ГоловнаОстанні новини18 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Участь НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у святкових заходах, присвячених Дню міста

Опубліковано: 18.09.2018, 08:47

15 вересня місто Кропивницький відзначав 264 річницю з Дня заснування. Щороку представники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області беруть активну участь у заходах, присвячених Дню міста. Мешканці області та гості відвідують різноманітні заходи, на яких представлено наше місто. Цьогорічне свято запам’ятається надовго, адже почесним гостем нашого міста був Президент України Петро Порошенко.

Святкування Дня міста відбувалось напередодні професійного свята Служби порятунку - Дня рятівника, яке відзначають в Україні 17 вересня. Управління ДСНС в області презентували на святі міні-версію Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник». Жвавий інтерес у жителів та гостей міста викликала пожежно-рятувальна техніка та оснащення, яка служить для приборкування вогню та ліквідації інших надзвичайних подій, а також історичні ретро-автівки. Крім того, Служба порятунку та НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області представили на святі локації, які знайомили гостей із професіями диспетчера, сапера, водолаза, медика, психолога Служби порятунку, педагогічного працівника Центру.

На площі був розгорнутий мобільний консультаційний пункт Центру, завдяки якому гості свята ознайомилися з питаннями цивільного захисту, з ймовірними надзвичайними ситуаціями та правилами поведінки у разі їх виникнення. Всім відвідувачам пункту розповідали про переваги професії педагогічного працівника Центру, про освітню роботу працівників з питань формування культури безпеки життєдіяльності серед дітей та молоді, навчання певним навичкам самозахисту і порятунку від небезпечних чинників надзвичайних ситуацій. Також гостям роздавали пам’ятки та листівки щодо правил поведінки при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

Маленькі гості свята приймали участь в акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Особливо сподобались конкурси «Влуч у ціль», «Бойовка». За участь усі отримували заохочувальні подарунки та друковану продукцію на тематику безпеки життєдіяльності.

Працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області переконані у корисності подібних заходів та від щирого серця бажають, щоб у місті Кропивницькому щодня було якомога менше надзвичайних подій.
IMG_20180915_100612.jpg


Методист обласного методичного кабінету
НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області В. Нестеренко


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини