ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області.Напередодні командно-штабних навчань

Опубліковано: 09.10.2018, 08:59

Відповідно Плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік, затвердженого розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 981-р у 24-28 вересня 2018 року Державною службою України з надзвичайних ситуацій буде проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області.

У проведенні командно-штабного навчання приймуть участь регіональна та місцеві комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, сили та засоби спеціалізованих служб, окремі потенційно-небезпечні об'єкти області. Передбачено практичне відпрацювання питань щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій пов'язаних з погіршенням погодних умов, ліквідації наслідків руйнування багатоповерхової будівлі, ліквідації умовної надзвичайної події на автомобільному транспорті, та аварії на хімічно-небезпечному об'єкті. На ряді об’єктів будуть проведені спеціальні об’єктові навчання та тренування (далі СОН, СОТ).

24 вересня директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Сергій Парталян провів інструктивну нараду з керівним складом, посередниками та членами контрольної групи ГУ ДСНС України в Одеській області, НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області, які будуть залучатися до заходу.

Під час наради керівник навчань Сергій Парталян представив присутнім членів комісії, що будуть здійснювати контроль на етапах проведення навчання, оголосив основні завдання і вимоги до учасників заходу.

Інструктаж щодо дій на навчанні посередників та членів контрольної групи здійснив заступник керівника навчань-начальник штабу керівництва Осипенко С.І.

Безпосередню участь у підготовці об’єктів, які будуть залучатися для проведення СОН, СОТ прийняли педагогічні працівники Центру, які включені до контрольної групи забезпечення навчання. На протязі місяця на даних об’єктах проводився методичний супровід підготовки їх до навчання.

Проведені ІМЗ з керівництвом СГ щодо організації та проведення СОН (СОТ),

узгоджені з керівниками суб’єктів господарської діяльності питання щодо їх участі у проведенні КШН, проведено ознайомлення з  вихідними даними, етапами, їх тривалістю, навчальними питаннями, їх узгодженість із задумом КШН, склад тих, хто навчається, проведено аналіз рівня підготовки керівництва СОН (СОТ), здійснено ознайомлення з розробленими документами на проведення СОН (СОТ), надано методичну допомогу у відпрацюванні та корегуванні даних документів, ознайомлення з термінами та обсягами запланованих до виконання робіт з підготовки навчальних місць, засобів імітації та інше…

         25 вересня 2018 року початок навчання !

 DSC_0005.JPGDSC_0008.JPG

 

Завідувач ОМК Центру                               С.Б. Васильченко

 


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини