ГоловнаОстанні новини4 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Кропивницький: підведення підсумків роботи навчально-методичного центру за 2018 рік

Опубліковано: 04.02.2019, 14:28

1 лютого 2019 року у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області були проведені збори, на яких розглянуто результати моніторингу діяльності структурних підрозділів Центру, підведені підсумки роботи колективу у 2018 році. Головував на зборах начальник Центру Тищенко М.А., присутніми були педагогічні працівники обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів, обласного методичного кабінету, Світловодських курсів 3 категорії, навчально-консультаційного пункту м. Олександрії., працівники бухгалтерії та фахівець з персоналу.

Заступник начальника Центру з навчальної та виробничої роботи Матях В.В. у своєму виступі зробив аналіз основних груп показників результатів моніторингу за напрямками діяльності структурних підрозділів НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області у 2018 році. Даний аналіз здійснювався на підставі Методичних рекомендацій щодо організації та проведення моніторингу якості діяльності навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, затверджених наказом ДСНС України від 25.01.2017 №49.

Зазначив, що дана робота проведена шляхом вивчення, опрацювання отриманої інформації щодо внутрішнього діагностування та самоаналізу стану функціонального навчання та інших напрямків діяльності структурних підрозділів Центру.

Звернув увагу на те, що моніторингом охоплені наступні структурні підрозділи Центру та фахівці: обласні та міста Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів; Світловодські курси 3 категорії; навчально-консультаційний пункт у м. Олександрії; обласний методичний кабінет; фахівець (з персоналу).

Матях В.В. вказав, що для аналізу результатів моніторингу за конкретним напрямком діяльності структурних підрозділів Центру використовувались основні групи кількісних та якісних показників, згідно з додатком до Методичних рекомендацій щодо організації та проведення моніторингу якості діяльності навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Також, враховані числові показники щорічної потреби місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Кіровоградської області в навчанні керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту у 2018 році та Плану комплектування навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області з навчання керівного складу та фахівців діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту, на 2018 рік, затверджених розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 29.12.2018 №697-р.

Виступ заступника начальника Центру з навчальної та виробничої роботи супроводжувався слайд-презентацією. Працівники Центру мали можливість порівнювати числові показники власної роботи та роботи колег у виведених на екран таблицях.

Матях В.В., зокрема, відзначив, що за результатами роботи всі структурні підрозділи Центру виконали протягом 2018 року прогнозовані показники з функціонального навчання, методичного супроводу суб’єктів господарювання та інших напрямків роботи Центру. Результати проведеного моніторингу будуть розміщені на веб-сайті навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області для перегляду всіма бажаючими.

У заключному слові начальник Центру Тищенко М.А. визначив напрямки вдосконалення роботи Центру, зазначивши деякі недоліки в роботі окремих структурних підрозділів, подякував колективу за плідну роботу.

Збори було завершено приємними заходами. Начальник Центру вручив керівникам Світловодських курсів 3 категорії та навчально-консультаційного пункту м. Олександрії документи на користування щойно придбаними відео проектором та ноутбуком. Керівник установи висловив сподівання щодо покращення навчальної діяльності даних структурних підрозділів завдяки отриманню нових технічних засобів.

ASN095938.jpgASN095912.jpg


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини