуть статися в любому місці і з будь-ким.
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
18 квітня 2019 року на базі Координаційно-ситуаційного центру пункту управління начальника цивільного захисту Вінницької облдержадміністрації відбулося чергове засідання науково - методичної ради з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області.
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
На виконання Комплексного плану спільних заходів управління освіти Херсонської міської ради та навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області на 2019 рік на базі Херсонської спеціалізованої школи № 57 18 квітня 2019 року проведений показовий День цивільного захисту за темою: «Інноваційні технології проведення Дня ЦЗ».
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
18 квітня 2019 року, під час проведення Тижня цивільного захисту, Косівщинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат (для дітей, які потребують корекції порушень слуху) Сумського району запросила до себе мобільний навчально-консультаційного пункту з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях при Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області.
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
18 квітня 2019 року, на базі закладу загальної середньої освіти №2 міста Бердянська, проведено кущовий семінар з працівниками органів управління освітою, керівниками та заступниками керівників закладів освіти, керівниками методичних об’єднань, вчителями предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни».
19 Квітня14:27 МЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту – сходинка до безпеки учасників освітнього процесу
Знання та навички з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, отримані учнями під час навчального року, практично закріплюються в ході Дня цивільного захисту, який проводиться в закладах загальної середньої освіти та професійно – технічних училищах щорічно.
19 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. «Знати, щоб передбачати. Передбачати, щоб діяти»: Участь у кущових семінарах у закладах освіти
16 квітня на базі Комунального закладу «Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат» Запорізької обласної ради відбувся кущовий семінар із працівниками закладів освіти на тему «Радіаційна небезпека. Правила поводження населення, що проживає у 30- кілометровій зоні спостереження Запорізької АЕС». У семінарі взяли участь представники органів місцевої влади, Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, Головного управління ДСНС області, спеціалісти органів управління освітою, керівники методичних об’єднань і працівники закладів освіти, які відповідають за безпеку життєдіяльності, викладачі предметів «Основи здоров’я» та «Захист Вітчизни» закладів освіти м. Енергодар та Кам’янсько-Дніпровського району, завідувач Енергодарських курсів ІІІ категорії Кривопуск О.В. та майстер виробничого навчання Троян В.В.
19 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницькі заходи в бібліотеці
17 квітня 2019 року в місті Чернігові, на базі КЗ "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка", відповідно до спільного плану роботи з бібліотекою, працівниками навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області було організовано та проведено просвітницький захід по вивченню засобів індивідуального захисту, порядку дії у надзвичайних ситуаціях. В заході прийняли участь учні 7-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 міста Чернігова. Основна увага була сконцентрована на ознайомленні з засобами захисту дихання та шкіри.
19 Квітня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Показовий «День цивільного захисту» у Вінницькій школі
10 квітня 2019 року, у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 27 Вінницької міської ради», базовому з питань ЦЗ, відбувся «Показовий День цивільного захисту» для призначених осіб з питань ЦЗ закладів загальної середньої освіти міста. Захід відбувся за сприяння Департаменту освіти Вінницької міської ради.
19 Квітня14:10 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у проведенні кущових семінарів у закладах освіти
На виконання спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області від 25.03.2019 № 188/143/64 «Про проведення кущових семінарів у рамках Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році» педагогічні працівники Мелітопольських курсів ІІІ категорії 16 та 17 квітня прийняли участь у проведенні кущових семінарів.
19 Квітня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Мобільний навчально-консультаційний пункт, як осередок консультаційної, просвітницько-інформаційної роботи і пропаганди знань серед населення з питань цивільного захисту
Враховуючи зростання рівня терористичних загроз, пожежної та техногенної небезпеки сьогодні перед державою стоїть вкрай необхідне завдання – навчити населення діям у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту. Виконання цього завдання потребує значних зусиль, адже у першу чергу, необхідно змінити у свідомості наших громадян стереотипи мислення, аби кожен зрозумів, що від рівня його обізнаності з питань безпеки життєдіяльності, від його свідомого бажання опанувати ці знання сьогодні може залежати життя і здоров’я.
19 Квітня13:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Показовий День цивільного захисту у м. Луцьку
12 квітня на базі опорного навчального закладу з питань цивільного захисту - Луцького навчально-виховного комплексу №9 Луцької міської ради відбувся показовий День цивільного захисту та семінар для заступників керівників закладів загальної середньої освіти міста, які відповідають за даний напрямок роботи. Методичний супровід даного заходу здійснювали методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області. Напередодні педпрацівниками центру були підготовлені та запропоновані до проведення показового Дня цивільного захисту цікаві бесіди для учнів, вікторини, конкурси, мультимедійні презентації, навчальні фільми та мультфільми: «Бережи себе, дитино», «Небезпечні знахідки», «Натовп-вбивця» «Обережно, вибухонебезпечні предмети!» та ін.
19 Квітня13:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Фахівці Навчально-методичного центру взяли участь у підготовці та проведенні показового «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» у базових з питань ЦЗ навчальних закладах
У місті Черкаси 10 та 12 квітня поточного року на базі опорних з питань цивільного захисту освітніх закладів ЗОШ № 32 та ДНЗ № 89 “Віночок” проведено семінари та практичні заходи з директорами (завідувачами) та посадовими особами з питань цивільного захисту на тему: «Основні принципи організації роботи та ведення цивільного захисту в закладах освіти. Методика проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини».
19 Квітня13:34 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Показовий День цивільного захисту у м.Лисичанську
12 квітня 2019 року в Лисичанській загальноосвітній школі № 30 відбувся показовий День цивільного захисту. У заході взяли участь головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Людмила Бондаренко, майстри виробничого навчання курсів 3 категорії м.Лисичанська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області Ірина Гордієнко та Аліна Гальченко, заступники директорів загальноосвітніх закладів міста та представники Державної пожежної рятувальної частини № 64.
19 Квітня12:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області.Підготовка до Дня цивільного захисту триває
У закладах загальної середньої, професійно-технічної та дошкільної освіти міста Кам’янця – Подільського триває підготовка до Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, у рамках якого буде проводитися День цивільного захисту та Тиждень безпеки дитини. Безпосередню участь у цих заходах беруть працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради та Навчально-консультаційного пункту у місті Кам’янці-Подільському Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

    Твіт