ГоловнаОстанні новини4 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»

Опубліковано: 04.12.2018, 16:14

29 листопада у Луцьку на базі новоствореного навчально-методичного центру Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України відбулася презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство», у створенні якого активну участь взяли методисти обласного методичного кабінету Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.

Даний проект тривав рік та включив низку просвітницьких заходів для дітей дошкільного віку: видання навчально-методичної літератури та посібників, проведення тематичних семінарів і створення куточків безпеки у закладах дошкільної освіти тощо.

В ході заходу відбулася презентація нового дидактичного посібника, до якого увійшли напрацювання волинських освітян – працівників закладів дошкільної освіти: кращі методичні розробки, календарні плани системної роботи з дошкільнятами всіх вікових груп, електронні презентації, стратегії, конспекти занять, сценарії вистав, ігрових та фізкультурно-розвиваючих дійств тощо для навчання дітей дошкільного віку правилам безпеки у цікавій для них формі, за допомогою яскравих і, водночас, повчальних форм і методів. У посібнику вміщені також фотоматеріали кращих практик цієї діяльності, уже розроблені листівки та плакати для подальшого використання у навчально-виховній роботі з дошкільнятами. Матеріали, які виготовлені в рамках цього проекту, будуть розповсюджені серед навчальних закладів та бібліотек області.

Проведений захід – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – формування стереотипу здорового та безпечного способу життя.

DSC0183.JPGDSC0244.JPGDSC0273.JPG

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини