ГоловнаОстанні новини11 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Напередодні командно-штабних навчань (продовження)

Опубліковано: 11.09.2018, 08:55

Відповідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р у 24-28 вересня 2018 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області.

06 та 07 вересня 2018 р. педагогічними працівниками Центру, спільно з фахівцями Департаменту з питань ЦЗ, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації, відповідно до плану підготовки та проведення КШН, проведені інструкторсько-методичні заняття з керівниками районних (ОТГ) органів з евакуації (комісії з питань евакуації, ЗПЕ, ППЕ) Білгород-Дністровського та Біляївського районів, які залучаються до участі у командно-штабному навчанні органів управління та сил ЦЗ територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області. Проведено теоретичну та практичну складові ІМЗ.

На місцях відкореговані документи планування заходів з евакуації.

Викладачем обласних курсів Центру Шведою В.С. надано практичну допомогу у відпрацюванні планувальних документів комісії з питань евакуації, збірних та приймальних пунктів евакуації, транспортного забезпечення та життєзабезпечення населення під час евакуації.

Запропоновані варіанти організації роботи комісії з питань евакуації при плануванні заходів з евакуації людей, матеріальних і культурних цінностей, осіб з інвалідністю і інших маломобільних груп населення.

Розглянуті питання особливості евакозаходів в умовах терористичного акту.

Підготовка до проведення командно-штабних навчань триває.
DSC_0005.JPGDSC_0026.JPGDSC_0042.JPGDSC_0058.JPG

Методист ОМК Центру Сєргєй І.В.


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини