ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту в КП «6-а міська клінічна лікарня»

Опубліковано: 09.10.2018, 09:15

Відповідно до план-графіку проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів ЦЗ, затвердженого заступником міського голови, 27-28 вересня поточного року на території КП «6-а міська клінічна лікарня» було проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту за темою «Дії керівного складу, формувань цивільного захисту, персоналу при проведенні аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт у ході ліквідації наслідків аварії пов’язаної з витоком газу у районі котельні».

Основною метою навчання було визначено опанування працівниками суб’єкту господарювання необхідного обсягу знань і вмінь з питань запобігання НС, реагування на них ліквідації їх наслідків та зменшення ризиків їх виникнення і пом’якшення наслідків, їх практичного застосування у ході проведення СОН з питань ЦЗ, корегування планів ЦЗ на підставі наданих пропозицій після проведення навчання.

Підготовка до навчання почалась з зустрічі представника НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабаша В.К. з відповідальною особою з питань ЦЗ лікарні Зобовим В.М. Усі питання щодо проведення методичного супроводу СОН з питань ЦЗ були узгоджені з головним лікарем КП «6-а міська клінічна лікарня» Познанською Н.К.

У підготовчий період відповідальною особою з питань цивільного захисту лікарні спільно з представником Центру були виконані навчально-виробничі завдання відповідно до вимог нормативно-правових актів з питань цивільного захисту щодо проведення СОН і СОТ з питань ЦЗ: розроблено та затверджено наказ керівника підприємства, розроблено календарний план підготовки навчання, розроблено задум проведення навчання, розроблено план проведення спеціального об’єктового навчання з питань ЦЗ.

У ході підготовки до проведення навчання представником НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабашом В.К. була проведена робота щодо надання методичної допомоги суб’єкту господарювання у підготовці учасників СОН з питань ЦЗ, методичної допомоги суб’єкту господарювання у підготовці навчально-виробничої бази з відпрацювання практичних заходів СОН з питань ЦЗ.

Під час навчання відпрацьовувались дії керівного складу та формувань ЦЗ при ліквідації аварії у зв’язку з витоком газу у котельні, гасіння пожежі у лікарняному корпусі, вміння працівників використовувати первинні засоби пожежогасіння та засоби індивідуального захисту.

Підсумки організації та проведення СОН з питань ЦЗ підвела керівник навчання – головний лікар КП «6-а міська клінічна лікарня» Познанська Н.К. Під час розбору вона нагадала учбові цілі та питання, а потім послідовно розібрала та проаналізувала дії тих, хто навчався по етапам навчання. В підведенні підсумків також взяв участь представник НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області Барабаш В.К., який виконував обов’язки посередника при керівникові навчання.

В заключній частині розбору керівник навчання визначила ступінь досягнення учбових цілей, дала оцінку діям учасників навчання та поставила завдання щодо усунення виявлених недоліків.

 IMG_20180921_0847.jpgIMG_20180921_085555.jpgIMG_20180927_133058.jpgIMG_20180927_133811.jpg

 

Цикл практичної підготовки

обласних та м. Запоріжжя курсів

удосконалення керівних кадрів І категорії

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини