ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День викладача: заключний день заходу

Опубліковано: 08.02.2019, 10:25

7 лютого 2019 року продовжив свою роботу важливий захід професійної майстерності для викладачів сфери цивільного захисту – День викладача, який проводився на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області.

В другий, заключний день заходу, робота розпочалась з лекції «Прийоми керування увагою аудиторії (слухачів)», яку провела для учасників заходу завідувач кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Національного університету «Чернігівський колегіум ім. Т.Г.Шевченка» кандидат педагогічних наук, доцент Носовець Н.М.

Після короткої перерви заступник начальника управління планування та координації заходів цивільного захисту – начальник відділу підготовки органів управління та навчання населення ДСНС України Осипенко С.І. провів «круглий стіл», де викладачі обговорили практику застосування та надали коментарі до Методичного посібника «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту».

І на закінчення заходу Осипенко С.І. підвів підсумки Дня професійної майстерності викладачів. Він зауважив, що основні завдання Дня викладача були виконані: учасники заходу підвищили свій професійний рівень, прийняли участь у показових заняттях, майстер-класах та тренінгах, обговорили питання організації навчальної та методичної роботи, практику застосування та надання коментарів до Методичного посібника «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту» і саме головне - обмінялися досвідом роботи.

IMG_6696.JPGIMG_6690.JPGIMG_6683.JPG


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини