ГоловнаОстанні новини13 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Підведені підсумки роботи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області у І півріччі 2018 року

Опубліковано: 13.09.2018, 11:22

Підсумковим заходом першого півріччя 2018 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області стало засідання педагогічної ради, яке відбулося 10 вересня 2018 року.

З доповіддю про результати роботи Центру виступив заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Давиборщ Сергій Леонідович.

Про підсумки роботи з організації та проведення функціонального навчання на обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів та проведення методичного супроводу практичних заходів на суб’єктах господарювання області за перше півріччя 2018 року доповів завідувач обласних та міста Суми курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Кочеров Сергій Михайлович.

Доповідач, у своєму виступі, акцентував увагу на проблемних питаннях та плануванні навчання слухачів та на 2019 рік в розрізі зміни нормативно-правової бази (вимог ПКМУ № 819 від 23.10.2013 та із змінами внесеними згідно ПКМУ № 230 від 28.03.2018 року).

Про роботу обласного методичного кабінету у першому півріччі звітував методист Чвалун С.В. Він зазначив, що одним з основних завдань діяльності методичного кабінету у першому півріччі було: методичний супровід міських курсів, навчально-консультаційних пунктів та надання через них допомоги керівництву підприємств, установ та організацій в підготовці та проведенні навчальних занять з працівниками за програмами загальної та спеціальної підготовки населення, організації просвітницької роботи з населенням за місцем проживання на базі консультаційних пунктів при об’єднаних територіальних громад, селищних та сільських радах.

Кабінетом, на сьогоднішній день, розроблений Реєстр методичних матеріалів обласного методичного кабінету, який надає можливість бачити методичний матеріал Центру та застосовувати його в практичній роботі.

З інформаційними доповідями виступили завідувачі курсів міст Шостка, Конотоп та завідувачі НКП міст Глухів, Ромни, Лебедин, Охтирка.

Виступ начальника Центру Лукашенко Сергія Васильовича був присвячений уточненню та деталізації завдань на ІІ півріччя року. Практично кожний працівник та кожний структурний підрозділ отримали конкретні завдання щодо покращення своєї роботи задля покращення показників роботи Центру.

Лукашенко С.В. подякував колективу за роботу та зачитав наказ щодо заохочення кращих працівників Центру, вручив їм грамоти та цінні подарунки.


   
Останні новини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
Останні новини