ГоловнаОстанні новини14 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Мобільний навчально-консультаційний пункт – про безпеку студентам

Опубліковано: 14.12.2018, 10:04

З огляду на події останнього часу пропаганда здорового та безпечного способу життя, надання консультацій з питань цивільного захисту всім верствам населення є проблемою державної і суспільної значущості, адже невміння громадян діяти у екстремальних ситуаціях є причиною значних людських та матеріальних втрат. Для реалізації окреслених завдань в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області діє мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

11 грудня 2018 року на базі Луцького національного технічного університету працівниками Навчально-методичного центру у взаємодії з кафедрою «Цивільної безпеки» цього закладу та представниками громадського об’єднання «Тивер» було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.

Студенти Луцького національного технічного університету мали чудову нагоду отримати інформацію про небезпеки, що можуть виникнути за місцем навчання та методи реагування у разі їх виникнення, про прилади, які застосовуються для виміру радіоактивних речовин, про порядок надання домедичної допомоги, переглянути навчальні фільми щодо дій при надзвичайних ситуаціях, а також отримати пам’ятки з інформацією про безпечну поведінку взимку.

Вихованці громадського об’єднання "Школа безпеки та виживання "Тивер" провели практичний тренінг, в ході якого продемонстрували свої вміння як за допомогою підручних засобів надавати першу домедичну допомогу при кровотечах різного виду, як рятувати постраждалого та як проводити серцево-легеневу реанімацію.

Для студентів отримана інформація виявилися дуже корисною, тож вони мали нагоду поставити запитання, які їх цікавили та навіть самотужки спробувати зробити штучне дихання, або ж правильно накласти джгут. Педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області будуть і надалі шукати такі форми роботи, які б більш ефективно та оперативно наближали фахівців з цивільного захисту безпосередньо до слухацької аудиторії.

DSCN2672.JPGDSCN2697.JPGDSCN2723.JPGDSCN2728.JPG


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини