ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області: Навчання з питань пожежної безпеки

Опубліковано: 06.11.2018, 13:16

Щоб у людини сформувалось стійке поняття про відповідальне ставлення до власної безпеки, потрібно цю думку прищеплювати із самого малечку. Адже життя людини, її здоров’я та матеріальний добробут залежать від того, як вона дотримується правил безпечної життєдіяльності, а навички та уміння потрібно розвивати ще на етапі навчання у закладах освіти.

Педагогічні працівники НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області традиційно приймають участь у заходах з питань безпеки життєдіяльності, які проводяться в закладах освіти. Так, 01 листопада п.р. начальник циклу підготовки обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів Центру підполковник служби цивільного захисту Стець М.М. провів заняття з пожежної безпеки в Кропивницькому професійному ліцеї сфери послуг і торгівлі.

Працівники ліцею та студенти дізнались наслідки небезпечних пустощів, які часто стають причиною пожеж, пригадали правила поведінки при пожежі, повторили правила застосування первинних засобів пожежогасіння (на прикладі наявних порошкових та вуглекислотних вогнегасників).

Всі учасники заходу з відповідальність сприймали нові знання та оновлювали ті, які вже мали. Можна бути впевненим, що при необхідності всі учасники освітнього процесу ліцею зможуть правильно діяти при пожежі та застосувати вогнегасники.
DSC_9077.JPGDSC_9087.JPG

Начальник циклу практичної підготовки
обласних та м. Кропивницький
курсів удосконалення керівних кадрів Центру
підполковник служби цивільного захисту М.М. Стець


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини