ГоловнаОстанні новини4 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Студентам Луцького коледжу про СНІД

Опубліковано: 04.12.2018, 16:10

1 грудня світова громадськість відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета заходів, які проводились до цієї дати - звернути увагу суспільства на проблему, яка продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі.

Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в нашій державі ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення. Більшість випадків інфікування в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей віком від 15 до 30 років. Підлітки практикують ризиковану щодо ВІЛ поведінку ще до настання 16-річного віку.

З метою формування уявлення про хворобу століття, вироблення поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я на зустріч з методистами обласного методичного кабінету Навчально – методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області, яка була організована завідувачем бібліотеки №11 м. Луцька Оленою Комендою, було запрошено студентів Луцького медичного коледжу «Монада».

В ході бесіди – застереження студенти отримали відповіді на запитання: якими шляхами передається захворювання, куди слід звернутися для обстеження на ВІЛ, як уберегти себе від зараження тощо.

Методисти центру ознайомили студентів зі статистикою захворювання в Україні та світі. Присутні висловили переконання, що   здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.

Таким чином, в ході бесіди студенти дійшли висновку, що кожен повинен усвідомити усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби .
DSCN5430.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини