ГоловнаОстанні новини27 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області.Підбиваємо підсумки року, що минає

Опубліковано: 27.12.2018, 08:47

Передноворічні дні 2018 року надзвичайно насичені різноманітними заходами для педагогічних працівників Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області.

Зокрема, 27 грудня 2018 року відбувся День професійної майстерності та засідання педагогічної ради Центру.

У ході Дня професійної майстерності педагогічні працівники Центру ознайомилися з організацією діяльності консультаційного пункту з питань цивільного захисту, що діє при ЖКП „Галицьке” м. Рівне, а саме, з документацією консультаційного пункту та поліграфічними матеріалами, що забезпечують проведення просвітницької роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності з населенням, яке поживає в зоні відповідальності житлово-експлуатаційного підприємства. Принагідно методисти Центру роздавали громадянам листівки з актуальними для сьогодення матеріалами.

Згодом на базі навчально-методичного центру педпрацівниками було проведено ряд занять з метою підвищення педагогічної майстерності, обміну досвідом щодо методики проведення занять, відповідності поданих матеріалів вимогам чинного законодавства у сфері цивільного захисту.

Основним питанням педагогічної ради Центру було підбиття підсумків діяльності у 2018 році та визначення пріоритетних напрямків на 2019 рік.

Сергій Вовчук начальник Центру полковник служби ЦЗ відзначив, що колектив досягнув хороших показників у роботі за 2018 рік, але у 2019 році Державна служба України з надзвичайних ситуацій ставить нові завдання, актуальні для непростих умов функціонування держави, в тому числі, значне покращення проведення практичних заходів з питань цивільного захисту на суб’єктах господарювання.

Також начальник центру вручив грамоти Головного управління ДСНС України у Рівненській області за вагомий внесок в організацію проведення навчання населення та досягнення позитивних результатів у службовій діяльності педпрацівникам Центру Аллі Скомаровській, начальнику циклу практичної підготовки підполковнику служби ЦЗ, та Володимиру Павлюку, викладачу обласних курсів Центру.

Колектив навчально-методичного центру з упевненістю крокує у майбутнє, виконуючи поставлені завдання щодо підготовки керівного складу та фахівців, а також населення з питань організації заходів цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях.

DSC_0009.JPGDSC_0022.JPGDSC_0038.JPGDSC_0066.JPG

DSC_0106.JPGDSC_0109.JPGDSC_0113.JPGDSC_0116.JPG


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини