ГоловнаОстанні новини30 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вчимо та навчаємось самі

Опубліковано: 30.11.2018, 10:45

Вчимо та навчаємось самі

 

27 листопада 2018 року в Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Луганської області відбувся День викладача та майстра виробничого навчання (День професійної майстерності) за участі всіх педагогічних працівників та керівництва Центру.

Привітавши присутніх та оголосивши порядок денний заходу, начальник Центру Сергій Красюк представив першого гостя - заступника начальника управління - начальника відділу планування заходів цивільного захисту ГУ ДСНС України у Луганській області Максима Іванова, який провів інформаційно-тематичне заняття «Актуальні питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в умовах проведення операції об’єднаних сил». Було висвітлено такі теми, як стан справ в області із захисними спорудами, хімічно-небезпечними об’єктами, гуманітарним розмінуванням, забезпеченням населення засобами індивідуального захисту тощо.

Піднято гостро актуальні для Луганської області питання щодо виконання заходів цивільного захисту в умовах особливого періоду та завдань, що покладаються на підрозділи ДСНС в умовах режиму воєнного стану.

З важливою для працівників Центру інформацією виступила головний спеціаліст загального відділу апарату Луганської облдержадміністрації Ірина Молчан. Практичне заняття, яке вона провела, було присвячено темі «Застосування вимог Інструкції з діловодства в облдержадміністрації, Регламенту Луганської обласної державної адміністрації, а також удосконалення роботи з офіційно-ділового листування з дотриманням вимог Українського правопису».

Після невеликої перерви групове заняття з педагогічними працівниками Центру провів психолог відділу психологічного забезпечення Центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України у Луганській області Олексій Вискубенко. Мова йшла про психологічну готовність до дій у надзвичайних ситуаціях та головні принципи надання першої психологічної допомоги потерпілим. Прийоми такої допомоги учасники відпрацьовували у формі рольової гри, де кожен мав можливість випробувати себе у ролі потерпілого або психолога в умовах уявної травматичної для людини надзвичайної ситуації.

З метою підвищення педагогічної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання методист обласних курсів удосконалення керівних кадрів Олена Єфімова провела майстер-клас із застосування методики «Впровадження, розробка та використання інтелект-карток на заняттях з функціонального навчання». Оволодіння даною методикою полегшує загальне розуміння проблем та призводить до нових ідей, допомагає виділити головне та другорядне, економити час, зручно та ємко записувати та представляти інформацію. Під час майстер-класу педагогічні працівники під керівництвом модератора спробували створити свої інтелект-картки за певними темами, після чого високо оцінили ефективність такої методики.

Під час підбиття підсумків Дня викладача та майстра виробничого навчання начальник Центру Сергій Красюк наголосив на необхідності активно впроваджувати у навчальну та виробничу роботу отримані нові знання й навички, не зупинятися на досягнутих результатах, постійно підвищувати майстерність, займатися самоосвітою та самовдосконаленням.

20181127_131125.jpgviber image16.jpgviber image22.jpgviber image55.jpgviber image441.jpgviber image60.jpgviber image6.jpg


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини