ГоловнаОстанні новини16 Липня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Підведено підсумки виїзних семінарів-навчань

Опубліковано: 16.07.2018, 15:34

З метою належної організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях і попередження пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей,  з  21 червня по 5 липня 2018 року за участю кваліфікованих спеціалістів ГУ ДСНС України в Одеській області  та педагогічних працівників Центру були проведені виїзні семінар-навчання з представниками адміністрацій об'єктів соціального захисту, освіти та охорони здоров'я.

Заключним акордом проведення семінарів-навчання стало їх проведення в м. Одесі, де аудиторія присутніх склала 939 осіб.

Під час проведення занять педагогічними працівниками Центру  висвітлено проблемні питання, які виникають  під час роботи та проведення заходів на об’єктах з масовим перебуванням людей, ознайомлено присутніх з основними вимогами керівних документів з цивільного захисту, вивчено питання щодо дій  персоналу об’єкту під час виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій,  надано загальні рекомендації керівникам об’єктів щодо проведення заходів з забезпечення евакуації людей, роз'яснено присутнім керівникам визначені законодавством обов'язки та повноваження у галузі запобігання та реагування на надзвичайні ситуації та інші небезпечні події.

Під час практичної частини занять семінарів-навчання надано алгоритм дій керівництва та персоналу підприємств, установ та організацій під час виникнення пожежі та вивчені правила користування засобами пожежогасіння та індивідуальними засобами захисту.

Для  учасників семінарів-навчання ГУ ДСНС України в Одеській області та НМЦ розроблено «Рекомендації щодо здійснення дій  (у тому числі з евакуації) у разі пожежі, аварії на об’єкті підвищеної небезпеки (або потенційно небезпечному об’єкті),  виникнення загрози або вчинення терористичного акту на об’єктах  з масовим перебуванням людей, які є  навчальними (у тому числі дошкільними) закладами охорони здоров’я із стаціонаром, будинками для людей похилого віку та інвалідів, санаторіями і закладами відпочинку».

Заняття проводилися двома групами педагогічних працівників Центру: начальником циклу практичної підготовки обласних курсів підполковником служби ЦЗ Піддубним В.В. (керівник групи), завідувачем кабінету навчального (інформаційних технологій) обласних курсів Духаніним О.І.,  викладачем  1 категорії обласних курсів Басовим Ю.Д.,  МВН циклу практичної підготовки обласних курсів Крижановською О.Я.

Професіоналізм та роботу педагогічних працівників Центру високо оцінили керівники та учасники виїзних семінарів-практикумів.

Слід зазначити, що відповідно до доручення голови Одеської облдержадміністрації - начальника цивільного захисту області Максима Степанова, такі виїзні семінар-навчання проведені в 31 районі  та містах обласного значення  Одеської області, в яких прийняло участь 3051 особа (відповідальні за виконання заходів цивільного захисту та пожежної безпеки).

DSC_0188__-.JPGIMG_1084.JPGIMG_1065.JPGIMG_0983.JPG

 

Завідувач ОМК Центру                                           С. Б. Васильченко

 


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини