ГоловнаОстанні новини4 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Національний урок безпеки

Опубліковано: 04.12.2018, 16:28

13 листопада в Сумах  у загальноосвітній школи І-ІІІ ступенів №24, для 65 учнів молодших класів було проведено урок безпеки. Його організаторами стали співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області, Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Сумської області, громадська організація дитячо-юнацького спортивного клубу рятувальників «Барс» - регіональний представник дитячо-юнацького руху «Школа безпеки».

Діти дізналися про дії при пожежі, починаючи від інформації, яку повинне містити повідомлення на телефонну лінію «101», до того, як проводиться евакуація із небезпечної зони. Для кращого засвоєння інформації, присутнім продемонстрували тематичні відеоролики.     

Неабиякий захват у дітлахів викликали практичні заняття які підготували для них волонтери медичного інституту Сумського Державного Університету та члени громадської організації «Школа Безпеки» . Вихованців розділили на чотири групи та дали можливість відчути себе справжніми рятувальниками та парамедиками, адже вони могли приміряти бойовий одяг та спеціальне обладнання за допомогою якого рятують людей. Кожна дитина мала можливість власноруч використати обладнання для порятунку та відчути себе в ролі справжнього рятувальника. Студенти та волонтери відпрацювали з дітьми на спеціальному манекені як реанімувати людей, як проводиться евакуація постраждалого із понівеченого авто в ДТП та інші прийоми надання необхідної домедичної допомоги.

Заключним етапом уроку, стали змагання які були проведені для дітей в формі гри. Під час змагань діти отримали багато позитивних емоцій та призів.

1.jpg


   
Останні новини
26 Червня09:56 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Реформа медицини та ДСНС в дії. До навчань залучено Черговий караул Центру безпеки Черкаської ОТГ
26 Червня09:40 НМЦ ЦЗ та БЖД Донецької області. Спеціальне об’єктове навчання в КЛПЗ «Стоматологічна поліклініка м. Слов'янська»
26 Червня09:32 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Виїзні заняття з функціонального навчання з керівниками суб’єктів господарювання та їх заступниками Пологівського району.
25 Червня11:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Співпрацюємо з пришкільними таборами заради безпеки дітей
25 Червня11:48 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019” завершено
25 Червня11:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Відбулись масштабні тренування щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на території військової частини
20 Червня14:19 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Міжнародні навчання „Rescue days Ukraine 2019”
20 Червня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Країна професійних мрій
20 Червня14:04 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Єдиний день безпеки у м. Сєвєродонецьку.
20 Червня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників
19 Червня16:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпечний літній відпочинок
19 Червня11:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Всі разом за сім’ю – такий девіз фестивалю сім’ї в місті Бердянськ
18 Червня15:16 НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області. Органи управління та сили цивільного захисту Кам’янського району та міської ОТГ пройшли перевірку на готовність виконання завдань за призначенням в умовах мирного часу та особливий період
13 Червня08:52 НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Мобільний консультаційний пункт працює з дітьми та дорослими
Останні новини