ГоловнаОстанні новини4 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Вікно безпеки

Опубліковано: 04.09.2018, 09:07

2 вересня в центральному парку культури та відпочинку м.Чернігова Чернігівською облдержадміністрацією, міською радою та громадською організацією «Сяйво Сіверщини» організовано та проведено бізнес-фест «Разом до успіху».

Цей фестиваль приурочено до Дня підприємця і він, за думкою організаторів, має допомогти його учасникам у розвитку бізнесу, просуванні власної справи та взаємній комунікації. Фест - хороша можливість налагодити ділові контакти та прорекламувати власну продукцію. До того ж, як відомо, малий та середній бізнес — основа економіки регіону. Саме бізнесмени почасти є і меценатами. Це свято — не лише активне дозвілля, а й нова можливість напрацювання на перспективу.

До 14 години працювало «Вікно допомоги». Консультації з актуальних питань надавали спеціалісти податкової, пенсійного фонду, служби зайнятості, охорони праці та юстиції. У цей же час можна було отримати пораду і від представників бізнесу: юристів, аудиторів та бухгалтерів, агентів з нерухомості, фахівців у галузях освіти, туризму, авторемонту та багатьох інших.

Не залишилась в стороні і Державна служба України з надзвичайних ситуацій в особі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області. Працівниками Центру було розгорнуто для практичної роботи мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Робота консультантів мобільного консультаційного пункту організована таким чином, щоб кожний відвідувач міг отримати вичерпну інформацію та роз’яснення щодо питань гарантованого забезпечення захисту та порядку дій в умовах надзвичайних ситуацій. Крім того, всі бажаючі змогли отримати інформацію:

про навчання та надання послуг у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки;

про можливі небезпеки, що можуть виникнути за місцем роботи, навчання та методи реагування у разі їх виникнення;

про порядок дій у разі виникнення аварій, катастроф, стихійного лиха, ймовірних для міста Чернігова, районів області та надання практичної допомоги населенню у самостійній підготовці до дій у надзвичайних ситуаціях з урахуванням місцевих умов і особливостей конкретного місця проживання;

щодо оволодіння громадянами навичок користування засобами індивідуального захисту;

щодо ознайомлення громадян з порядком надання домедичної допомоги.

Всі бажаючі отримали пам’ятки про порядок дій у разі виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру, а також перелік послуг, що надає ДСНС України у Чернігівській області щодо навчання у сфері цивільного захисту та пожежної безпеки.
IMG_2764.JPGIMG_2804.JPG

Михайленко С.В.,
методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області


   
Останні новини
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
Останні новини