ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. День професійної майстерності

Опубліковано: 30.11.2018, 10:36

Удосконалення педагогічної майстерності та поглиблення знань -

День професійної майстерності

 

На сьогодні, велику актуальність має питання забезпечення укриття усіх категорій населення під час надзвичайних ситуацій.

Основним способом захисту населення від надзвичайних ситуацій є евакуація. У разі неможливості евакуюватись, населення, укривається у захисних спорудах цивільного захисту.

З метою вдосконалення педагогічної майстерності та поглиблення своїх знань з відповідної теми, вироблення єдиних поглядів на методику викладання навчальних тем та проведення занять зі слухачами Центру на тему «Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту. Евакуаційні заходи» проведено День професійної майстерності.

Під час розгляду теоретичних питань, з учасниками обговорено нормативно-правове забезпечення заходів з проведення евакуації населення,

проведено інструкторсько-методичне заняття на тему «Планування, організація і забезпечення евакуаційних заходів».

Педагогічні працівники Центру ознайомились з інтерактивною картою розташування захисних споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів Одеської області та переліком захисних споруд цивільного захисту комунальної власності Одеської області.

Практична частина навчальних зборів була проведена на базі захисної споруди ПАО «Одескабель».

Для учасників Дня професійної майстерності проведено цікаву ознайомчу екскурсію цехами підприємства, яке являється лідером з виробництва кабельної продукції в Україні і одним з ведучих кабельних виробництв Європи. Його спеціалізація – виробництво телекомунікаційних кабелів. Педагогічні працівники мали змогу побачити виробництво оптичних кабелів, радіочастотних та цифрових LAN-кабелів, номенклатура яких є самою широкою в країнах Євросоюзу.

Інструкторсько-методичне заняття «Захисна споруда. Вимоги та особливості укриття» проведено в захисній споруді ПАО «Одескабель», яка розрахована на укриття 1 тис. чоловік.

Особливу увагу учасники навчання звертали на приміщення для розміщення людей, пункт управління, приміщення для зберігання продовольства, захищеність входу та виходу, систему опалення, водопостачання, вентиляції і водовідведення, електрозабезпечення та зв'язок.

По закінченню практичного заняття учасники Дня професійної майстерності обговорили та обмінялись думками щодо отриманих нових знань та поглиблення спеціальних знань з теми «Укриття населення у захисних спорудах цивільного захисту. Евакуаційні заходи»

IMG_1514.JPGIMG_1531.JPGIMG_1523.JPGIMG_2058.JPGIMG_1538.JPG


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини