ГоловнаОстанні новини17 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»

Опубліковано: 17.12.2018, 15:39

14 грудня 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу №26 м. Луцька відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів предмету основи здоров’я м. Луцька. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор НВК №26 Іван Леуш, який зробив короткий екскурс у минуле закладу, розповів про його сьогодення, – навчально – матеріальну та методичну базу, потужний педагогічний потенціал, - поділився планами на майбутнє. Також було оголошено регламент роботи.

Розпочався семінар з виступу голови методоб’єднання Оксани Ковальчук, яка інформувала присутніх про те, що у наступному році вчителі основ здоров’я братимуть участь у конкурсі «Вчитель року». Вона оголосила вимоги до конкурсу та представила педагогів , які подали свої заявки на участь.

Завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Лілія Богданович ознайомила присутніх з методичними матеріалами, підготовленими педпрацівниками центру, які можна використати під час вивчення предмету, в ході проведення виховних заходів з безпеки та запросила до взаємодії у напрямку навчання підростаючого покоління основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Наступні питання: «Культура мовлення вчителя» ( Л. Хитрич - учитель ЗЗСО №3), «Методи оцінювання знань учнів на уроках основ здоров’я» (Т. Цирулькевич - учитель ЗЗСО №16), «Майстер-клас» (Т. Дорецька - учитель ЗЗСО №10) - також були висвітлені вичерпно, різнобічно, з використанням відповідних презентацій.

Наступним етапом семінару стала практична частина, в ході якої було проведено ділову гру «Розвиток критичного і креативного мислення», яку підготували та провели педагоги НВК №26 та представлено таку інноваційну форму роботи з учнями як соціальний театр.

Таким чином, викладачі предмету основи здоров’я міста Луцька мали чергову нагоду поділитись проблемами та досягненнями стосовно методики викладання, почерпнути нову інформацію, висловити думку щодо питань, які повинні висвітлюватись на наступних семінарах.


IMG_20181214_110552.jpgIMG_20181214_111633.jpg

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний методичний кабінет


   
Останні новини
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
19 Квітня14:27 МЦ ЦЗ та БЖД Волинської області. День цивільного захисту – сходинка до безпеки учасників освітнього процесу
19 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. «Знати, щоб передбачати. Передбачати, щоб діяти»: Участь у кущових семінарах у закладах освіти
19 Квітня14:17 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Просвітницькі заходи в бібліотеці
19 Квітня14:13 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Показовий «День цивільного захисту» у Вінницькій школі
Останні новини