ГоловнаОстанні новини10 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Проведено КОНКУРС малюнків про БЕЗПЕКУ біля ЗАЛІЗНИЦІ

Опубліковано: 10.09.2018, 12:17

В місті Костянтинівка є чимало аварійно-небезпечних транспортних ділянок, серед яких – залізнична колія, що простягається вздовж усього міста. Неподалік від цієї колії знаходяться підприємства, установи, і – зокрема – Навчально-виробничий комплекс (НВК), де проводяться щотижневі заняття для старшокласників із більшості шкіл міста. Тому тема безпеки біля залізниці є дуже актуальною для Костянтинівки.

З цього приводу в ЗОНЗ № 13 до "Дня знань з основ безпеки життєдіяльності" було оголошено конкурс дитячих малюнків про безпеку біля залізниці.

І от, 07.09., завідуюча Навчально-консультаційного пункту у м. Костянтинівка Оксана Казак разом із вчительським складом підбили підсумки цього творчого конкурсу та поспілкувалися з учнями, які малювали своє бачення теми безпеки біля залізниці.

Під час спілкування з юними художниками були заохочені учасники цього конкурсу за їхню небайдужість до теми транспортної безпеки та за активність корисними міні-призами: світлоповертальними брелоками.

Ось як відгукнулися вчителі з цього приводу: "Працівники Навчально-консультаційного пункту у м. Костянтинівка не тільки регулярно проводять профілактичні та пізнавальні заходи із школярами, а ще й проявляють інтерес до творчих досягнень дітей. Дійсно, дітям було надзвичайно корисно взяти участь у конкурсі про транспортну безпеку, а також стало радісною несподіванкою отримати такі чудові яскраві та корисні призи, якими є світловідбиваючі елементи для дитячої безпеки на автошляхах міста", – розповіли педагоги.
1.jpg

Інформацію підготувала:
Завідувач НКП у м. Костянтинівка О.С. Казак   
Останні новини
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
Останні новини