ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Засідання педагогічної ради.

Опубліковано: 09.10.2018, 09:01

26 вересня 2018 року у НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області відбулося чергове засідання педагогічної ради.

Відкрив засідання педагогічної ради начальник Центру Гарькушка Віктор Володимирович, який проаналізував реалізацію прийнятих педагогічною радою рішень попереднього засідання, наголосивши на їх безумовному виконанні згідно зазначених термінів. У своєму виступі він підбив підсумки функціонального навчання та підсумки роботи Центру за три квартали 2018 року.

Основну увагу на засіданні педагогічної ради Центру було приділено питанню підготовки до участі у проведенні тренування органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на ВП «Запорізька АЕС», яке відбудеться 26 жовтня 2018 року.

З метою всебічної підготовки до цього тренування на засідання педагогічної ради Центру були запрошені т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Матросов Володимир Леонідович, начальник Управління організації заходів цивільного захисту полковник служби цивільного захисту Дунаєв Олексій Миколайович, заступник директора департаменту цивільного захисту населення Запорізької ОДА – начальник управління планування та з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і організаційної роботи Булавінов Андрій Анатолійович та заступник начальника управління - начальник відділу планування заходів по запобіганню надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і територій управління планування та з питань запобігання надзвичайним ситуаціям і організаційної роботи Зайцева Ірина Сергіївна.

Обговорено заходи, які на даний час проведені педагогічними працівниками Центру та його структурних підрозділів на етапі підготовки до проведення тренування, визначено завдання на подальший період підготовки та проведення тренування.

Наступними не менш актуальними питаннями винесеними на засідання педагогічної ради було:

обговорення та схвалення робочих навчальних програм та навчальних програм постійно діючих семінарів;

розгляд норм часу для планування та обліку навчальної роботи педагогічних працівників Центру;

підготовка до атестації та ознайомлення з наказом про створення атестаційної комісії Центру у 2018/2019 навчальному році, проектом плану та графіком її роботи;

обмін досвідом проведення інструктивно-методичних занять на суб’єктах господарювання, що проводять СОН, СОТ з питань ЦЗ та проведення групових вправ під час проведення занять з функціонального навчання на обласних та міста Запоріжжя курсах удосконалення керівних кадрів І категорії.

На завершення педагогічної ради т.в.о. начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області підполковник служби цивільного захисту Матросов Володимир Леонідович за довголітню бездоганну службу, зразкове виконання службового обов’язку та з нагоди Дня рятівника урочисто вручив начальнику Центру Гарькушці Віктору Володимировичу медаль «Ветеран служби».

 20180926_124048.jpg20180926_130854.jpg

 

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини