ГоловнаОстанні новини1 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. На черзі – спеціалізовані служби

Опубліковано: 01.02.2019, 12:36

На виконання Плану комплектування Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області слухачами з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2019 рік з 28 січня по 01 лютого поточного року проходили навчання особи, які очолюють спеціалізовані служби цивільного захисту, утворені місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, та їх заступники (спеціалізована протипожежна служба).

До навчальної групи, яка проходила навчання за тематикою робочої навчальної програми, в якості слухачів наказом начальника Центру були зараховані начальницький склад (начальники управлінь, їх заступники) та фахівці Головного управління ДСНС України в Запорізькій області, начальники та фахівці Державних пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС.

Перед початком занять за розкладом до слухачів звернувся заступник начальник Центру з навчальної та виробничої роботи підполковник служби цивільного захисту Арнаутов О.Г. Він ознайомив слухачів зі структурою, навчальною матеріально-технічною базою та викладацьким складом Центру; довів вимоги законодавчих актів, що стосуються питань навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту; акцентував увагу присутніх на порядок проходження ними навчання на обласних та м. Запоріжжя курсах УКК І категорії; зупинився на особливостях проходження поточного та підсумкового контролю.

Згідно розкладу занять викладачами Юринським В.С. та Добрянським В.І. проведені практичні заняття, групові вправі, семінари та прочитані лекції, які охоплювали широке коло питань цивільного захисту: єдина державна система цивільного захисту; основні заходи захисту населення і територій від НС; основи планування та організації діяльності органів управління і сил територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ. Особливу увагу викладачі звернули на організаційні засади діяльності спеціалізованих служб цивільного захисту і, зокрема, – протипожежної служби.

Викладання всіх навчальних питань проводилося з застосуванням різних методів навчання, супроводжувалося демонстрацією відповідних мультимедійних презентацій.

Володіння викладачами комунікативних навичок викликало жвавий інтерес слухачів, спонукало їх на обговорення проблемних питань їх практичної діяльності.

Проведене функціональне навчання, без сумнівів, було корисним не тільки слухачам, але викладацькому складу курсів, які збагатили свої теоретичні знання багатим досвідом практиків протипожежної служби.

Наприкінці занять слухачі висловили щиру подяку керівництву Центру, обласних курсів та викладачам за отримані корисні знання і приємне спілкування під час навчального процесу.

IMG-1847.jpgIMG-1850.jpgIMG-1865.jpgIMG-1869.jpgIMG-1873.jpg

 


Добрянський В.І.,
викладач обласних та міста Запоріжжя
курсів удосконалення керівних кадрів
НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини