ГоловнаОстанні новини8 Лютого, 2019р.
 Версія для друку

НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області. Допомога об’єднаним територіальним громадам – одне з головних завдань навчально-методичного центру

Опубліковано: 08.02.2019, 10:31

Однією з ефективних форм роботи навчально-методичних центрів з об’єднаними територіальними громадами щодо організації цивільного захисту є надання консультацій безпосередньо на території громад.

Так 06 лютого 2019 року педагогічні працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області здійснили виїзд до Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та надали інформаційно-методичну допомогу її керівництву та фахівцям.

Під час спілкування завідувача обласного методичного кабінету Центру Купріянова А.С. з головою громади Сніжко В.В. були погоджені питання організації та проведення навчання населення громади діям у надзвичайних ситуаціях, з’ясовані особливості проходження функціонального навчання та практичної підготовки з питань цивільного захисту керівного складу та фахівців адміністрації громади та підприємств, установ, організацій, які розташовані на території громади. Було позитивно вирішено питання вдосконалення роботи консультаційного пункту з питань цивільного захисту.

Далі Купріянов А.С. провів з керівниками навчальних закладів громади тематичний семінар за темою: «Організація цивільного захисту в навчальних закладах», надав консультаційну допомогу керівництву відділу освіти та опорних навчальних закладів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у питаннях їх роботи.

Були надані поради особі, призначеній в органі місцевого самоврядування відповідальною з питань цивільного захисту Солодчуку Б.А., з приводу доцільних форм та методів навчання непрацюючого населення громади до дій в надзвичайних ситуаціях.

З метою проведення навчання населення громади діям у надзвичайних ситуаціях майстер виробничого навчання Чижевський Д.Є. розгорнув мобільний консультаційний пункт Центру, де разом з спеціалістами громади консультував мешканців міста Бобринця та розповсюджував інформаційно-просвітницькі матеріали застережливого характеру.

По закінченню роботи виїзної групи, керівництво громади подякувало педагогічним працівникам навчально-методичного центру за проведені заходи. Були висловленні сподівання щодо продовження співпраці.

IMG103126.jpgIMG103127.jpgASN050219.jpg


   
Останні новини
15 Травня14:26 НМЦ ЦЗ та БЖД Хмельницької області. Педагогічні працівники прийняли участь у заходах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
15 Травня10:49 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Всі разом за сім’ю
8 Травня15:01 НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області. Спеціальне об’єктове тренування
8 Травня10:23 НМЦ ЦЗ БЖД Одеської області. «Дії керівного складу, формувань ЦЗ, педагогічного, технічного персоналу, учнів школи у разі здійснення терористичного акту на хімічно-небезпечному об’єкті»
26 Квітня14:23 НМЦ ЦЗ та БЖД Луганської області. Семінар-практикум з освітянами
26 Квітня14:22 НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської області. Працівники Центру взяли участь у IX Міжнародній науково-технічній конференції «Хімія та сучасні технології»
26 Квітня14:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Безпека поводження з тваринами
25 Квітня12:18 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Показовий День цивільного захисту в Чернігові
25 Квітня08:42 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. День цивільного захисту в закладах освіти м. Суми
24 Квітня08:51 НМЦ ЦЗ та БЖД Чернігівської області. Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Чернігові
24 Квітня08:29 НМЦ ЦЗ та БЖД Одеської області. Практичні навики надання домедичної допомоги
24 Квітня08:24 НМЦ ЦЗ та БЖД Вінницької області. Викладачі вищих навчальних закладів міста удосконалили свій рівень знань з питань цивільного захисту
19 Квітня15:02 НМЦ ЦЗ та БЖД Херсонської області. Показовий День цивільного захисту в м. Херсоні
19 Квітня14:33 НМЦ ЦЗ та БЖД Сумської області. Тиждень цивільного захисту в Косівщинській школі-інтернаті
19 Квітня14:30 НМЦ ЦЗ та БЖД Запорізької області. Кущовий семінар з керівниками органів управління освітою та викладачами предмету «Основи здоров’я» і «Захист Вітчизни» у рамках проведення Дня цивільного захисту та Тижня безпеки дитини у 2019 році
Останні новини