ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Інструктивно-методичний семінар для працівників Департаменту агропромислового розвитку Вінницької облдержадміністрації

Опубліковано: 09.10.2018, 09:05

27 вересня 2018 року методистами обласного методичного кабінету НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області в рамках «Місячника цивільного захисту» для працівників Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації був проведений інструктивно-методичний семінар на тему: «Резонансні надзвичайні ситуації в Україні за останні роки. Правила поведінки та порядок дій в умовах їх загрози та виникнення».

Мета заходу:

На початку семінару завідувач обласним методичним кабінетом центру Н. Вовченко проінформувала присутніх про стан природно-техногенної безпеки Вінницької області за 8 місяців 2018 року, акцентувавши увагу на найбільш характерних і резонансних надзвичайних ситуаціях і подіях. Далі фахівець провела огляд найбільш резонансних техногенних пожеж та аварій в Україні за останні роки.

Методист обласного методичного кабінету Р. Гатауллін ознайомив учасників семінару з організацією оповіщення населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Спеціаліст в доступній формі довів порядок дій громадян у разі отримання інформації про можливу або реальну небезпеку.  

В практичній частині семінару  фахівці Центру,  використовуючи елементи тренінгу, на конкретних прикладах продемонстрували алгоритм дій за попереджувальним сигналом «Увага всім!». Після цього учасникам заходу з використанням навчальних відео сюжетів був доведений  порядок дій працівників у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Виступи працівників обласного методичного кабінету викликали жваву зацікавленість присутніх. У ході обговорення були надані вичерпні відповіді на всі питання, які зацікавили учасників семінару. Була висловлена пропозиція про подальшу співпрацю НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області та Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації щодо питань інформування і навчання з цивільного захисту працівників Департаменту.

 IMG_20180927_142400.jpg

IMG_20180927_143114.jpg

Методист обласного методичного кабінету

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області          

Р. Гатауллін   

 


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини