ГоловнаОстанні новини8 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Опубліковано: 08.11.2018, 16:38

Уже стало традицією, що восени в закладах дошкільної освіти, загальноосвітніх навчальних закладах Волинської області проходить Тиждень знань безпеки життєдіяльності. Відомо, що швидше всього наздоганяє та небезпека, яку зневажаєш, тому життєво необхідно озброїти підростаюче покоління знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Методисти Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області беруть активну участь у наданні практичної допомоги керівникам закладів освіти щодо підготовки та проведення заходів Тижня безпеки дитини. Робота в цьому напрямку проводиться систематично. Центр тісно співпрацює з опорними дошкільними та загальноосвітніми закладами міста. Протягом Тижня методисти центру брали участь у різноманітних заходах, що мають відношення до питань безпеки.

7 листопада 2018 року відбулась чергова зустріч методистів центру з учнями початкових класів ЗОШ №5 м. Луцька. Висвітлювалась тема: «Абетка безпеки». Діти з перших хвилин включились у розмову, відповідали на питання з правил пожежної безпеки, поведінки з побутовими газовими та електричними приладами, поведінки на вулиці, при зустрічі з незнайомцями. Із захопленням грали в ігри, що відповідали темі заходу, шукали вихід із проблемних ситуацій. Для перегляду учням було запропоновано мультимедійну презентацію «Абетка безпеки». Наприкінці зустрічі разом з методистом обласного методичного кабінету Аллою Семінович учні підвели підсумок заходу, сформулювали правила безпеки життєдіяльності та отримали завдання розповісти про почуте та побачене своїм друзям та батькам. Проведення спільної роботи з питань основ безпеки життєдіяльності сприяє формуванню у маленьких громадян уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки.

Ми, дорослі, повинні усвідомлювати важливість цієї справи – роботи з дітьми з питань безпеки життєдіяльності та зробити все можливе для того, щоб надзвичайних ситуацій в житті кожного з нас було якомога менше, а якщо вони все ж таки сталися, то наслідки від них були мінімальними. Тому тема безпеки життєдіяльності дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем чи однією розмовою, а повинна звучати постійно.
IMG-30e78138d9a4d45ca03a9383f1a628d2-V.jpgIMG_20181107_091342.jpgIMG_20181107_084803.jpg

Обласний методичний кабінет
НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини