ГоловнаОстанні новини14 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. В рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України

Опубліковано: 14.12.2018, 14:41

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права, затвердженого указом Президента України «Про Всеукраїнський тиждень права» № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року. Відповідно до зазначеного указу Всеукраїнський тиждень права проводиться в Україні щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається на згадку проголошення Генеральною асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Право на соціальний захист є одним із загальновизнаних соціально-економічних прав людини.

Держава відповідно до ст. 46 Конституції України гарантує всім громадянам реалізацію їх прав у сфері соціального захисту.

Суспільство і держава відповідальні перед сучасним і майбутнім поколінням за рівень соціального захисту, забезпечують пріоритетність соціального захисту населення в діяльності держави, вдосконалення соціальної сфери і запровадження гідного рівня життя.

З метою підвищення рівня знань та поінформованості працівників Центру щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих ст. 46 Конституції України НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області 13 грудня, в рамках Всеукраїнського тижня права, було проведено круглий стіл з фахівцями головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

В ході заходу, працівникам Центру розповіли про ключові аспекти правової допомоги у питаннях пенсійного забезпечення, а саме: умови призначення, перерахунку, підвищення пенсії у зв’язку зі змінами в пенсійному законодавстві. Спеціалісти ГУ ПФУ у Вінницькій області проінформували про пенсійне забезпечення громадян області, підсумки перерахунків пенсій з 1 грудня та зміни у пенсійному законодавстві з 1 січня 2019 року. Було детально ознайомлено з порядком перерахунку пенсій військовослужбовцям та роллю страхового стажу в призначенні пенсії.

Також роз’яснено можливості взаємодії з органами Пенсійного фонду дистанційно через Веб-портал Пенсійного фонду України – сервіс без черг та зайвих витрат, який допоможе отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення до Фонду, з дотриманням вимог до захисту персональних даних.

Одним з ключових питань стало обговорення та надання відповідних роз’яснень щодо порядку дій при оскарженні порушених прав громадян під час призначення та перерахунку пенсій.

Серед іншого було надано роз’яснення щодо порядку виконання рішень судів та виплати відповідної заборгованості згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про погашення заборгованості з пенсійних виплат за рішеннями суду» від 22.08.2018 року №649.

 

1 (2).JPGP1030085.JPG

P1030084.JPG

Юрисконсульт С.В. Прилуцька 


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини