ГоловнаОстанні новини6 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти

Опубліковано: 06.11.2018, 13:24

На виконання розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 21.12.2017 № 710 «Про затвердження плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2018 рік», викладачами обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії з 31.10.2018 по 02.11.2018 були проведені виїзні заняття з керівниками (заступниками керівників) закладів освіти м. Мелітополя.

Згідно з розкладом занять, викладачі обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії провели заняття з використанням мультимедійних презентацій і показом навчальних фільмів.

Викладач Мельниченко М.Г. провів заняття методом лекції-дискусії, на якому ознайомив слухачів з єдиною державною системою цивільного захисту та її складовими; складом та основними завданнями сил цивільного захисту; основними заходами захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

Слухачі активно приймали участь в проведенні групової вправи, яку провів викладач Юринський В.С. методом «кейз-стаді». На занятті розглянули питання з планування та організації заходів з підготовки працівників закладів освіти до дій у надзвичайних, аварійних ситуаціях та в умовах терористичного акту, а також було звернуто увагу на відпрацювання плануючих і звітних документів та розробку навчально-методичних матеріалів.

Наприкінці занять були надані відповіді на запитання слухачів. Разом з цим, пройшов обмін корисною інформацією щодо організації заходів цивільного захисту в закладах освіти, працівники яких були залучені до занять.

Для ефективної організації самостійної роботи на місцях слухачі отримали відеоматеріали, пам’ятки, методичні рекомендації, розроблені працівниками НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області.

Керівництво управління освіти Мелітопольської міської ради та слухачі висловили щиру подяку педагогічним працівникам обласних та міста Запоріжжя курсів удосконалення керівних кадрів І категорії за високий професіоналізм та якість проведення занять.
IMG_3081.JPGIMG_3082.JPGIMG_3084.JPGIMG_3085.JPG

Мельниченко М.Г.,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів І категорії


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини