ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області звітує перед працівниками про виконання в 2018 році умов колективного трудового договору

Опубліковано: 08.02.2019, 10:29

5 лютого 2019 року у навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області були проведені загальні збори колективу, на яких розглянуто виконання в 2018 році адміністрацією Центру умов колективного трудового договору. Новий колективний трудовий договір й був заключний між представниками від колективу (радою трудового колективу) та адміністрацією у березні 2018 року.

Головував на даних зборах голова ради трудового колективу – викладач обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів Троянський Віталій Васильович. Присутніми були: адміністрація, педагогічні працівники обласних та м. Кропивницький курсів удосконалення керівних кадрів, обласного методичного кабінету, Світловодських курсів 3 категорії, навчально-консультаційного пункту м. Олександрії, працівники бухгалтерії та фахівець з персоналу, увесь технічний та обслуговуючий персонал. На збори було запрошено представника відділу кадрів УДСНС України в Кіровоградській області полковника служби цивільного захисту Крохмалюка Руслана Анатолійовича.

Адміністрація Центру в особі начальника Тищенка Миколи Анатолійовича доповіла перед працівниками про виконання, зі свого боку, всіх пунктів колективного трудового договору. А саме: про дотримання графіку відпусток, положення про преміювання працівників, заходів з охорони праці, тощо.

Подібні звіти стали традиційними в Центрі, і відбуваються в кінці кожного півріччя.

Голова ради трудового колективу Троянський В.В. у своєму виступі зазначив, що у працівників не виникало претензій до адміністрації Центру з приводу виконання умов трудового договору у продовж другого півріччя 2018 року, а ті претензії, які були висунуті в першому півріччі, усунуті в повному обсязі.

Представник відділу кадрів УДСНС України в Кіровоградській області полковник служби цивільного захисту Крохмалюк Р.А. у своєму виступі вказав на значне покращення протягом 2018 року психологічного клімату в колективі, завдяки конкретним позитивним діям начальника Центру та зусиллям всіх працівників.

Одноголосним голосуванням було затверджено акт виконання умов колективного трудового договору.

Збори було завершено обговоренням організації можливих заходів колективного відпочинку в першому півріччі 2019 року.

ASN050219.jpg


   
Останні новини
23 Травня11:15 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Теплу пожежі не нашкодять
23 Травня11:12 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Семінар-практикум у опорному освітньому закладі з питань ЦЗ та безпеки життєдіяльності ОТГ
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень безпеки дитини
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Зустріч зі студентами
21 Травня13:58 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Показовий День цивільного захисту
20 Травня08:47 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. День безпеки на воді в школі
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
Останні новини