ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Підведення підсумків конкурсу

Опубліковано: 01.11.2018, 15:44

На протязі вересня-жовтня поточного року в Чернігові пройшов міський конкурс з циклу «Вчимося жити на Землі», який в цьому році був присвячений шкільній безпеці в різних її проявах: безпечне проведення уроків хімії, фізики, інформатики, фізичного виховання, трудового навчання, безпека в шкільній їдальні та під час перерви, безпечна дорога до школи. Тема конкурсу зацікавила школярів більшості шкіл обласного центру.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли представники методичного центру управління освіти м.Чернігова, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області, обласної бібліотеки для дітей, допустили до другого туру 15 кращих навчальних презентацій з питань шкільної безпеки. Учасники фіналу здійснили презентацію своїх конкурсних робіт, відповіли на запитання членів журі.

Більша частина конкурсних робіт адресована учням початкової школи і є відмінним матеріалом для проведення занять, інструктажів, позакласних заходів з питань безпеки життєдіяльності в навчальному закладі.

Серед призерів конкурсу журі визначило представників ЗНЗ №14, 20 та 31, кращі презентації будуть розміщені на сайті Управління освіти Чернігівської міської ради.
SAM_7549.JPGSAM_7554.JPG

Методист НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області
В.Прибитько


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини