ГоловнаОстанні новини6 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День викладача в Чернігові

Опубліковано: 06.02.2019, 17:02

Сьогодні 6 лютого 2019 року на виконання пункту 16 розділу IX Плану основних заходів Державної служби України з надзвичайних ситуацій на 2019 рік на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області розпочався День викладача. В заході приймають участь викладачі навчально-методичних центрів ЦЗ та БЖД Вінницької, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Херсонської, Чернігівської областей та м.Києва.

Основними завданнями Дня викладача були визначені:

підвищення професійного рівня викладачів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту шляхом їх участі у показових заняттях, майстер-класах, тренінгах;

обговорення питань організації навчальної та методичної роботи викладачів;

обговорення практики застосування та надання коментарів до Методичного посібника «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту»;

обмін досвідом роботи викладачів навчально-методичних центрів сфери цивільного захисту.

Після реєстрації учасників та отримання ними Плану проведення Дня професійної майстерності, заступник начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС України Осипенко С.І. здійснив відкриття Дня викладача, довів до учасників мету та план його проведення.

Далі в процесі проведення заходу головний фахівець відділу підготовки органів управління та навчання населення Департаменту організації заходів цивільного захисту Деревинський Д.М. провів тематичну дискусію, під час якої було розглянуто питання комплектування навчальних груп, основні види навчальних занять, їх форми та методи проведення.

Потім на базі кафедри інформаційних технологій та програмної інженерії Чернігівського національного технологічного університету завідувачем кафедри доктором технічних наук, професором Литвиновим В.В. з учасниками заходу було проведено практичне заняття щодо застосування інформаційних технологій у навчальному процесі, створення та використання прикладних програм.

І на закінчення такого насиченого інформативного дня Осипенко С.І. провів заняття щодо практики з вибору і опису функцій з питань цивільного захисту для слухачів та структурування навчального курсу за робочими програмами функціонального навчання.

На цьому перший навчальний день було закінчено. Попереду другий не менш насичений для викладачів сфери цивільного захисту день професійної майстерності.

IMG_6678.JPGIMG_6676.JPG

IMG_6673.JPGIMG_6659.JPG


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини