ГоловнаОстанні новини2 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Підготовка до дій в умовах надзвичайної ситуації

Опубліковано: 02.11.2018, 13:42

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області на 2018 рік та січень 2019 року, затвердженого розпорядженням голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10.01.2018 №10-р 30 жовтня п.р. на території Онуфріївського району проводилось командно-штабне навчання по відпрацюванню дій керівного складу районної ланки Кіровоградської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту при виникненні надзвичайної ситуації на гідроспоруді Світловодської ГЕС.

Слід зауважити, що проведенню навчання передувала клопітка робота педагогічного складу Центру по підготовці керівного складу районної ланки до дій при виникненні надзвичайних ситуацій, надання методичної допомоги місцевим органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування при створенні тимчасових органів з евакуації, визначення збірних та приймальних пунктів з евакуації, планування заходів з евакуації.

Проведення вказаних заходів були надзвичайно корисні у зв’язку з тим, що значна частина району в разі надзвичайної ситуації на гідроспоруді, потрапляє в зону катастрофічного затоплення, крім того, у такій ситуації до Онуфріївського району повинна прибути значна кількість евакуйованого населення з м. Кременчука, тому швидкі, організовані та рішучі дії керівництва районної ланки забезпечать можливість вчасно відреагувати на ситуацію та прийняти вичерпні міри по наданню допомоги постраждалому населенню.

Як результат проведеної підготовчої роботи, стало проведення засідань районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та районної комісії з евакуації, на якому були присутні члени робочої групи обласної державної адміністрації на чолі з першим заступником голови облдержадміністрації Коваленко С.П., під час яких члени вказаних комісій надали вичерпні доповіді щодо дій районних спеціалізованих служб цивільного захисту в умовах відповідно до тактичного задуму навчання, навели алгоритм дій районних формувань цивільного захисту.

Наступним етапом навчання був показ організації роботи приймального пункту евакуації, розміщеному в будинку культури селища Павлиш. Тут учасники навчання продемонстрували готовність до прийому евакуйованого населення, знання своїх обов’язків, забезпечили наявність всіх технічних засобів, зали для відпочинку населення, забезпечення його харчуванням та надання медичної допомоги.

Підведення підсумків командно-штабного навчання провів перший заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Коваленко С.П., який звернув увагу присутніх на відповідальність посадових осіб при вирішенні завдань при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, значну роль проведення навчань та тренувань, зауважив на необхідність залучення на проведення таких заходів представників органів місцевого самоврядування.

Проведені заходи додають впевненості громадянам щодо власної безпеки та надання їм вчасної допомоги органами влади, місцевого самоврядування при виникненні надзвичайних ситуацій.
DSN11118.jpgDSN011118.jpg

Завідувач обласними та м. Кропивницький
курсами УКК Центру Л.В. Шевченко


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини