ГоловнаОстанні новини29 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Громадська безпека в бібліотеці

Опубліковано: 29.11.2018, 11:34

У відповідності до плану роботи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області на базі Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка з працівниками закладу було проведена бесіду на тему «Громадська безпека в бібліотеці». До заходу були залучені представники вибухо-технічного відділу Головного управління національної поліції в Чернігівській області.

Тема бесіди була навіяна воєнними діями, що вже п’ятий рік поспіль відбуваються на сході нашої країни. В бойових діях приймають участь російські військові та найманці і це вже справжня визвольна війна, яка стосується усіх і кожного. В результаті війни мирні області нашої країни буквально нашпиговані різними вибухонебезпечними предметами. Крім того на території Чернігівської області продовжують мати місце випадки виявлення боєприпасів часів Другої світової війни, а та­кож сучасних засобів ураження, що випадково стали доступними в результаті злочинної халатності осіб, які відповідають за їх збереження чи внаслідок терористичної діяльності. Знайдені боєприпаси або предмети, що схожі на них, повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами. Але, на жаль, не всі громадяни уявляють собі небезпеку при поводженні з цими предметами.

Представниками вибухо-технічного відділу були продемонстровані різноманітні вибухонебезпечні предмети, а саме ручні протитанкові гранатомети, патрони, різноманітні міни, гранати та багато чого іншого. Всі змогли не тільки візуально ознайомитися з цими предметами, а і потримати їх в своїх руках, задати питання фахівцям- піротехнікам.

Поліцейські в популярній і доступній формі довели правила поводження з вибухонебезпечними предметами, а також що робити, коли в бібліотеці або іншому громадському місці виявлено підозрілий предмет. Особливо це актуально, коли в десяти областях країни, в тому числі і в Чернігівській області оголошено воєнний стан.

Бесіда пройшла на високому рівні. Працівники бібліотеки дуже зацікавились висвітленими питаннями та поставили багато запитань.

IMG_3282.JPGIMG_3295.JPG


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини