ГоловнаОстанні новини12 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь у благодійному фестивалі для дітей «Мама + Я»

Опубліковано: 12.09.2018, 16:08

10 вересня у Ковалівському парку м. Кропивницький відбувся благодійний фестиваль для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, «Мама + Я». Для 1500 дітей з дитячих будинків, інтернатів, прийомних сімей Кіровоградської області парк став своєрідним дитячим містечком.

Для учасників фестивалю були підготовлені майстер-класи, розваги від аніматорів, спортивні заходи, профорієнтаційний майданчик, виставки, концерти тощо. Кожна дитина отримала можливість проявити себе, розкрити свій талант і отримати подарунок.

Фахівці Управління ДСНС в області та педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області також активно долучились до фестивалю: У дітей була можливість відчути себе в ролі рятувальника, водолаза, кінолога, педагогічного працівника: приміряти спеціальне спорядження, бойовий одяг, передати по рації повідомлення про надзвичайну подію тощо.

Під час фестивалю працівниками Центру був розгорнутий мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуація, так як навчання громадян правильним діям у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій є актуальним сьогодні. Дітлахам та дорослим, які їх супроводжували, педагогічні працівники надавали інформацію щодо порядку дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території області, дії у разі загрози терористичного акту, при захопленні заручників, як діяти за сигналом оповіщення «Увага всім!», а також порядком дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Робота з дітьми під час заходу була направлена на формуванні у них культури безпеки життєдіяльності, навичок самозахисту і порятунку від небезпечних чинників надзвичайних ситуацій.

Дітлахи могли побачити інформаційний роздатковий матеріал, який створений працівниками Центру (пам’ятки, буклети, листівки), познайомитись з тонкощами просвітницької роботи.

Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області переконані у корисності подібних заходів та вдячні організаторам за те, що запропонували їм участь у проекті.
IMG_20180910_104134.jpgIMG_20180910_111328.jpgIMG_20180910_112330.jpg


Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини