ГоловнаОстанні новини9 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Участь у Покровському ярмарку.

Опубліковано: 09.10.2018, 09:46

6 жовтня на Набережній магістралі в рамках святкування Дня міста Запоріжжя та за доброю традицією козацького краю пройшов Покровський ярмарок – 2018.

Привітати рідне місто прийшли очільники обласної та міської влади: голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль, міський голова Володимир Буряк, керівники районів міста та області, інші почесні гості.

До участі у цьому масштабному заході були запрошені і запорізькі рятувальники, які вже традиційно провели Всеукраїнську громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти».

На ярмарку працював мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Завідувач обласного методичного кабінету Могілевець Ю.Є. та майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів Коваленко Г.В., що працювали на мобільному навчально-консультаційному пункті, провели масштабну інформаційно-просвітницьку роботу щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій характерних для Запорізької області. Вони розповіли відвідувачам ярмарку про правила поведінки при екстремальних ситуаціях у побуті, під час загрози радіаційної та хімічної небезпеки, при загрозі вчинення терористичного акту, ознайомили їх із засобами індивідуального захисту органів дихання та шкіри, а також з правилами виготовлення ватно-марлевої пов’язки.

Приємно, що з кожним виїздом мобільного навчально-консультаційного пункту збільшується кількість бажаючих отримати відповіді на запитання щодо дій у надзвичайних ситуаціях.

DSC00036.JPGDSC00047.JPGDSC00063.JPGDSC00064.JPG

 

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
10 Червня16:25 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. «Літо - це маленьке життя!»
10 Червня16:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької . Корисні та безпечні канікули
6 Червня14:00 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків обласного етапу конкурсу «Безпека в житті – життя в безпеці»
6 Червня13:54 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Підвищуємо професійну майстерність
3 Червня16:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Запорізької області.
3 Червня13:21 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Заняття з керівниками та фахівцями закладів освіти міста Мелітополь.
31 Травня13:07 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.День професійної майстерності
31 Травня12:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Навчання посадових осіб (фахівців), на яких покладені обов’язки з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
Останні новини